POREDAK KUPA NAKON 6.KOLA SKUPINA A

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. SPLIT LONDRA 6 5 0 1 48:12 10
2. BOOM BAR 6 3 1 2 34:26 7
3. APOLLO 6 2 0 4 25:35 4
4. UVIK KONTRA 2 6 1 1 4 17:43 3

 

REZULTATI 6.KOLA

BOOM BAR-ST LONDRA  2:0  (3:2,3:2)
UVIK KONTRA 2-APOLLO 0:2  (1:4,1:4)

 


POREDAK KUPA NAKON 6.KOLA SKUPINA B

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. DITE SPLITA  6  4 40:20 
2. MIKROFON  6  3 31:29 
3. MARINELLO 2  6  3 37:23 
4. SPRINT 2  6  0 12:48 

 

REZULTATI 6.KOLA

MARINELLO 2-SPRINT 2 2:0 (4:1,4:1)
MIKROFON-DITE SPLITA 2:0 (3:2,3:2)

 


POREDAK KUPA NAKON 6.KOLA SKUPINA C

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. DIOKLECIJAN 6 6 0 0 51:9 12
2. AS 6 5 0 1 33:27 8
3. GALERIJA 6 1 0 5 19:41 2
4. SOLIN RELAX 2 6 1 0 5 17:43 2

 

REZULTATI 6.KOLA

GALERIJA-SOLIN RELAX 2 0:2 (2:3,2:3)
AS-DIOKLECIJAN 0:2  (1:4,0:5)

 


POREDAK KUPA NAKON 6.KOLA SKUPINA D

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. POSEJDON 6 4 2 0 46:14 10
2. PODGORA 6 3 3 0 40:20 9
3. PODSTRANA 6 1 0 5 11:49 2
4. VEGA 6 1 1 4 23:37 1 (-2)

 

REZULTATI 6.KOLA

POSEJDON-VEGA 2:0 (5:0,5:0)
PODSTRANA-PODGORA 0:2 (0:5,0:5)

 


 

POREDAK KUPA NAKON 5.KOLA SKUPINA E

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. POSEJDON 2 6 6 0 0 57:3 12
2. MARINELLO  6 2 2 2 26:34 6
3. DIOKLECIJAN 3 6 0 3 3 20:40 3
4. KAŠTELET ISSA 6 0 3 3 17:43 1 (-2)

 

REZULTATI 6.KOLA

MARINELLO-POSEJDON 2 0:2 (1:4,1:4)
KAŠTELET ISSA-DIOKLECIJAN 3 1:1 (4:1,1:4)

 


POREDAK KUPA NAKON 6.KOLA SKUPINA F

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. SPRINT 6 6 0 0 49:11 12
2. AS 2 6 4 0 2 38:22 8
3. TROPICANA 6 2 0 4 23:37 4
4. SOLIN RELAX 6 0 0 6 10:50 0

 

REZULTATI 6.KOLA

SOLIN RELAX-TROPICANA 0:2 (1:4,1:4)
SPRINT-AS 2 2:0 (4:1,5:0)

 


POREDAK KUPA NAKON 6.KOLA SKUPINA G

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. LIGHT 6 6 0 0 47:13 12
2. MACAO 6 3 1 2 32:28 7
3. PODSTRANA 2 6 2 0 4 23:37 4
4. APOLLO 2 6 0 1 5 18:42 1

 

REZULTATI 6.KOLA

APOLLO 2-LIGHT 0:2 (2:3,2:3)
MACAO-PODSTRANA 2 2:0 (3:2,4:1)

 


POREDAK KUPA NAKON 6.KOLA SKUPINA H

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. TRSTENIK  4  22:18 
2. BOOM BAR 2  4  21:19
3. CHARLIE  4  18:22
4. ARENA  ODUSTALI          

 

REZULTATI 6.KOLA

BOOM BAR 2-CHARLIE 1:1 (4:1,1:4)
TRSTENIK slobodni

 


POREDAK KUPA NAKON 6.KOLA SKUPINA I

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. UVIK KONTRA   4  2  0  25:15  6
2. APOLLO 3  4  2  1  19:21  4
3. DIOKLECIJAN 2  4  2  2  16:24  2
               

 

REZULTATI 6.KOLA

APOLLO 3-DIOKLECIJAN 2  1:1 (4:1,0:5)
UVIK KONTRA slobodni

 


 

