REZULTATI KUPA PO GRUPAMA A B C D E F G H I J

POREDAK KUPA NAKON 6.KOLA SKUPINA A

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. SPLIT LONDRA  6  5  1  0  45:15  11
2. SOLIN RELAX 2  6  2  3  1  35:25  7
3. AS  6  2  1  3  29:31  5
4. MEXICO  6  0  1  5  11:49  1

 

  REZULTATI 6.KOLA

SOLIN RELAX 2-SPLIT LONDRA  1:1 (3:2,2:3)
MEXICO - AS   0:2 (2:3,0:5)

 


POREDAK KUPA NAKON 6.KOLA SKUPINA B

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1.  POSEJDON 2  6  0  0  53:7  12 
2.  ST DARTS  6  1  2  40:20
3.  PATRIK   6  1  3  22:38
4.  PAMI  6  0  6  5:55

 

 REZULTATI 6.KOLA

PATRIK - POSEJDON 2  0:2(0:5,0:5)
PAMI - ST DARTS  0:2 (1:4,0:5)

 


POREDAK KUPA NAKON 6.KOLA SKUPINA C

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. UVIK KONTRA 6 5 1 0 48:12 11
2. DIOKLECIJAN RELAX 2 6 3 1 2 37:23 7
3. APOLLO 6 2 1 3 27:33 5
4. CLEOPATRA  6 0 1 5 8:52 1

 

REZULTATI 6.KOLA

CLEOPATRA-APOLLO 0:2 (0:5,0:5)
DIOKLECIJAN RELAX 2-UVIK KONTRA 0:2  (2:3,2:3)

 


POREDAK KUPA NAKON 6.KOLA SKUPINA D

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1.  POSEJDON 3  6 39:21   8 
2. SPRINT   6 34:26   8
3. MIKROFON  6 33:27   6
4. CHARLIE   6 14:46   2

 

  REZULTATI 6.KOLA

CHARLIE-MIKROFON  0:2 (1:4,1:4)
POSEJDON 3-SPRINT  1:1 (2:3,3:2)

POREDAK KUPA NAKON 6.KOLA SKUPINA E

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. DIOKLECIJAN RELAX 6 6 0 0 39:21 12
2. MARINELLO 2 6 4 0 2 40:20 8
3. UVIK KONTRA 2 6 2 0 4 22:38 4
4. DIDOVINA 6 0 0 6 15:45 0

 

  REZULTATI 6.KOLA

DIDOVINA-MARINELLO 2 0:2 (1:4,0:5)
UVIK KONTRA 2-DIOKLECIJAN RELAX 0:2 (2:3,1:4)

 


POREDAK KUPA NAKON 6.KOLA SKUPINA F

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1 AS 2 6 41:19  10
2. SOLIN RELAX  6 3 36:24  7
3. SEA WOLF  6 22:38  5
4. MARINELLO  6 21:39  2

 

 REZULTATI 6.KOLA

 MARINELLO-AS 2  0:2 (2:3,2:3)
SEA WOLF-SOLIN RELAX  0:2 (0:5,0:5)

 


POREDAK KUPA NAKON 0.KOLA SKUPINA G

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1.    4 28:12   6
2.    4 27:13   5
3.    4 5:35  -1
4.    DISKVAL.          

 

REZULTATI 0.KOLA

   
   slobodni

 


POREDAK KUPA NAKON 0.KOLA SKUPINA H

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1.    6  53:7  11 
2.    6  30:30
3.    6  28:32
4.    6  9:41

 

REZULTATI 6.KOLA

  0:2 (2:3,2:3)
  2:0 (5:0,5:0)

 


POREDAK KUPA NAKON 0.KOLA SKUPINA I

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1.   6  0 50:10  11 
2.    1 35:25 
3.    3 23:37 
4.     5 12:48  1

 

REZULTATI 6.KOLA

   2:0(5:0,5:0)
    0:2(2:3,0:5)

POREDAK KUPA NAKON 0.KOLA SKUPINA J

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1.   6 3 3 0 43:17 9
2.   6 2 3 1 36:24 7
3.   6 2 3 1 30:30 7
4.   6 0 1 5 15:45 1

 

REZULTATI 6.KOLA

  2:0 (3:2,4:1)
  1:1 (3:2,2:3)

 


 Rezultati kupa za DAME

 

 

POREDAK KUPA NAKON 5.KOLA SKUPINA A

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1.  DIOKLECIJAN RELAX  4  3  1  0 30:10  7
2.  AS  4  2  2  0   24:16  6
3.  UVIK KONTRA  4  1  1  2  17:23  3
4.  KOPAČKA  4  1  0  3  15:25  2
5.  SMART  4  0  2  2  14:26  2

 

  REZULTATI 5.KOLA

 UVIK KONTRA-KOPAČKA  2:0(3:2,3:2)
 SMART-AS  1:1(2:3,4:1)

 


 

POREDAK KUPA NAKON 5.KOLA SKUPINA B

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1.  APOLLO  2  2  0  0  15:5  4
2.  ATRIUM  2  1  0  1  12:8  2
3.  SOLIN RELAX  2  0  0  2  3:17  0
4.              

 

REZULTATI 5.KOLA

APOLLO-ATRIUM   2:0 (3:2,3:2)
SOLIN RELAX-slobodni   

 


1.LIGA

POREDAK 1. LIGE NAKON 21.KOLA-KONAČNI

  EKIPA ODIG. UT. POBJ. PAROVI PORAZI SUSRETI BODOVI
1. POSEJDON 2  21  19 1 1 240:97 59
2. SPLIT LONDRA  21  17 0 4 205:131 51
3. DIOKLECIJAN RELAX  21  9 5 7 187:154 34
4. AS 2  21  9 5 7 195:146 34
5. SPRINT  21  10 3 8 186:153 34
6. UVIK KONTRA  21  8 4 9 177:163 31
7. ST DARTS  21  2 1 18 97:240 8
8. APOLLO  21  0  1 20  67:270

 

MVP 1.LIGE:

    EKIPA SUSRETI POST. + POB.
1. VLADIMIR LEŠIĆ POSEJDON 2 72:12 157,7
2. DANIJEL IVEZIĆ SPLIT LONDRA 62:14 143,6
3. NENAD PETROVIĆ DIOKLECIJAN RELAX 63:21 138
4. MIRO BUHA POSEJDON 2 53:28 118,4
5. ZVONIMIR SESARTIĆ POSEJDON 2 47:19 118,2
6. MISLAV DOMAZET SPRINT 49:29 111,8
7. IVAN POLJAK AS 2 50:34 109,5
8. JASMIN HODŽIĆ UVIK KONTRA 47:29 108,8
8. IVAN BILELA SPLIT LONDRA 49:34  108
10. PETAR JELAVIĆ ŠAKO SPRINT 43:33  99,6
11.  TOMISLAV KLARIĆ UVIK KONTRA 42:38  94,5 
         
         
         

 

REZULTATI 21.KOLA

AS 2-UVIK KONTRA 13:3
POSEJDON 2 - SPLIT LONDRA 13:3
ST DARTS-APOLLO 11:5
DIOKLECIJAN RELAX - SPRINT 5:11

 


  POREDAK 2. LIGE SKUPINA A NAKON 14.KOLA

  EKIPA ODIG. UT. POBJ. PAROVI PORAZI SUSRETI BODOVI
1. ARENA ATRIUM  14 13 0 1 160:64 39
2. SOLIN RELAX  14 10 1 3 137:88 32
3. MARINELLO 2  14 9 1 4 134:91 29
4. APOLLO 3  14 7 1 6 134:91 23
5. KAŠTELET ISSA  14 5 4 5 106:122 20
6. MIKROFON  14 4 3 7 111:116 17
7. SPRINT 2  14 1 2 11 65:161 5
8. TROPICANA  odustali          

 

MVP 2.LIGE SKUPINA A:

    EKIPA SUSRETI POST. + POB.
1. PAVAO ZOVKO MARINELLO 2 37:11 114,1
2. VICKO BOBAN APOLLO 3 38:12 114
3. MARIO LISTEŠ ARENA ATRIUM 34:9 113,1
4. ROKO STURNELA SOLIN RELAX 39:14 112,6
5. BOŠKO TADIN ARENA ATRIUM 35:13 107,9
6. IVAN JUKIĆ ARENA ATRIUM 33:15 101,8
7. MATKO PODRUG SOLIN RELAX 32:14 101,6
8.  NIKŠA RADOŠEVIĆ MARINELLO 2 35:21  97,5 
9.  MARKO BURIĆ ARENA ATRIUM 32:20  93,5 
10.  LOVRE BALIĆ KAŠTELET ISSA  27:19  85,7 
            

 

 

REZULATATI 14.KOLA

KAŠTELET ISSA-APOLLO 3 8:9 
ARENA ATRIUM-SPRINT 2 15:1
SOLIN RELAX-MARINELLO 2 7:9
MIKROFON-TROPICANA 16:0 bb

 


 POREDAK 2. LIGE SKUPINA B NAKON 14.KOLA

  EKIPA ODIG. UT. POBJ. PAROVI PORAZI SUSRETI BODOVI
1. AS 14 14 0 0 173:51 42
2. DIOKLECIJAN RELAX 2 14 9 1 4 121:102 29
3. PODGORA 14 8 1 5 129:96 26
4. VEDORA 14 8 1 5 113:112 25
5. NEGRO 14 6 0 8 118:106 18
6. MARINELLO 14 3 1 10 86:139 10
7. ZVONIMIROVA LAĐA 14 3 1 10 86:139 8(-2)
8.  PATRIK 14 11  73:152 8

 

MVP 2.LIGE SKUPINA B:

    EKIPA SUSRETI POST. + POB.
1. ZVONKO ČERINA AS 44:8 128,6
2. FILIP LAGATOR AS 38:12 114
3. DRAGO GRLJUŠIĆ VEDORA 40:16 111,4
4. JURE ŠKOKIĆ AS 31:9 108,5
5. IGOR KRIVO DIOKLECIJAN RELAX 33:15 101,8
6. MIODRAG ŽIVKOVIĆ PODGORA 26:10 98,2
7.  FRANE KRANJČEVIĆ BATALIĆ ZVONIMIROVA LAĐA 33:19  96,5 
8.  BORIS GRUICA NEGRO 32:19  94,7 
9.  ZORAN ŠESTAN PODGORA 31:20  91,8 
10.  IVAN ČOLAK AS 25:13  90,8 
         

                                                                 

REZULATATI 14.KOLA

PODGORA-DIOKLECIJAN RELAX 2 7:9
MARINELLO-NEGRO 9:7
VEDORA-ZVONIMIROVA LAĐA 9:7
AS-PATRIK 15:1

 


 POREDAK 2. LIGE NAKON 8.KOLA PLAY OFF-a-KONAČNI

  EKIPA ODIG. UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. AS 12 10 0 2 120:72 30
2. SOLIN RELAX 12 9 0 3 114:78 27
3. MARINELLO 2 12 8 0 4 116:76 24
4. APOLLO 3 12 6 0 6 94:98 18
5. PODGORA  12 4 0 8 90:102 12
6. DIOKLECIJAN RELAX 12 2 1 9 71:122 8
7. VEDORA 12 2 1 9 68:125 7
8. ARENA ODUSTALI          

 

MVP 2.LIGE :

    EKIPA SUSRETI POST. + POB.
1. PAVAO ZOVKO MARINELLO 2 57:11    140,8
2. VICKO BOBAN APOLLO 3 56:19    130,7
3. ZVONKO ČERINA AS 57:21    130,1
4. FILIP LAGATOR AS 55:19    129,3
5. ROKO STURNELA SOLIN RELAX 52:20    124,2
6. MATKO PODRUG SOLIN RELAX 44:17    116,1
7.  JURE ŠKOKIĆ AS 36:12    111
8.  NIKŠA RADOŠEVIĆ MARINELLO 2 47:27    110,5
9. MARKO BURIĆ SOLIN RELAX 43:21    110,2
10. ZORAN ŠESTAN PODGORA 46:28    108,2
11.  IGOR KRIVO DIOKLECIJAN RELAX 42:26     103,8

