POREDAK KUPA NAKON 6.KOLA SKUPINA A

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. DIOKLECIJAN  6  4  1  1  42:18  9
2. KAŠTELET ISSA  6  4  1  1  34:26  9
3. TROPICANA  6  1  2  3  26:34  4
4. KARAKA  6  0  2  4  18:42  2

 

REZULTATI 6.KOLA

DIOKLECIJAN-KARAKA  2:0 (5:0,3:2)
KAŠTELET ISSA-TROPICANA  2:0 (3:2,3:2)

 


POREDAK KUPA NAKON 6.KOLA SKUPINA B

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. SPLIT LONDRA  6  1  0  44:16  11 
2. SOLIN  6  0  3  30:30
3. SMART  6  2  3  28:32
4. PODSTRANA  6  1  4  18:42

 

REZULTATI 6.KOLA

SPLIT LONDRA-SMART  2:0 (4:1,3:2)
SOLIN-PODSTRANA  2:0 (4:1,5:0)

 


POREDAK KUPA NAKON 6.KOLA SKUPINA C

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. APOLLO 6 6 0 0 45:15 12
2. POSEJDON 3 6 1 3 2 28:32 5
3. RELAX 6 1 2 3 25:35 4
4. UVIK KONTRA 2 6 0 3 3 22:38 3

 

REZULTATI 6.KOLA

APOLLO-RELAX 2:0 (3:2,3:2)
POSEJDON 3-UVIK KONTRA 2 1:1  (4:1,2:3)

 


POREDAK KUPA NAKON 6.KOLA SKUPINA D

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. POSEJDON 2  4 36:4   8 
2. MARINELLO  4 17:23   4
3. SEA WOLF  4 7:33   0
4. MACAO  DISKVALIFIKACIJA          

 

REZULTATI 6.KOLA

POSEJDON 2-SEA WOLF  2:0 (5:0,5:0)
MARINELLO  SLOBODNI

POREDAK KUPA NAKON 6.KOLA SKUPINA E

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. AS 2 6 4 2 0 46:14 10
2. LONGFIELD  6 3 1 2 31:29 7
3. MIKROFON 6 3 0 3 33:27 6
4. MARINELLO 3 6 0 1 5 10:50 1

 

REZULTATI 6.KOLA

AS 2-LONGFIELD 1:1 (4:1,2:3)
MARINELLO 3-MIKROFON 0:2 (1:4,1:4)

 


POREDAK KUPA NAKON 6.KOLA SKUPINA F

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. AS 6 43:17   9
2. ARENA 6 1 39:21  9
3. APOLLO 3 6 33:27  6
4. VEDORA 6 5:55  0

 

REZULTATI 6.KOLA

APOLLO 3-ARENA  0:2(2:3,1:4)
AS-VEDORA  2:0(5:0,4:1)

 


POREDAK KUPA NAKON 6.KOLA SKUPINA G

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. DIOKLECIJAN 2  4 28:12   6
2. PODGORA  4 27:13   5
3. DIDOVINA  4 5:35  -1
4. SOLIN 2  DISKVAL.          

 

REZULTATI 6.KOLA

PODGORA-DIDOVINA  2:0(5:0,5:0)
DIOKLECIJAN 2  slobodni

 


POREDAK KUPA NAKON 6.KOLA SKUPINA H

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. SPRINT  6  53:7  11 
2. MOZART  6  30:30
3. DIOKLECIJAN 3  6  28:32
4. GLADIATOR  6  9:41

 

REZULTATI 6.KOLA

GLADIATOR-MOZART 0:2 (2:3,2:3)
SPRINT-DIOKLECIJAN 3 2:0 (5:0,5:0)

 


POREDAK KUPA NAKON 6.KOLA SKUPINA I

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. UVIK KONTRA  6  0 50:10  11 
2. APOLLO 4  1 35:25 
3. SPRINT 2  3 23:37 
4.  ZEUS   5 12:48  1

 

REZULTATI 6.KOLA

UVIK KONTRA-ZEUS   2:0(5:0,5:0)
SPRINT 2-APOLLO 4        0:2(2:3,0:5)

POREDAK KUPA NAKON 6.KOLA SKUPINA J

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1.  MARINELLO 2 6 3 3 0 43:17 9
2.  VEDORA 2 6 2 3 1 36:24 7
3.  DITE SPLITA 6 2 3 1 30:30 7
4.  MAČAK  6 0 1 5 15:45 1

 

REZULTATI 6.KOLA

 DITE SPLITA-MAČAK 2:0 (3:2,4:1)
 VEDORA 2-MARINELLO 2 1:1 (3:2,2:3)

 


 Rezultati kupa za DAME

 

 

POREDAK KUPA NAKON 6.KOLA SKUPINA A

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1.  TUNING  6  6  0  0 52:8  12
2.  UVIK KONTRA  6  1  3  2   25:35  5
3.  SOLIN  6  1  2  3  25:35  4
4.  PEPPERS  6  0  3  3  20:40  3

 

REZULTATI 6.KOLA

 SOLIN-UVIK KONTRA  1:1(4:1,1:4)
 TUNING-PEPPERS  2:0(5:0,5:0)