1.LIGA

POREDAK 1. LIGE NAKON 21.KOLA-KONAČNI

  EKIPA ODIG. UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. POSEJDON 2 21 18 2 1 253:85 58
2. LIGHT 21 14 4 3 211:129 48
3. SPLIT LONDRA 21 13 3 5 211:128 43
4. DIOKLECIJAN 21 13 2 6 217:121 42
5. UVIK KONTRA 21 11 1 9 168:169 34
6. PODGORA 21 4 0 17 103:233 12
7. DITE SPLITA 21  4 0 17 107:229 12
8. ARENA 21 20  77:259 

 

MVP 1.LIGE:

    EKIPA SUSRETI POST. + POB.
1. VLADIMIR LEŠIĆ POSEJDON 2 73:11 159,9
2. MIRO BUHA POSEJDON 2  66:13 149,5
3. IVAN BILELA POSEJDON 2  56:18 131,7
4. DANIJEL IVEZIĆ ST LONDRA  55:17 131,4
4. TINO BABIĆ ST LONDRA 60:24 131,4
6. ZVONIMIR SESARTIĆ LIGHT 55:23 125,5
7. SLAVKO BRZIĆ DIOKLECIJAN 49:22 118,1
8. IVAN POLJAK LIGHT 52:28 117
9.  ROBERTO BRKO LIGHT  48:24  114,7 
10.  JASMIN HODŽIĆ UVIK KONTRA 48:32  108
11.  DINO MARUŠIĆ DIOKLECIJAN 45:28  106,6 
         
         
         

 

REZULTATI 21.KOLA

PODGORA-ARENA 10:6
ST LONDRA-DITE SPLITA 13:3
POSEJDON 2-DIOKLECIJAN 9:7
LIGHT-UVIK KONTRA 9:7

 


 

  POREDAK 2. LIGE SKUPINA A NAKON 14 .KOLA

  EKIPA ODIG. UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. SPRINT 14 12 1 1 158:67 37
2. BOOM BAR 14 10 2 2 142:84 34
3. AS 2 14 9 2 3 140:86 30
4. MARINELLO 2 14 8 0 6 114:100 24
5. DIOKLECIJAN 2 14 5 2 7 104:121 18
6. SOLIN RELAX 14 5 0 9 103:121 15
7. KAŠTELET ISSA 14 1 2 11 78:130 5
8. APOLLO 2 14 1 1 12 53:171 4

 

MVP 2.LIGE SKUPINA A:

    EKIPA SUSRETI POST. + POB.
1. MISLAV DOMAZET SPRINT 42:11 121,2
1. IGOR KRIVO BOOM BAR 43:12 121,2
3. PETAR JELAVIĆ ŠAKO SPRINT 43:13 119,8
4. PAVE ZOVKO  MARINELLO 2 41:15 114,2
5. NIKOLA BILOBRK AS 2 41:17 111,7
6. NIKŠA RADOŠEVIĆ AS 2 34:22 94,7
6. JOSIP BEKAVAC MARINELLO 2 34:22 94,7
8.  DAMIR ROSO BOOM BAR 32:20  93,5 
9.  HRVOJE MILAKOVIĆ  AS 2  31:19  93 
         
                     

 

 

REZULATATI 14.KOLA

SPRINT-SOLIN RELAX 12:4
MARINELLO 2-BOOM BAR 5:11
KAŠTELET ISSA-AS 2 8:9
DIOKLECIJAN 2-APOLLO 2  7:8 (DOMAĆIN I GOST IMALI SAMO 3 IGRAČA)

 


 

 POREDAK 2. LIGE SKUPINA B NAKON 14.KOLA

  EKIPA ODIG. UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. AS 14 13 0 1 153:71 39
2. UVIK KONTRA 2 14 12 0 2 151:73 36
3. POSEJDON 14 10 1 3 147:78 32
4. APOLLO 14 8 1 5 121:104 25
5. VEGA 14 5 0 9 91:133 15
6. VEDORA 14 3 1 10 91:134 11
7. PODSTRANA 14 3 1 10 78:147 10
8. SOLIN RELAX 2 14 0 0 14 66:158 0

 

MVP 2.LIGE SKUPINA B:

    EKIPA SUSRETI POST. + POB.
1. IVAN JUKIĆ POSEJDON 44:8 128,6
1. JOSIP ŠEGVIĆ UVIK KONTRA 2 44:8 128,6
1. MATKO PODRUG AS 44:8 128,6
4. FILIP LAGATOR AS 42:14 117
5. DOMAGOJ VOLODER UVIK KONTRA 2 39:15 111,2
6. STIPE PELIVAN  APOLLO 33:13 104,7
7.  DARIO GOLEŠ VEGA 31:17  95,6 
7.  SAŠA MARKOVIĆ VEDORA 31:17  95,6 
         