 

 REZULTATI 8.KOLA

 PODGORA - SOLIN RELAX  9:7
 DIOKLECIJAN RELAX - MARINELLO 2  4:12
 VEDORA  - APOLLO 3  9:7
 AS  SLOBODNI

 


 POREDAK 2. LIGE NAKON 7.KOLA PLAY OUT-a-KONAČNI

  EKIPA ODIG. UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. MIKROFON  6  5  1  0  66:31 17
2. PATRIK  6  4  1  1  61:36 13
3. KAŠTELET ISSA  6  4  0  2  50:46 12
4. NEGRO  6  3  2  1  59:39 12
5. ZVONIMIROVA LAĐA  6  2  0  4  47:49 6
6. SPRINT 2  6  1  0  5  43:53 3
7. MARINELLO  6  0  0  6  12:84 0
               

 

REZULATATI 7.KOLA

NEGRO-ZVONIMIROVA LAĐA  14:2
SPRINT 2-KAŠTELET ISSA  6:10
MIKROFON-MARINELLO  16:0
PATRIK  slobodni

 


3. LIGA 


POREDAK 3.LIGE NAKON 22.KOLA SKUPINA A-KONAČNI

  EKIPA ODIG.UT. POBJ. PAROVI PORAZI SUSRETI BODOVI
1. GLADIATOR SMART 20 19 0 1 260:60 57
2. ATRIUM 20 17 0 3 231:89 51
3. SOLIN RELAX 2 20 15 1 4 220:101 47
4. ŠILJO 20 15 1 4 214:107 46
5. ZEUS 20 10 1 9 169:152 32
6. GALERIJA 20 10 1 9 179:142 32
7. MEXICO 20 9 1 10 164:157 28
8. POSEJDON 4 20 13  124:198  18 
9. PAMI 20 15  86:236  12 
10. ST DARTS JUNIOR 20 20  48:272 
11. MAČAK B ODUSTALI          

 

MVP 3.LIGE SKUPINA A

  IGRAČ: EKIPA SUSRETI BODOVI
1.  VLADIMIR GODINOVIĆ GLADIATOR SMART 69:7  159,8 
2.  MARKO JANJIĆ ATRIUM 64:8  152,9 
3.  HRVOJE SINGOLO GLADIATOR SMART 62:9  149,3
4.  ANTE RAKIĆ GLADIATOR SMART 58:9  144,6 
5.  MIHOVIL MURŽANJ ATRIUM 57:20  131 
6.  ANTE SVALINA SOLIN RELAX 2 55:18 130,3 
7.   JOSIP BARUN ATRIUM 46:14  122,7
8.   DAJAN BISO GALERIJA 54:26  121,5 
9.   KRISTIJAN PAVELA SOLIN RELAX 2 47:17  120,4
10.  IVAN SARAČ SOLIN RELAX 2 48:19  119,6 
11.   STJEPAN ŠIŠKO ŠILJO 43:16  115,9 
12.   EDO IVČE GLADIATOR SMART 40:16 111,4 
13.   JOŠKO KARUZA ŠILJO 36:15 106,6 
         
         
         

 

REZULTATI 22. KOLA SKUPINA A

POSEJDON 4 - ST DARTS JUNIOR 16:0
ZEUS - ŠILJO  6:10
PAMI - MAČAK B  16:0
GLADIATOR SMART-SOLIN RELAX 2 7:9
GALERIJA-MEXICO 10:6
ATRIUM slobodni 

 


 

POREDAK 3.LIGE NAKON 22.KOLA SKUPINA B-KONAČNI

  EKIPA ODIG.UT. POBJ. PAROVI PORAZI SUSRETI BODOVI
1. POSEJDON 3 22 21 1 0 284:69 64
2. LONGFIELD 22 17 1 4 235:118 53
3. AS 3 22 16 1 5 223:130 50
4. CHARLIE 22 15 2 5 218:136 48
5. MARINELLO 3 22 12 1 9 168:185 37
6. CLEOPATRA 22 12 0 10 183:169 36
7. MACAO 22 12  165:188 28 
8. SEA WOLF 22  13  178:175  26
9. PEPPERS  22  14 142:211 23 
10. GLADIATOR ŠILJO 22  15  145:209  17 
11. MIKROFON JUNIORS 22 19  106:248 
12. KORNER ODUSTALI          

 

MVP 3.LIGE SKUPINA B

  IGRAČ: EKIPA SUSRETI BODOVI
1.  TOMISLAV KERAN POSEJDON 3   75:7  166,5
2.  ANĐELKO KELAM POSEJDON 3  72:14  155,7
3.  DRAGAN GULIĆ LONGFIELD  64:18  142
4.  IVAN HRSTIĆ AS 3  60:16  138,9
5.  KREŠIMIR BARIŠIĆ AS 3  61:20  136,3
6.  TOMISLAV PERIŠIĆ LONGFIELD  59:21  132,8
7.  BARIŠA ŽARKO POSEJDON 3  53:17  128,7
8.   MIRKO IVANDIĆ CHARLIE  55:25  123,8
9.   JOSIP LJUBAS POSEJDON 3  46:14  122,7
10.  ROBERTO DURAN LONGFIELD  51:23  119,9
11.   MIJO KALAJŽIĆ CHARLIE  49:21  119
12.   TOMISLAV MILAKOVIĆ AS 3  47:25  112,3
13.   DUJE JELAVIĆ ŠAKO GLADIATOR ŠILJO  50:33  110,2
14.  VINKO BULJ CLEOPATRA  47:29  108,8
         
         
         

 

REZULTATI 22. KOLA SKUPINA B

KORNER-PEPPERS 0:16
LONGFIELD-MACAO 6:10
AS 3-MARINELLO 3 7:9
MIKROFON JUNIORS-GLADIATOR ŠILJO 3:13
CHARLIE-CLEOPATRA 11:5
POSEJDON 3-SEA WOLF 9:7

 


 