 


 

POREDAK KUPA NAKON 6.KOLA SKUPINA B

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1.  DIOKLECIJAN  6  5  1  0  46:14  11
2.  AS  6  4  1  1  42:15  9
3.  KOPAČKA  6  0  2  4  19:41  2
4.  SMART  6  0  2  4  15:45  2

 

REZULTATI 6.KOLA

 KOPAČKA-SMART  1:1(4:1,2:3)
 DIOKLECIJAN-AS  1:1(3:2,2:3)

 

 


1.LIGA

POREDAK 1. LIGE NAKON 21.KOLA-konačni

  EKIPA ODIG. UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. POSEJDON 2  21  15 3 3 216:123 51
2. UVIK KONTRA  21  13 4 4 194:146 46
3. APOLLO  21  14 3 4 203:136 45
4. SPLIT LONDRA  21  12 3 6 202:137 41
5. DIOKLECIJAN  21  6 5 10 155:186 26
6. AS 2  21  8 2 11 161:177 26
7. DITE SPLITA  21  2 4 14 121:219 12
8. PODGORA  21  1  2 18  105:233 

 

MVP 1.LIGE:

    EKIPA SUSRETI POST. + POB.
1. DANIJEL IVEZIĆ SPLIT LONDRA 66:16 146,5
2. VLADIMIR LEŠIĆ POSEJDON 2  64:20 140,2
3. ZVONIMIR SESARTIĆ APOLLO 57:26 125,7
4. DINO MARUŠIĆ DIOKLECIJAN  55:29 120,5
4. HRVOJE ŠITUM SPLIT LONDRA 55:29 120,5
6. IVAN BILELA APOLLO 54:29 119,1
7. NENAD PETROVIĆ UVIK KONTRA 53:29 117,6
8. IVAN POLJAK POSEJDON 2 52:28 117
9. TOMISLAV KLARIĆ UVIK KONTRA 51:30  113,9 
10. JASMIN HODŽIĆ UVIK KONTRA 48:28  111,2
11.  MLADEN CARIĆ APOLLO 43:27  104,4 
12.  MARO MILETIĆ  AS 2 43:35  98,1 
         
         

 

REZULTATI 21.KOLA

SPLIT LONDRA-AS 2 10:6
DITE SPLITA-PODGORA 7:9
APOLLO-DIOKLECIJAN 10:6
POSEJDON 2-UVIK KONTRA  4:12

 


  POREDAK 2. LIGE SKUPINA A NAKON 1.KOLA

  EKIPA ODIG. UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. ARENA  1 1 0 0 11:5 3
2. SOLIN RELAX  1 1 0 0 10:6 3
3. MIKROFON  1 0 1 0  9:8 2
4. MARINELLO 2  1 0 1 0  9:8 2
5. KAŠTELET ISSA  1 0 1 0  8:9 1
6. SPRINT 2  1 0 1 0  8:9 1
7. TROPICANA  1 0 0 1  6:10 0
8. APOLLO 3  1 0 0 1  5:11 0

 

MVP 2.LIGE SKUPINA A:

    EKIPA SUSRETI POST. + POB.
1. BOŠKO TADIN ARENA ATRIUM 4:0 104
2. NIKŠA RADOŠEVIĆ MARINELLO 2 3:1 78
2. MARIO LISTEŠ ARENA ATRIUM 3:1 78
2. LOVRE BALIĆ KAŠTELET ISSA 3:1 78
2. IVAN JUKIĆ ARENA ATRIUM 3:1 78
2. IVICA DURDOV KAŠTELET ISSA 3:1 78
2. ROKO PRANČIĆ SPRINT 2 3:1 78
2.  ANTE TARAŠ SPRINT 2 3:1  78 
2.  DAMIR ROSO MIKROFON 3:1  78 
2.  GORAN VRKIĆ TROPICANA 3:1  78 
2.  ROKO STURNELA  SOLIN RELAX  3:1      78 

 2 .MARKO BURIĆ                           SOLIN RELAX                    3:1                         78

 

REZULATATI 1.KOLA

TROPICANA-SOLIN RELAX 6:10
APOLLO 3-ARENA 5:11
SPRINT 2-MIKROFON 8:9
KAŠTELET ISSA-MARINELLO 2  8:9

 


 POREDAK 2. LIGE SKUPINA B NAKON 1.KOLA

  EKIPA ODIG. UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. NEGRO 1 1 0 0 13:3 3
2. MARINELLO 1 1 0 0 11:5 3
3. AS 1 1 0 0 10:6 3
4. VEDORA 1 1 0 0 9:7 3
5. PATRIK 1 0 0 1 7:9 0
6. DIOKLECIJAN RELAX 1 0 0 1 6:10 0
7. ZVONIMIROVA LAĐA 1 0 0 1 5:11 0
8.  PODGORA  1 3: 13 0

 

MVP 2.LIGE SKUPINA B:

    EKIPA SUSRETI POST. + POB.
1. ZVONKO ČERINA AS 4:0 104
1. JERKO ARAČIĆ NEGRO 4:0 104
1. MARIO VIDOVIĆ MARINELLO 4:0 104
1. MATKO ŠANIĆ NEGRO 4:0 104
5. LOVRE BRATIM ZVONIMIROVA LAĐA 3:1 78
5. NIKOLA BOROVČIĆ KURIR NEGRO 3:1 78
5.  KREŠIMIR OMRČEN MARINELLO 3:1  78 
5.  MISLAV KATAVIĆ PATRIK 3:1  78 
5.  DRAGO GRLJUŠIĆ  VEDORA  3:1  78 
5.  MATE BILOJELIĆ  VEDORA  3:1  78 
5.  PAULO ROSO  VEDORA  3:1  78 

 5.   MIRO MILKOVIĆ                      AS                                   3:1                          78

REZULATATI 1.KOLA

MARINELLO-ZVONIMIROVA LAĐA 11:5
NEGRO-PODGORA 13:3
DIOKLECIJAN RELAX-AS 6:10
PATRIK-VEDORA 7:9

 


 POREDAK 2. LIGE NAKON 8.KOLA PLAY OFF-a-KONAČNI

  EKIPA ODIG. UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. SPRINT 14 10 3 1 139:88 35
2. AS 14 10 2 2 131:95 34
3. ARENA  14 8 3 3 133:94 29
4. MARINELLO 2 14 5 3 6 111:116 18
5. UVIK KONTRA 14 4 3 7 106:121 17
6. KAŠTELET ISSA 14 4 2 8 108:118 15
7. DIOKLECIJAN 2 14 4 2 8 106:120 14
8. MIKROFON 14 2 0 12 71:153 6

 

MVP 2.LIGE :

    EKIPA SUSRETI POST. + POB.
1. PETAR JELAVIĆ ŠAKO SPRINT 72:14    107,7
2. MISLAV DOMAZET SPRINT 66:19    101,6
3. NIKŠA RADOŠEVIĆ MARINELLO 2 67:21     97,1
4. STIPE PELIVAN AS 59:20     94,7
5. ŠIME MRŠE SPRINT 53:16     91,8
6. IVAN JUKIĆ ARENA 60:23     91,3
7.  MARIO LISTEŠ ARENA 59:22     87,8
8.  PAVAO ZOVKO MARINELLO 2 56:27     87,5
9. JOSIP ŠEGVIĆ UVIK KONTRA 2 57:31     86,7
10. IGOR KRIVO DIOKLECIJAN 2 51:25     84,1
11. MIRO MILKOVIĆ AS 41:21     79,1

 

REZULATATI 8.KOLA

 ARENA-AS  6:10
 UVIK KONTRA 2-MIKROFON              10:6
 SPRINT-DIOKLECIJAN 2  10:6
 MARINELLO 2-KAŠTELET ISSA   9:7

 


 POREDAK 2. LIGE NAKON 7.KOLA PLAY OUT-a

  EKIPA ODIG. UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. MOZART  6  5  1  0  59:38 17
2. TROPICANA  6  4  0  2  53:43 12
3. MARINELLO  6  4  0  2  58:38 12
4. SOLIN  6  2  2  2  50:48 10
5. APOLLO 2  6  2  1  3  47:50 7
5. PODSTRANA  6  1  2  3  39:59 5
7. APOLLO 4  6  0  0  6  33:63 0
               

 

REZULATATI 7.KOLA

SOLIN-APOLLO 4  11:5
TROPICANA-MARINELLO  9:7
APOLLO 2-PODSTRANA         12:4
MOZART  slobodni

 


3. LIGA 


POREDAK 3.LIGE NAKON 14.KOLA SKUPINA A

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. LONGFIELD 13 8 3 2 123:88 29
2. AS 3 13 9 0 4 122:86 27
3. CHARLIE 13 6 5 2 123:90 25
4. SPRINT 2 13 6 2 5 104:106 21
5. MAČAK 13 4 4 5 103:109 18
6. MARINELLO 3 13 5 1 7 97:112 16
7. VEDORA 13 1 0 12 71:137 3
8. LIGHT DISKVALIFICIRANI          

 

MVP 3.LIGE SKUPINA A

  IGRAČ: EKIPA SUSRETI BODOVI
1. DRAGAN GULIĆ LONGFIELD 48:8 133,7
2. MLADEN ZOVKO CHARLIE 40:12 116,9
3. VLADO ŠEGVIĆ  MACAK 39:13 114
4. LOVRE ŠKARICA MARINELLO 3 38:17 107,1
5. TOMISLAV LOVRIĆ AS 3 32:15 100,1
6. MIRKO IVANDIĆ CHARLIE 30:15 96,7
7.  BORNA MILIĆ MAČAK 30:22  87,7 
8.  DUJE VUJNOVIĆ MARINELLO 3 30:24 85,6
         
         
         
         

 

REZULTATI 14. KOLA SKUPINA A

LONGFIELD-MARINELLO 3 11:5
VEDORA-LIGHT 16:0 b.b.
CHARLIE-SPRINT 2 8:9
AS 3-MAČAK 7:9

 


 

POREDAK 3.LIGE NAKON 14.KOLA SKUPINA B

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. SMART 12 10 1 1 133:60 31
2. APOLLO 5 12 8 2 2 120:74 27
3. RELAX 12 6 3 3 108:87 24
4. SOLIN 2 12 7 1 4 118:75 22
5. SEA WOLF 12 3 2 7 72:122 12
6. GALERIJA 12 3 1 8 72:121 10
7. CLEOPATRA 12 12  52:138 

 

MVP 3.LIGE SKUPINA B

  IGRAČ: EKIPA SUSRETI BODOVI
1. ADI HATIĆ SMART 38:5 126,4
2. MARKO JANJIĆ APOLLO 5 34:14 104,8
3. HRVOJE SINGOLO SMART 28:10 101,7
4. ŠIME ZEBIĆ SOLIN 2 32:14 101,6
5. JOSIP BARUN APOLLO 5 29:11 101,5
6. ANTE BUBIĆ RELAX 31:16 96,9
7. MIHOVIL MURŽANJ APOLLO 5 28:14 94,7
8.  IVAN CIKATIĆ RELAX 26:14 91 
         
         
         
         
         

 

REZULTATI 14. KOLA SKUPINA B

SOLIN 2-SMART 4:12
GALERIJA-APOLLO 5 3:13
RELAX-CLEOPATRA 14:2
SEA WOLF slobodni

 


 

POREDAK 3.LIGE NAKON 14.KOLA SKUPINA C

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. APOLLO 3 12 12 0 0 164:28 36
2. ARKA 12 8 1 3 108:85 25
3. GABINE 12 6 3 3 108:87 24
4. KARAKA 12 5 3 4 93:102 19
5. DIDOVINA 12 5 1 6 91:102 16
6. PAMI 12 1 0 11 61:131 3
7. MALA KAVANA 12 1 0 11 51:141 1 (-2)

 

MVP 3.LIGE SKUPINA C

  IGRAČ: EKIPA SUSRETI BODOVI
1. NIKO TUTA APOLLO 3 45:3 138,8
2. MARIO STUPALO APOLLO 3 36:5 123,8
3. TEO RALICA GABINE 37:7 121
4. MARKO BOŽIĆ JURAS APOLLO 3 32:5 118,5
5. FRANE BULJUBAŠIĆ APOLLO 3 31:5 117,1
6. DENIS SERDAREVIĆ ARKA 29:10 103,4
7. STJEPAN ŠIŠKO ARKA 33:14 103,2
8.  IVAN DRAGUN DIDOVINA 27:18  87 
         
         

 

REZULTATI 14. KOLA SKUPINA C

KARAKA-ARKA 6:10
DIDOVINA-GABINE 7:9
PAMI-MALA KAVANA 16:0 b.b.
APOLLO 3 slobodni

 

 


 

POREDAK 3.LIGE NAKON 14.KOLA SKUPINA D

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1.  VEDORA 2  12  11  1  0  139:54  35
2.  POSEJDON 3  12  8  3  1  112:83  27
3.  MACAO  12  6  1  5  110:83  20
4.  PEPPERS  12  5  0  7  93:99  15
5.  UVIK KONTRA 3  12  4  0  8  90:102  12
6.  ZEUS  12  2  3  7  70:125  9
7.  DIOKLECIJAN 3  12  2  0  10  68:124  6 

 

MVP 3.LIGE SKUPINA D

  IGRAČ: EKIPA SUSRETI BODOVI
1.  BRANKO KATUNARIĆ VEDORA 2   30:7  111,1
2.  MISLAV SVALINA VEDORA 2  28:7  108
3.  ANTONIO GRLANOVIĆ PEPPERS  35:13  107,9
4.  JOSIP LALIĆ MACAO  34:14  104,8
5.  MARIO LJUBAS POSEJDON 3  28:9  103,7
6.  DRAGO GRLJUŠIĆ VEDORA 2  29:12  99,7
7.  ANTONIO MILOVAC MACAO   28:12  98
8.   TOMISLAV KERAN   POSEJDON 3  26:16  87,9
9.   MATE BILOJELIĆ VEDORA 2  20:11  84,5
         

 

REZULTATI 14. KOLA SKUPINA D

 ZEUS-UVIK KONTRA 3  9:7
 POSEJDON 3-VEDORA 2  8:9
 MACAO-DIOKLECIJAN 3  15:1
 PEPPERS  slobodni

 


 POREDAK 3. LIGE NAKON 9.KOLA PLAY OFF-a-konačni

  EKIPA ODIG. UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. APOLLO 3 13 11 1 1 153:56 34
2. VEDORA 2 13 9 2 2 130:80 29(-1)
3. POSEJDON 3  13 8 2 3 115:95 27
4. SMART 13 8 3 2 133:78 27(-1)
5. AS 3 13 7 1 5 97:112 23
6. LONGFIELD 13 6 3 4 101:110 22
7. CHARLIE 13 4 5 4 104:109 19
8. APOLLO 5 13 5 2 6 105:105 18
9. RELAX 13 3 2 8 90:120 13
10. ARKA 13 3 1 9 77:132 10
11. MACAO 13 2 1 10 83:126 8
12. GABINE 13 0 1 12 72:137 2