POREDAK 3.LIGE NAKON 22.KOLA SKUPINA C

  EKIPA ODIG.UT. POBJ. PAROVI PORAZI SUSRETI BODOVI
1. APOLLO 4 20 20 0 0 246:74 60
2. UVIK KONTRA 2 20 15 2 3 190:132 48
3. ELLI 20 12 4 4 195:129 41
4. DIDOVINA 20 12 3 5 196:127 41
5. MAČAK 20 12 3 5 163:160 40
6. NEGRO 2 20 9 4 7 176:148 35
7. KARAKA 20 6 1 13 148:173 19
8. SOLIN RELAX 3 20 15  136:184  15 
9. GABINE 20  15  109:208 13 
10. ST DARTS 2 20  15  113:207 9(-2) 
11. KIKS 20  17  111:211  5(-2) 

 

MVP 3.LIGE SKUPINA C

  IGRAČ: EKIPA SUSRETI BODOVI
1.  JURE VULETIĆ ELLI  69:7  159,8
2.  ANTE BUBIĆ APOLLO 4  60:10  145,7
3.  DANIJEL MARUŠIĆ DIDOVINA  63:15  143,8
3.  BORNA NINČEVIĆ NOVAK APOLLO 4  62:14  143,6
5.  HRVOJE MILAKOVIĆ APOLLO 4  61:14  142,3
6.  ZORAN VUKOREPA ELLI   51:25  118,1
7.  PETAR LACMANOVIĆ UVIK KONTRA 2  46:18  117,9
8.   JAKOV ŽUGO UVIK KONTRA 2  48:22  116,6
9.   ZVONIMIR JURIĆ PEŠIĆ APOLLO 4  44:19  113,8
10.  IVAN DRAGUN DIDOVINA  45:22  112,2
11.   TONI LORIS MARĐOKIĆ UVIK KONTRA 2  46:25  110,8
12.   IVAN BUZOV MAČAK  47:31  107,3
13.  MATEO ŠKOKIĆ ELLI  45:31  104,2
         

 

REZULTATI 22. KOLA SKUPINA C

APOLLO 4 - GABINE  12:4
NEGRO 2 - UVIK KONTRA 2  6:10
KIKS - KARAKA 9:8
ELLI - DIDOVINA 10:6
MAČAK -SOLIN RELAX 3 9:7 
ST DARTS 2 slobodni 

 


 POREDAK 3. LIGE NAKON 7.KOLA PLAY OFF-a-KONAČNI

  EKIPA ODIG. UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. POSEJDON 3 10 9 1 0 113:48 28
2. GLADIATOR SMART 10 8 0 2 97:63 24
3. ATRIUM 10 5 2 3 94:68 19
4. SOLIN RELAX 2 10 5 1 4 93:68 17
5. AS 3 10 4 2 4 75:87 15
6. APOLLO 4 10 4 1 5 66:95 13
7. LONGFIELD 10 3 0 7 75:85 9
8. UVIK KONTRA 2 10 1 3 6 65:98 7
9. ELLI 10 0 2 8 48:114 3
               
               
                

 NAPOMENA:EKIPA APOLLO 4 NEĆE PREDSTAVLJATI ŽUPANIJU NA PH BEZ OBZIRA NA PLASMAN.

MVP 3.LIGE:

    EKIPA SUSRETI POST.+POB.
1. TOMISLAV KERAN POSEJDON 3 98:8 115,5
2. MARKO JANJIĆ ATRIUM 87:9 113,6
3. HRVOJE SINGOLO GLADIATOR SMART 77:13 100,6
4. VLADIMIR GODINOVIĆ GLADIATOR SMART 84:16 99
5. ANĐELKO KELAM POSEJDON 3 89:21 97,9
6. ANTE RAKIĆ GLADIATOR SMART 72:14 97,7
7.  IVAN HRSTIĆ AS 3 77:19 97,2
8.  JOSIP LJUBAS POSEJDON 3 63:19 93,8
9. ANTE SVALINA SOLIN RELAX 2 72:24 92
10. KRISTIJAN PAVELA SOLIN RELAX 2 65:23 91,9
11. JURE VULETIĆ ELLI 73:11 90,9
12.  IVAN SARAČ SOLIN RELAX 2 66:25  90,5 

 

REZULATATI 7.KOLA

POSEJDON 3-APOLLO 4 13:3
UVIK KONTRA 2-ATRIUM 8:9
SOLIN RELAX 2-AS 3 15:1
LONGFIELD  slobodni 
ELLI  slobodni
GLADIATOR SMART   slobodni

 


LIGA DAME

 

POREDAK LIGE ZA DAME NAKON 18. KOLA-KONAČNI

  EKIPA ODIG.UT. POBJEDE PAROVI PORAZI SUSRETI BODOVI
1. APOLLO 18 18 0 0 237:51 54
2. AS 18 14 1 3 184:105 44
3. DIOKLECIJAN RELAX 18 14 0 4 193:95 42
4. UVIK KONTRA 18 11 1 6 162:127 31
5. ATRIUM 18 8 1 9 161:138 26
6. SOLIN RELAX 18 7 3 8 144:147 25
7.  SEA WOLF 18  6 12  111:178  18 
8.  PEPPERS 18  13  117:172 14 
9.  SMART 18  15  65:223 
10.  KOPAČKA 18  16  77:212 
               
               
               
               
               
               

 

 

MVP LIGE ZA DAME

 

  EKIPA SUSRETI POS. + POB.
1. RINA RADUN APOLLO 67:5 160,1
2. JASNA JELAVIĆ ŠAKO APOLLO 63:9 150,5
3. JOSIPA KRŽELJ DIOKLECIJAN RELAX 57:11 140,8
4. ANAMARIA KARDUM AS 56:12 138,4
5. ANA MAMUT APOLLO 47:8 132,5
6. IVANA ŽUGO UVIK KONTRA 54:16 131,1
7. MAJA TEŠIJA DIOKLECIJAN RELAX 52:14 130,8
8. ĐURĐICA DELIĆ AS 45:8 129,9
9. MARIJA BARIŠIĆ ATRIUM 48:22 116.6
10.  ANTONIA BUBIĆ APOLLO 39:14  112,6 
11.  AFRODITA BANJAN UVIK KONTRA 44:22  110,7
12.  ANĐELA BRAOVIĆ SOLIN RELAX 41:23   105,1 
13.  MELITA BUBIĆ DIOKLECIJAN RELAX 43:29  102,7
14. ANTONIJA ĆURAK AS 40:24  102,5 
         
         
         

                                                                                            

                                                                                        

REZULTATI 18. KOLA

AS-SOLIN RELAX 9:8
KOPAČKA-UVIK KONTRA 4:12
PEPPERS - SMART  6:10
ATRIUM - SEA WOLF 14:2
DIOKLECIJAN RELAX-APOLLO 3:13 
   

 

POREDAK NAKON 6.TURNIRA MASTERS SERIJE ZA DAME

  TURNIRI
  IME I PREZIME UKUPNI BODOVI

1.