 

MVP 3.LIGE:

    EKIPA SUSRETI POST.+POB.
1. NIKO TUTA APOLLO 3 73:9 117
2. FRANE BULJUBAŠIĆ APOLLO 3 58:14 107,5
3. MAKO BOŽIĆ JURAS APOLLO 3 54:10 106,4
4. MARIO LJUBAS POSEJDON 3 51:14 101,5
5. ADI HATIĆ SMART 59:15 100,7
6. ANTE RAKIĆ SMART 49:15 98,4
7.  HRVOJE SINGOLO SMART 52:18 98,3
8.  MLADEN ZOVKO CHARLIE 62:21 96,7
9. BRANKO KATUNARIĆ VEDORA 2 49:16 94,4
10. MISLAV SVALINA VEDORA 2 49:20 92
11. STJEPAN ŠIŠKO ARKA 56:27 90,5
12.  DRAGAN GULIĆ LONGFIELD 64:24  88,7 

 

REZULATATI 9.KOLA

POSEJDON 3-GABINE  11:5
AS 3-RELAX  5:11
APOLLO 3-VEDORA 2  10:6
ARKA-MACAO  10:6 
APOLLO 5-CHARLIE  6:10
LONGFIELD-SMART   7:9

 


LIGA DAME

 

POREDAK LIGE ZA DAME NAKON 21. KOLA-konačni

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. TUNING 21 20 1 0 267:70 61
2. DIOKLECIJAN 21 14 3 4 211:128 48
3. AS 21 13 1 7 195:142 41
4. SOLIN 21 12 1 8 178:169 37
5. UVIK KONTRA 21 12 0 9 197:139 36
6. PEPPERS 21 4 1 16 103:234 14
7.  SMART 21  15  125:214  12 
8.  KOPAČKA 21  20  71:269
               
               
               

 

 

MVP LIGE ZA DAME

 

  EKIPA SUSRETI POS. + POB.
1. JASNA JELAVIĆ ŠAKO TUNING 72:9 160,9
2. RINA RADUN TUNING 66:10 152,8
3. MAJA TEŠIJA DIOKLECIJAN 60:14 141,1
4. MELITA BUBIĆ SOLIN 62:21 136,7
5. JOSIPA KRŽELJ DIOKLECIJAN 51:11 133,3
6. ANAMARIA KARDUM AS 59:21 132,8
7. IVANA ŽUGO UVIK KONTRA 58:23 129,6
8. ANĐELA BRAOVIĆ SOLIN 50:30 112,5
9. ANTONIJA ĆURAK AS 48:27 112
10.  MIA BALIJA TUNING 43:22  109,2 
         
          
         
         

 

 

REZULTATI 21. KOLA

SMART-KOPAČKA 14:2
TUNING-DIOKLECIJAN 11:5
AS-UVIK KONTRA 7:9
SOLIN-PEPPERS 15:1
   
   

 

POREDAK NAKON 6.TURNIRA MASTERS SERIJE ZA DAME

  TURNIRI
  IME I PREZIME UKUPNI BODOVI

1.

2.

3.

4.

5.

6. 

1. MAJA TEŠIJA 54 13  13   9   13       6   0
2. JOSIPA KRŽELJ 52 10  8   5   8     10    11
3. ANTONIA BUBIĆ 48 6  6   8   5     13    10
4. ANAMARIA KARDUM 48 6  10   11   6       8     7
5. ANA MAMUT 46 0  8   13   9      7     9
6. ANTONIJA ĆURAK 42 9  5   5   11      7     5
7. MELITA BUBIĆ 41 8  9   6   7      11     0
8. JASNA JELAVIĆ ŠAKO 41 0  0   10   10      8    13
9. AFRODITA BANJAN 36 7  6   4   8      6    5
10. RINA RADUN 35 11  0   0   7      9     8
11. IVANA ŽUGO 34 5  5   8   5       5     6
12. IVANA BARIĆ 34 6  6   4   6      6     6
13. TAMARA SKRAČIĆ 32 5  7   6   5      5     4
14. ANĐELA BRAOVIĆ 30 0  11   7   6      6     0 
15. SARA RADANOVIĆ 28 6  7   4   0      5      6
16. KATICA RADANOVIĆ 27 7  5   7   0      4      4
17. IVANA ŠERIĆ 21 5  5   5   6      0      0
18. MIA ĆUDINA  18   4   4   5      0     5
19. MIA TOKIĆ 16   4   4   0      4     4
20. ANĐELA DUJMOVIĆ 14   0   6   4      4     0
21. ANJA ANIĆ MATIĆ 14   6   0   0     0      0
22.  MIRTA MILATIĆ  12   0   5   0      0     7
23.  NINA DELAŠ  11   0   0   0    0     6
24.  ANA LOVRIĆ 8   0   0   0      0     8
25.  DORA RADICA  0   0   6      0     0 
26.  ANTONELA MATIJACA  5   0   0   0     0      5
26.  DORA JERONČIĆ   0   0   0      5     0
28.  NAĐA SERDAREVIĆ  4   4   0   0    0    0 
28.  MIA RALICA  4 0  0   0   4    0   0
28.  SANJA NEVEŠČANIN  4   0   0   4    0    0
28.  ANA PERIŠIĆ         4   0   0   0    0    4
28.  TEA DUVNJAK   0   0   0    0   0
                 