2.

3.

4.

5.

6. 

1. RINA RADUN 76 13  10  13    13   14     13 
2. JOSIPA KRŽELJ 53 11  11  7    9   9      6
3. MAJA TEŠIJA 53 6  14  11    0   12      10
4. ANAMARIA KARDUM 48 10  7  7    6     11      7 
5. JASNA JELAVIĆ ŠAKO 42 0  0  10    11    10      11 
6. MELITA BUBIĆ 40 6  9  5    4   7     9
7. ANA MAMUT 40 7  9  5   10    9     0 
8. DOLORES PIVIĆ 36 8  8  8    7    5      0
9. IVANA ŽUGO 34 4  8  6    8    8     0 
10. ANTONIA EMER 27 5  5  5    4    0      8 
11. ANTONIJA ĆURAK 26 8  0  9    4     5      0 
12. ANTONIA BUBIĆ 26 9  12  0    5    0      0 
13. MIA TOKIĆ 25 5  5  6    4    0      5 
14. IVANA BARIĆ 23 0  5  4    5    5      4  
15. KATE RADANOVIĆ 23 7  4  0    0    7       5 
16. DORA JERONČIĆ 21 4  4  8    0    5       0 
17. AFRODITA BANJAN 20 0  5  4    0    5       6 
18. MIA ĆUDINA 20   7  4    0    0     5 
19. JELENA IVANDA 20   5  0    8    7      0 
20. TAMARA SKRAČIĆ 19   6  4    5   4      0 
21. TEA BUDIMIR 18   0  0    0   5       6 
22.  MARIJA BARIŠIĆ 18   6  0    6    6      0 
23.  MARIJA PAVIĆ 17  7  0    6  0      4 
24.  SNJEŽANA PERIŠIĆ 16   4  0   5  7  0
25.  JELENA GORETA 16   5  0   6  5  0
26.  MAJA BEBIĆ 14   4  6   0  4  0
27.  IVANA BARAN 13   0  0   7  6  0
28.  IRENA SLADOLJEV 11   0  0   0  4  7
29.  NAĐA SERDAREVIĆ 11   0  0   0  0  6
29.  TEA DUVNJAK 11   5  0   0  0  0
31.  ANJA ANIĆ MATIĆ 10   5  5   0  0  0
32.  KARLA BATINIĆ  4  0   0  0  0
33.  JULIJA NIKOLAC 8   0  0   0    0  8
33.  KARLA KRSTULOVIĆ  0  0   0  8  0
35.  RUŽICA PAVIĆ 7   7  0   0  0  0
36. DORA RADICA 6 0  0  0   0  6  0
36. ALENA DEDIĆ 6 0  6  0   0  0  0
36. MIRTA MILATIĆ 6 0  0  0   0  6  0
36. ANĐELA PEJKOVIĆ  6 0  6  0   0  0  0
40. NIKOLINA PAŽANIN  5 0  0  0   0  5  0
40. SARA RADANOVIĆ 5 0  0  0   0  0  5
40. ANĐELA BRAOVIĆ 5 5  0  0   0  0  0
40. KARLA RALICA 5 0  0  0   0  5  0
44. OLJA PAVLOVIĆ  4 4  0  0   0  0  0
44. ANA PERIŠIĆ 4 0  0  0   0  4  0
44. IVANA ROŠČIĆ  4 0  0  0   0  4  0
46.   0 0  0  0   0  0  
47.   0 0  0  0   0  0  
48.   0 0  0  0   0  0  
49.   0 0  0  0   0  0  
50.   0 0  0  0   0  0  
51.   0 0  0  0   0  0  
52.   0 0  0  0   0  0  
53.   0 0  0  0   0  0  
54.   0 0  0  0   0  0  
55.   0 0  0  0   0  0  

 


MASTERS SEZONA 2019/2020

 

 

 


 

POREDAK NAKON 6. MASTERSA - 1. KATEGORIJA

  IME I PREZIME UKUPNO 1.TURNIR 2.TURNIR 3.TURNIR 4.TURNIR 5.TURNIR 6.TURNIR
      501 MO CRICKET 501 MO CRICKET 501 MO CRICKET 501 MO CRICKET 501 MO CRICKET 501 MO CRICKET
1. VLADIMIR LEŠIĆ 195,5 25,5 15  22,5  16  24  12 25,5   16 24  15  0  0
2. NENAD PETROVIĆ 165 18 13  12  14 21   15 19,5   13 7,5    12  10,5  12
3. IVAN POLJAK 160,5 22,5  10  13 10,5   6 22,5   7 21   10  18  11
4. IVAN BILELA 145,5 16,5 5  25,5  12 16,5   8 15   12  10  9  7
5. MLADEN CARIĆ 139,5 19,5 12  19.5  10 19,5   10   0   0 10,5   6  22,5  10
6. MIRO BUHA 130 13,5 9  9  5 16,5   11  18  14  7   12  6
7. DINO MARUŠIĆ 123 9 6  13,5  6 15   9  21  11  7   7,5  9
8. SLAVKO BRZIĆ 109,5 6 10  15  11 10,5   4  10,5  8 13,5   5   12  4
9. ZVONKO ČERINA 103 10,5 0  10,5  8 12   4  13,5  9 13,5    7   15  0
10. TOMISLAV KLARIĆ 90,5 21 8  0  0 12   13  9  0 16,5   11   0  0
11. MARIN PETROVIĆ 82,5 13,5 0  16,5  5 7,5   0  15  5 12    8   0    0
12. NIKOLA BILOBRK 71,5 9 8  0  7  13,5   7  7,5  0 13,5   6   0  0
13. IVAN MOČIĆ 58,5 15 6  18  5  0  7,5  7  0  0  0
14. ROMEO GRBAVAC 53 0 0  0  0  0  0  0 15   12   12  14
15. JURE KAPETANOVIĆ 41,5 12 7  0   0 7,5   0  15  0 0  0   0  0
16.  VICKO BOBAN 40 9  13,5   0 10,5   0  0  0   0   0  0
17. AMIR MRKALJEVIĆ 34 0 0  18  7 0    0  0  0  0   9  0
18.  DANIJEL IVEZIĆ 33,5  11   13,5  9 0  0  0  0  0   0  0
19.  SLAVKO GUNJAČA 27  7,5   9  0 0  0   0  0  0   10,5  0
20.  ZVONIMIR SESARTIĆ 25,5   9  6  0  10,5  0  0  0  0
21.  TONI GRLJUŠIĆ 20,5  0  0  0   0  0   13,5  7  0  0  0
22  HRVOJE ŠITUM 19.5   0  13,5  6  0  0  0  0  0  0  0
23. STANKO KEŽIĆ 18,5  0  0  0  0  0  10,5  8  0  0  0
23.  IVAN RIBIČIĆ 18,5   0  0  0  0  0  0  0 10,5   8  0  0
25. ROMAN TOLJ 18 0  0  0  0  0  0  12  6 0  0  0  0
26.  JASMIN HODŽIĆ 16,5  0  0  0  0  0  0  16,5  0 0  0   0  0
27.  ANTE JURIĆ   7 0  0  0  0  0  0  0  7  0  0  0
                             

 

POREDAK NAKON 6. MASTERSA - 2. KATEGORIJA

  IME I PREZIME UKUPNO 1.TURNIR 2.TURNIR 3.TURNIR 4.TURNIR 5.TURNIR 6.TURNIR
      501 MO CRICKET 501 MO CRICKET 501 MO CRICKET 501 MO CRICKET 501 MO CRICKET 501 MO CRICKET
1. NIKŠA RADOŠEVIĆ 124,5 18  6  21  9  9  8 13,5   10 7,5   4 10,5   8
2. FRANE KRANJČEVIĆ BATALIĆ 96,5 15  7  12  9 10,5   10  0  5 12    9  7
3. ANTE GRUBIŠIĆ 87,5 12  4  9  5 10,5   6  10,5  7 10,5   4
4. LUKA JAVORČIĆ 87 10,5  8  7,5  6   5  9  7 7,5   7,5   4
5. JOSIP ŠEGVIĆ 85 12  0  12  0 12   5  13,5   0 16,5   12  6 
6. DENIS ANIĆ MATIĆ 84 12  0  7,5  10  4  12  7  13,5  0
7. FILIP LAGATOR 82 15  0  15  0 18  7  0  0  9  0
8. IVAN JUKIĆ 78 12  4  0   0 10,5   6  9  9  7,5  5
9. JERKO ARAČIĆ 75,5 9  4  16,5   4 10,5   5  9  6 7,5   0  0
10. DRAGO GRLJUŠIĆ 75 9  6  6  6 7.5   6  7,5  5  15  7
11. IVAN ŠIŠKO 74,5 7,5  4  9   4  4  7,5  5 12   7,5  4
12. MATKO ŠANIĆ 74 12  4  10,5  7 0    0  9  5 7,5   9  5
13. MISLAV SVALINA 73 7,5  5  6  4 7,5   4   10,5  5 7,5   6  4
14. STIPE PELIVAN 70,5 10,5  0  10,5  0  13,5   0  12  0 10,5   7,5  6
15. JOŠKO BUDIMIR 57 10,5  4  12   5  0  7,5  6  6  6
16. DOMINKO BULJAN 53,5 7,5  5  9  7  0  9  5  0  0
17. BORIS GRUICA 52,5 13,5  0  0  0  0  7,5  5 19,5   0  0
18. TOMISLAV GUSIĆ 48,5 0  0  12   0 7,5   0  12  0  6  5
18. MIHOVIL KRANJAC 48,5 10,5  4  7,5   5 7,5   0  0  0 10,5    0  0
20. MATE VIDIĆ 44 0  0  15  6 10,5   0  7,5  5  0  0
21. PAVO TOLIĆ 40 13,5   4  0   0 13,5   9  0  0 0  0  0
22.  MARIN RAĐA 39  0   0  0 7,5   4  9  4 10,5   0  0
23. NIKO TUTA 37   0   9  5  0  9  5  0  0
24.  MATE BILOJELIĆ 34,5   4  0  0 7,5   0  0  0  9  5
25.  IVAN PAULO ROSO 29,5  7,5   5  12  5 0  0  0  0  0  0
26. IGOR KRIVO 28,5   0  0  0  0  15  0 7,5   0  0
27.  LJUBO KAPETANOVIĆ 27  9  4  9  5  0  0  0  0  0
28.  TIHI KATIĆ 19  0  0  0  0 12   7  0  0  0  0
29.  MARKO BOŽIĆ JURAS 18,5  0  0  10,5  8  0  0  0  0  0
30.  BOŠKO TADIN 18  0  0  0  0  0  0  0 18   0  0
30.  BRANKO KATUNARIĆ 18  0  0  12  0  0  0  0  0  0
30.  JOSIP BEKAVAC 18  0  0  9  9 0  0  0  0  0  0
33.  DUJE VUKELJA  17  0  6  0  11  0  0  0  0  0
34.  GORAN MILUN 13,5  0  0  0  0  0  0 13,5   0  0
34. SERĐO ŠEKEROVIĆ 13,5   0  0  0   0  7,5  0  0  0
34.  ANTE RIBIČIĆ 13,5   0  7,5  0  0  0  0  0  0
37.  IVAN DUJE JUROŠ 13   0  0  0  4  0  0  0  0 
38.  NIKOLA BOROVČIĆ KURIR   12,5 7,5   5  0  0  0  0  0  0  0  0
38. LOVRE BALIĆ   12,5  0  0  0  7,5  5  0  0  0  0
40.  MARIO LISTEŠ   10,5  0  0  0  0  0  0  0 10,5   0  0
41.  IVICA DURDOV   9  0  0  0  0  0  9  0  0  0
42.  ANTON MIMICA   7,5  0  0  7,5  0  0  0  0  0  0  0  0  0
43.  KREŠIMIR OMRČEN   6  0  0  0  0  0  0  0  6  0  0  0  0
44.     0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    
45.     0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    
46.     0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    
47.     0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    
48.     0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    