                 
                 

 


MASTERS SEZONA 2018/2019

 

 

 


 

POREDAK NAKON 6. MASTERSA - 1. KATEGORIJA

  IME I PREZIME UKUPNO 1.TURNIR 2.TURNIR 3.TURNIR 4.TURNIR 5.TURNIR 6.TURNIR
      501 MO CRICKET 501 MO CRICKET 501 MO CRICKET 501 MO CRICKET 501 MO CRICKET 501 MO CRICKET
1. DINO MARUŠIĆ 184,5 7,5 13 19,5   15  24  10 21   12  10,5  15 24   13
2. VLADIMIR LEŠIĆ 176,5 24 15  0  21  15 24   15 24    13 10,5   15
3. NENAD PETROVIĆ 149,5 21 11 13,5   9   13,5  10 7,5   13 21   10  9  11
4. IVAN BILELA 147 16,5 7 12   12  7,5  13 19.5   10 10,5   10  21  8
5. IVAN POLJAK 146 13,5 5 15   13  15  9  15   10 15   8  19,5  8
6. NIKŠA RADOŠEVIĆ 124,5 9 8 7,5   11  16,5  11 10,5   8 16,5   7   13,5  6
7. DANIJEL IVEZIĆ 122 0 0 24   0  15  12 16,5   8 13,5   12  12  9
8. NIKOLA BILOBRK 115 15 6 16,5   9  10,5  8  6 13,5   9   10,5  5
9. MLADEN CARIĆ 114 18 8 21  6  0  0 13,5   11 12    6   13,5  5
10. VICE BOBAN 108,5 9 12 15  10  12  9 7,5   9  0   15  10
11. SLAVKO BRZIĆ 97,5 19,5 7 12  8  10,5  4 13,5   5 12    6   0    0
12. ZVONKO ČERINA 61 10,5 0  9  0   10,5  0  0  0   15  7
13. MARIN VOLAREVIĆ 47,5 9 0  0  6  0  0  0 12   6  7,5  7
14. ZVONIMIR SESARTIĆ 40,5 9 9  0  0  0  0 7,5   0 0  0   9  6
15. MARIN PETROVIĆ 39 10,5 0  13,5   0  6  0  0  0   0  0
16.  TINO BABIĆ 28,5  6  0   0  0  0 10,5   6   6   0  0
17. HRVOJE ŠITUM 25,5 0  0  0  0   0  0 19,5   6   0  0
18.  MIRO BUHA 25 15 10   0  0  0  0  0  0   0  0
19.  SLAVKO GUNJAČA 22,5 7,5  0  0  0  0  0  0   6  0
20.  JURE KAPETANOVIĆ 22   0  0  0  0 10,5   0 7,5   4  0  0
21.  TOMISLAV KLARIĆ 19,5  6    6  0  7,5  0  0  0  0  0
21. JASMIN HODŽIĆ 19,5 10,5   0  0  0  0  0  0  0  0
23.  IVAN MOČIĆ  18 0 0  0  0  0  0  0  0  18  0
23.  IVAN RIBIČIĆ  18  12   0  0  0  0  0  0  0  0
25.  HRVOJE MILAKOVIĆ   6  0  0  0  6  0  0  0  0  0
                              
                             
                             

 