 

POREDAK NAKON 6. MASTERSA - 3. KATEGORIJA

  IME I PREZIME UKUPNO 1.TURNIR 2.TURNIR 3.TURNIR 4.TURNIR 5.TURNIR 6.TURNIR
      501 MO CRICKET 501 MO CRICKET 501 MO CRICKET 501 MO CRICKET 501 MO CRICKET 501 MO CRICKET
1. MARKO JANJIĆ 119,5 10,5 6 12   7 9   16,5   11  6   6 19,5   8
2. VLADIMIR GODINOVIĆ 113 9 7 9  6 15  18   10  7,5   5 13,5   7
3. ANTE BUBIĆ 104 16,5 10 10,5   7 13,5 7,5   6  6  5  9  5
4. MARKO BURIĆ 95,5 15 8 10,5   8 12  9  10,5  6  16,5  6
5. ANTE ČAGALJ 90,5 10,5 5 12    5  7,5  4  7,5  8  9  9
6. DRAGAN GULIĆ  85 6 6  7  9  9  15  9  0  0
7. IVICA MARIĆ 74 7,5 4 7,5   5 7,5   10,5  4  7,5  5  7,5  4
8. DUJE DRAGANJA 72 7,5 4 7,5   5 6  9  5  7,5   4  7,5  5
9. PERO FILČIĆ 69 7,5 4  4  6  6  7,5  4  6  5
10. LOVRE ŠKARICA 69 7,5 5  5  7,5  6  10,5  5 7,5   5
11. KRISTIJAN PAVELA 58,5 9 0  0 7,5   12  8  12  5  0  0
12. IVAN CRNOJA 56 9 6 7,5   0  7,5   5  9  0  0  0
13. NINO BAKIĆ 54 6 5 7,5    5 7,5   9  7  0  0  0  0
14. BRUNO RUDOLFI 53,5 7,5 0 6    5  7,5  5  7,5  4  0  0
15. JURE UGRIN 53 9 0 7,5    6 6    9  0  7,5  4  0  0
16. IVAN SARAČ 37 9 0 0    0 7,5  10,5   5  0  0   0  0
17. TONI LORIS MARĐOKIĆ 31,5 12 0 7,5   0 12   0  0  0  0  0
18. TOMISLAV PERIŠIĆ 30 9 0  0  12  0  9  0  0  0
18. IVICA MANDAKOVIĆ 30 9 0  0 0  9  0  0  0  6  0
20.  ANTE ĆAPIN 29   0  0   0  0  0  0  0
21. ANTE SVALINA 24,5   0  10,5  8  0  0  0  0
22.  MILAN JANJIĆ 23,5 7,5  0  0  0  0  0   0  0
23.  JURE GUDIĆ 21  0 7,5   0  7,5  0  0  0  0  0
24.  IVAN CIKATIĆ 20,5 7,5   4  0  0  0  0  0  0
25. MARKO ŠABIĆ 19,5  10,5   0  9  0  0  0  0  0
25.  HRVOJE MILAKOVIĆ 19,5  10,5   0 0 0  0  0  0  0  0  0
27.  JOSIP BARUN 16,5   0 7,5  0  0  0  0  0  0  0
27. MARKO BURGER 16,5 7,5   0 0  0  9  0  0   0  0  0
29.  JAKŠA JUKICA 16  7 0  0  0  0  0  0  0  0
30.  BORNA NINČEVIĆ NOVAK 15   15   0 0  0  0  0  0  0  0  0
31.  MARIJO PAVIĆ 15 7,5   0  0  0   0  0  7,5  0  0  0
32.  ROKO PRANČIĆ 14 0  8  0  0  0  0  0  0  0  0 
33.  STJEPAN ŠIŠKO  13,5  7,5  0  0  0  0  0  0  0  6  0
34.  PETAR BRATIM 12,5  0  0  0  0  7,5  5  0  0  0  0
34.  JOSIP RADOŠ 12,5  7,5   0  0  0  0  5  0  0  0  0
36.  DUJE BILAĆ 12  12   0  0  0  0  0   0  0   0  0
36.  JURICA HAJDUK 12   0  0  0  0  0  0  0  0  0
38.  IVAN VUKOVIĆ  10   0  0  0  0  0  6  4  0  0
38.  IVO MILIN 10   0  0  0  0  0  6  4  0  0
40.  BRUNO RADANOVIĆ 9   0  0  0  0  0  0  0  0  0
41. MARIO JELAČA  7,5   0  7,5  0  0  0  0  0  0  0
41.  ANTE JURIĆ   7,5  7,5   0  0  0  0  0  0  0  0   0
41 JOSIP STANKOVIĆ 7,5 0 0 7,5  0  0  0  0  0   0  0  0   0
41.  IVICA PLAZIBAT 7,5  0  0  0  0  7,5  0  0  0  0  0
41.  MIHOVIL MURŽANJ 7,5   0  0  0  0  0  7,5  0  0  0
41.  PETAR LACMANOVIĆ  7,5  0 0 7,5   0  0  0  0  0  0  0  0  0
41.  IVAN DRAGUN 7,5   0  7,5  0  0  0  0  0  0  0
49.  RATO IVIČIN  0  6  0  0  0  0  0  0  0
49.  MLADEN BANJAN  6  0  0  0  6  0  0  0  0  0 
49. ZVONIMIR JURIĆ PEŠIĆ  0  0  0  0  0  0  0  0  0
49.  DUJE VUJNOVIĆ 6   0  0  0  0  6  0  0  0  0
49. MARKO BLAŽEVIĆ  6    0  0  0  0  0  0  0  0  0
54.  EDO IVČE  5  0  0  0  0  0  0  0  0
55. LOVRE MALEŠ  0  0  0  0  0  0  0  0  0
                             