POREDAK NAKON 6. MASTERSA - 2. KATEGORIJA

  IME I PREZIME UKUPNO 1.TURNIR 2.TURNIR 3.TURNIR 4.TURNIR 5.TURNIR 6.TURNIR
      501 MO CRICKET 501 MO CRICKET 501 MO CRICKET 501 MO CRICKET 501 MO CRICKET 501 MO CRICKET
1. MISLAV DOMAZET 127,5 10,5  0 16,5  0 10,5   8  18  8 16,5   11  16,5  12
2. ANTE GRUBIŠIĆ 104 7,5  6 10,5   6  12  8 7,5    8  16,5  8
3. JOSIP ŠEGVIĆ 99,5 6  4  18   7  12  5 18   4  7,5  9
4. DENIS ANIĆ MATIĆ 98 7,5  8  9 7   10,5   5  7,5  7 15   4 10,5    7
5. FRANE KRANJČEVIĆ BATALIĆ 91 7,5  6  10,5 7,5   6  9   7 13,5   7  6  6 
6. STIPE PELIVAN 81 16,5  0  10,5  19,5  0  15  0 7,5   0  12  0
7. PAVO TOLIĆ 75,5 12  8  6  13,5  6  0  0 7,5   5  10,5  7
8. JAKOV ŽUGO 72,5 13,5  6  9   0  10,5  6  0  0 7,5   8  6  6
9. FILIP LAGATOR 72 9  0  9   9  8 10,5  0 10,5   7  12  6
10. JOŠKO BUDIMIR 67,5 10,5  5  7,5   0  0  7 7,5   7  6  4
11. TOMISLAV GUSIĆ 58,5 9  0  13,5   9  0 7,5   0 13,5   0  6  0
12. IVICA DURDOV 58,5 10,5  0  10,5   12   0 7,5   0 10,5   0  7,5  0
13. MIHOVIL KRANJAC 50,5 0  0  10,5   0  0   13,5  5 7,5   0  9  0
14. IVAN ŠIŠKO 48,5 0  0  7,5  5    7,5   5  7,5  5  0  6  5
15. SERĐO ŠEKEROVIĆ 37,5 6  0  0  0  6  0  7,5  0 7,5   0  10,5  0
16. IGOR KRIVO 36,5 0  0  9 10   7,5  4  6  0  0  0  0
17. MILAN MALENICA 34,5 0  0  12   10,5  6  0  0  0  0  0
18. TONI MIŠE 31,5 0  0  7,5   6  0  0  0  0  9  0
18. JOSIP BEKAVAC 31,5 9  6  7,5   0  0  0  0 9    0  0  0
20. MARIN RAĐA 24 7,5  0  0   0  0  0  0  10,5  6  0  0
21. DOMAGOJ VOLODER 22,5 0 0  0   13,5  0  9  0  0  0  0  0
21.  ŽELJKO PERIČIĆ 22,5  0  0  9  0  7,5  0  0  0
23.  DUJE VUKELJA 21 9  0  0  6  0  0  6  0  0
24. ŠIME ZEBIĆ 19,5  12  0  0  0  0  0  0  7,5  0
25.  TIHI KATIĆ 18  0  0  0  0  0  9  9  0  0
26.  BORIS GRUICA 17,5  10   7,5  0  0  0  0  0  0  0
27.  JERKO ARAČIĆ 16,5  10,5   0  0  0  0  0  0  0  0
28.  ZVONIMIR JURIĆ PEŠIĆ 13,5  6  0  7,5  0  0  0  0  0
28.  ANTE RIBIČIĆ  13,5 0 7.5   0  0  6  0  0  0  0  0
30.  VLADE MILANOVIĆ 12,5 7,5 0  0  0  0  0  0  0  0  0
30.  BORNA NOVAK 12,5   7,5  0  0  0  0  0  0  0
32.  DAMIR ROSO  12  0  0  12  0  0  0  0  0
32.  DANIJEL MARUŠIĆ 12 12   0  0  0  0  0  0  0  0
32.  ANTON MIMICA 12  12  0  0  0  0  0  0  0
35.  IVAN HRSTIĆ 11,5 7,5   0  0  0  0  0  0  0  0
36. LOVRE BALIĆ  10,5  0  0  0  0  10,5  0  0  0
37.  NIKOLA MILANOVIĆ  7.5   0  0  0  0  0  0  0  0
38.  IVAN ĆOLAK   6  0  0  0  0  0  0  0  0  0
38.  GORAN MATIĆ   6  0  0  0  0  0  0  0  0  0
40.  VELIMIR BAGARIĆ  4 4  0  0  0  0  0  0  0  0  0
38.                            
42.                             
42.                            
42.                             
45.                             
45.                              
45.                             
45.                             
45.                             
                             

 

POREDAK NAKON 6. MASTERSA - 3. KATEGORIJA

  IME I PREZIME UKUPNO 1.TURNIR 2.TURNIR 3.TURNIR 4.TURNIR 5.TURNIR 6.TURNIR
      501 MO CRICKET 501 MO CRICKET 501 MO CRICKET 501 MO CRICKET 501 MO CRICKET 501 MO CRICKET
1. MATKO ŠANIĆ 103 7,5 7  8  18   6 10,5   5 12   5  9  6
2. MISLAV SVALINA 98 7,5 6 10,5   7  7,5  7  10,5  6   10,5      8  7,5  10
3. LUKA JAVORČIĆ 88 6 6 7,5   4  7,5  5  16,5  6  5 10,5   5
4. MIJO KALAJŽIĆ 84,5 7.5 4 10,5   6  9  6  12  6 7,5   5  6  5
5. IVAN JURIĆ PEŠIĆ 79,5 7,5 5 7,5    7  12  4  6  6  5 7,5   6
6. BRUNO RUDOLFI 78 7,5 0  5  9  5  7,5  4 7,5   4  13,5  6
7. MARIO VIDOVIĆ 70,5 13,5 0 13,5   6  7,5  7  9  9  5  0  0
8. DAVOR BUBIĆ 70 0 7  8  16,5  5  6  7 0    5  7,5  8
9. DOMINKO BULJAN 68 6 5 7,5   6  7,5  4  13,5  6 7,5   5  0  0
10. IVICA MARIĆ 67,5 6 4  5  7,5  4  6  5 7,5   4  7,5  5
11. PERO FILČIĆ 52 0 0 7,5   5  10,5  5  0  0 7,5  4  7,5  5
12. DRAGO GRLJUŠIĆ 43,5 0 0 12   8  7,5  5  6   5  0  0  0
13. MATE BILOJELIĆ 43 0 0 9    7  7,5  6  7,5  6  5  0  0
14. LJUBO KAPITANOVIĆ 40 7,5 5 0    0  9  5  7,5  0  0  6  0
15. BRANKO KATUNARIĆ 38 0 0 7,5    4  13,5   7  6  0  0  0  0
16. LUCIANO NIKOLANCI 30 0 0 0    0  7,5  0  10,5  0  0   12  0
17. DUJE BEČIĆ 28,5 6 0 7,5   0  9  0  6  0 0  0  0  0
17. VLADIMIR GODINOVIĆ 28,5 0 0  0  0  0  0  0  4  10,5  5
19. IVICA MANDAKOVIĆ 27 7,5 0  0  6  0  0  0 0  0  7,5  0
20.  PAULO ROSO 25,5  0  0  0  0  9   0 10,5   0  0  0
21. JOSIP BARUN 24  7,5   6  0  0  0  0  0  10,5  0
22.  SRETO MADŽAR 19,5 0  0  0  0  7,5  0  0   6  0
23.  JAKOV DELIĆ 18  0  0  0  0  10,5  0 7,5   0  0  0
23.  STIPE ROŠČIĆ  18   0  0  0  9  0  0  9  0
23. ANTE BUBIĆ  18  10,5  0  0  0  0  0  0  0  7,5  0
26.  ROKO PRANČIĆ 17,5  13,5   0  0  0  0  0  0  0  0
27.  MAROJE JAKOVČEVIĆ 17   0  0  0  0  0  0  0  0
28. ARMANDO BODULJAK  15,5 10,5   0  0  0  0  0 0    0  0  0
29.  ANTE RAKIĆ  15 7,5   0  7,5  0  0  0  0  0  0
30.  TONI LORIS MARĐOKIĆ 13,5   7,5   0  6  0  0  0  0  0  0
30.  MARIO LJUBAS 13,5  0  0  0  0  0  0  13,5  0
32.  DUJE DRAGANJA 12 0  0  0  0  6  0  0  0  0
33. ANTE ĆAPIN 11  0  0  0  6  5  0  0  0
34.  LOVRE ŠKARICA  9  0  0  0  0  9  0  0  0  0
34.  MLADEN BANJAN 0  0  0  0  0  0  0  0  0
34. MARKO BURIĆ     0  0  0  0  0   0   9  0
34. IVAN CRNOJA 9   0  0  0  0  0  0  9  0
38.  TONI RUŠČIĆ 8 0  0  0  8  0  0   0  0  0
39.  MARIO LIOVIĆ 7,5 0  0  0  0  7,5  0  0  0  0
39.  NINO BAKIĆ  7,5 7,5   0  0  0  0  0  0  0  0
39.  GORAN MADŽAR 7,5 0  0  0  0   7,5  0  0  0  0
39.  JOSIP GRUBIŠIĆ  7,5  0  0  0  7,5  0  0  0   0
39.  PETAR LACMANOVIĆ 7,5 7,5   0  0  0  0  0  0  0  0
39.  ADI HATIĆ 7,5  0  0  0  0  0  0  0  0
39.  IVAN CIKATIĆ 7,5 0  0  0  0  0  0  0  7,5  0
39.  JURE GUDIĆ  7,5 0  0  0  0  0  0  0  7,5  0
39.  MLADEN ZOVKO 7,5  0  0  0  0  0  0  7,5  0
48.  LORIS MIHIĆ  6  0  0  0  0  0  0  0  0
48.  SINIŠA TOMIĆ   6  0  0  0  6  0  0  0  0
48.  HRVOJE SINGOLO   6  0  0  0  6  0 0  0  0  0
48.  DUJE VUJAKOVIĆ   6  0  0  0  6  0 0  0  0  0
48.   STJEPAN  ŠIŠKO  6   0  0  0  0  0  0  0  6  0
48.  JURE SRHOJ   6  0  0  0  0  0  6  0  0  0
48.  LUKA GIZDIĆ   6 0  0  0  0  0  0  0  0  0  0
48.  MARKO BUZOV   6 0  0  0  0  0  0  0  6  0  0
48.  MARIN BUBIĆ   6  0  0  0  0  0  0  0  6  0
48.   MARKO BOŽIĆ  6 0 0  0  0  0  0  0  0  0  6  0
48.  TOMISLAV KERAN   6 0  0  0  0  0  0  0  0  6  0
58.   IVAN BUZOV  4  0  0  0  0  0  0  4  0  0
58.   KREŠIMIR OMRČEN  4  0  0  0  0  0  0  4  0  0
58.  FRANE TIĆINOVIĆ   4 0  0  0  4  0  0  0  0  0  0

 

 


Hvarska liga

 

Poredak nakon 10. kola

  EKIPA ODIG. UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. HAVA 10 9 0 1 115:45 27
2. VATIKAN 10 6 1 3 80:81 20
3. SVIRČE 10 3 2 5 85:77 12
4. CASABLANKA 10 0 1 9 42:119 1