                             
                             
                             
                             
                             
                             

 

 


KLASIČNI PIKADO

 

SENIORI

  IME I PEZIME UKUPNO 1. TUNIR 2.TURNIR 3. TURNIR 4.TURNIR
1. ROMEO GRBAVAC  161  26  60  60  15
2. IVICA CAVRIĆ  127  60  41  26  0
3. STIPE PELIVAN   122  50  5  41  26
4. IVAN POLJAK  111  15  15  50  41
5. TONI GRLJUŠIĆ  99  15  50  26  8
6. DINO MARUŠIĆ  80  41  8  26  5
7. TINO BABIĆ  75  26  26  15  8
8. NENAD PETROVIĆ  65  5  26  8  26
9. ROMAN TOLJ  64  26  15  15  8
10. DANIJEL KUŽIĆ  62  41  8  8  8
11. MIRO BUHA  54  15  5  26  8
12. FILIP LAGATOR  51  5  5  41  0
13. MATKO PODRUG  50  15  5  15  15
13. IVAN RIBIČIĆ  46  15  26  5  0
15. TONI VUJEVIĆ  41  0  41  0  0
15. IVAN BILELA  41  8  0  0  33
17. MLADEN CARIĆ  38  15  15  8  0
17. PERO PRIMORAC  38  8  15  15  0
19. MARIN RAĐA  36  5  8  8  15
19. MARKO BURIĆ  36  5  15  8  8
21. STANKO KEŽIĆ  34  0  26  8  0
22. DENIS ANIĆ MATIĆ  33  5  5  8  15
23. IVAN MOČIĆ  31  8  15  8  0
23. IVO MILIN   29  8  5  8  8
25. MARIN GULIN  28   5  15  8  0
26. VEDAD MAŠIĆ  26  26  0  0  0
26. VLADIMIR GODINOVIĆ  26  8  5  8  5
28. DRAGO GRLJUŠIĆ  24  8  8  8  0
29. MIHOVIL KRANJAC   23  0  8  15  0
29. ANTE ČAGALJ  23  0  15  8  0
29. DRAGAN GULIĆ  23  8  0  15  0
29. VLADIMIR LEŠIĆ  23  0  8  15  0
33. SLAVKO BRZIĆ  21  5  8  0  8
33. ANTE PEŠIĆ  21  8  8  5  0
33. MARKO VAREŠKIĆ  21  5  8  8  0
36. IVAN JUKIĆ  20  5  15  0  0
37. EDO IVČE  16  8  8  0  0
38. LUKA BOKO  15  15  0  0  0
38. IVAN CIKATIĆ  15  5  5  5  0
38. LOVRE BALIĆ  15  15  0  0  0
41. ZVONIMIR SESARTIĆ  13  8  5  0  0
41. GORAN PONOŠ  13  8  5  0  0
41. NIKOLA BILOBRK  13  5  8  0  0
44. DAMIR IKST   10  5  5  0  0
44. STIPE LESKO  10  5  5  0  0
46. NIKŠA RADOŠEVIĆ  8  0  8  0  0
46. DUJE SIMIĆ   8  0  0  8  0
46. ZVONKO ČERINA  8  0  8  0  0
46. DANIJEL KEŽIĆ   8  8  0  0  0
46. IVICA DURDOV   8  8  0  0  0
46. NIKOLA BOROVČIĆ KURIR   8  8  0  0  0
46. ANTE BUBIĆ   8  0  8  0  0
46. BORIS GRUICA   8  8  0  0  0
46. MISLAV SVALINA   8  8  0  0  0
46. IVAN SARAČ   8  8  0  0  0
46. ARON TOJČIĆ  8  0  8  0  0
46. IVAN BUTERIN  8  0  8  0  0
46. MARIN BLAŽEVIĆ   8  0  0  8  0
59. PAULO ROSO    5  0  5  0  0
59. PERO GAVRANOVIĆ   5  0  5  0  0
59. SERĐO ŠEKEROVIĆ  5  5  0  0  0
59. MIJO CRNJAK   5  5  0  0  0
59. DENIS MILIN   5  5  0  0  0
59. MILAN JANJIĆ   5  0  5  0  0
59. ANDRIJA BUOTIĆ   5  0  5  0  0
59. NINO BAKIĆ   5  0  5  0  0
59. TOMISLAV GUSIĆ   5  0  0  0  5
68.            
69.            
70.            
71.            
72.            
73.            
74.            
75.            

 

SENIORKE

  IME I PEZIME UKUPNO 1. TUNIR 2.TURNIR 3. TURNIR 4.TURNIR
1. MAJA TEŠIJA   50  15  20  15  0
2. NAĐA MARUŠIĆ  32  5  11  5  11
3. ANJA ANIĆ MATIĆ  29  8  8  8  5
3. MELITA BUBIĆ  29  5  5  11  8
5. JOSIPA KRŽELJ   26  11  15  0  0
6. ANĐELA BRAOVIĆ  16  0  11  5  0
7. ANTONIJA ĆURAK   13  0  5  8  0
8. ANĐELA DUJMOVIĆ   10  5  5  0  0
8. TAMARA SKRAČIĆ   10  0  5  5  0
8. DORA JERONČIĆ   10  0  5  5  0
8. OLJA PAVLOVIĆ  10  5  0  0  5
12. ALENA DEDIĆ   8  8  0  0  0
12. ANAMARIA KARDUM   8  0  8  0  0
12. ANTONIA EMER   8  8  0  0  0
12. ANTONIA BUBIĆ  8  8  0  0  0
16. ANA LOVRIĆ   5  5  0  0  0
16. MARIJA PAVIĆ  5  5  0  0  0
18.            
19.            
20.