         
         

 

REZULATATI 14.KOLA

PODSTRANA-VEGA 7:9
SOLIN RELAX 2-VEDORA 5:11
APOLLO-UVIK KONTRA 2 5:11
AS-POSEJDON 7:9

 


 

 POREDAK 2. LIGE NAKON 8.KOLA PLAY OFF-a-KONAČNI

  EKIPA ODIG. UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. AS 2 14 10 0 4 124:100 30
2. SPRINT 14 8 4 2 136:92 29
3. BOOM BAR  14 8 3 3 125:102 29
4. AS 14 7 3 4 122:105 26
5. POSEJDON 14 6 2 5 117:110 23
6. UVIK KONTRA 2 14 5 2 7 112:114 19
7. MARINELLO 2 14 2 2 10 91:135 8
8. APOLLO 14 1 1 12 78:147 4

 

MVP 2.LIGE :

    EKIPA SUSRETI POST. + POB.
1. MISLAV DOMAZET SPRINT 65:14 147,3
2. JOSIP ŠEGVIĆ UVIK KONTRA 2 66:18 144,6
3. MATKO PODRUG AS 61:19 137,3
4. PAVE ZOVKO MARINELLO 2 64:24 136,7
5. IVAN JUKIĆ POSEJDON 62:22 135,8
6. PETAR JELAVIĆ ŠAKO SPRINT 60:22 133,2
7.  IGOR KRIVO BOOM BAR 58:27 126,2
8.  NIKOLA BILOBRK AS 2 59:29 126
9. BOŠKO TADIN POSEJDON 50:20 121,4
10. NIKŠA RADOŠEVIĆ AS 2 55:33 117,5
10. DOMAGOJ VOLODER  UVIK KONTRA 2 54:31 117,5

 

REZULATATI 8.KOLA

AS 2-POSEJDON   9:7
BOOM BAR-UVIK KONTRA 2                       9:7
SPRINT-AS  9:8
MARINELLO 2-APOLLO  9:7

 


 

 POREDAK 2. LIGE NAKON 8.KOLA PLAY OUT-a-KONAČNI

  EKIPA ODIG. UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. DIOKLECIJAN 2 14 11 1 2 148:77 35
2. KAŠTELET ISSA 14 9 1 4 135:90 29
3. VEGA 14 9 0 5 126:98 27
4. SOLIN RELAX 14 8 1 5 139:86 26
5. PODSTRANA 14 4 4 6 103:125 17
6. APOLLO 2 14 4 2 8 92:134 17
7. SOLIN RELAX 2 14 2 0 12 92:132 6
8. VEDORA DISKVALIF.          

 

REZULATATI 8.KOLA

DIOKLECIJAN 2-VEDORA  16:0
SOLIN RELAX-VEGA  6:10
APOLLO 2-SOLIN RELAX 2          6:10
KAŠTELET ISSA-PODSTRANA  11:5

 


 

3. LIGA 


POREDAK 3.LIGE NAKON 14.KOLA SKUPINA A

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. BOOM BAR 2 14 12 2 0 153:73 40
2. MARINELLO    14 10 3 1 150:77 34
3. DIDOVINA 14 11 0 3 152:72 33
4. MON AMI 14 7 0 7 123:101 21
5. SPRINT 2 14 6 2 6 111:115 20
6. PEPPERS 14 4 1 9 95:130 14
7. AKVAREL 14 2 0 12 76:148 6
8. BLUE MOON 14 0 0 14 39:185 0

 

MVP 3.LIGE SKUPINA A

  IGRAČ: EKIPA SUSRETI BODOVI
1. FILIP GALOVIĆ DIDOVINA 42:2 137,5
2. LORIS MIHIĆ MARINELLO 47:9 130,9
3. MISLAV SVALINA BOOM BAR 2 45:9 128,3
4. ANTE MATKOVIĆ DIDOVINA 42:14 117
5. MARIO VIDOVIĆ MARINELLO 38:18 105,9
6. DUJE BEČIĆ MARINELLO 33:17 99
7.  BRANKO KELAM SPRINT 2 30:17  93,8 
8.  SANDRO SUBOTIĆ  MON AMI  26:15  89,4 
         
         
         
         

 

REZULTATI 14. KOLA SKUPINA A

DIDOVINA-BLUE MOON 15:1
MARINELLO-SPRINT 2 12:4
MON AMI-BOOM BAR 2 3:13
PEPPERS-AKVAREL  11:5

 


 

POREDAK 3.LIGE NAKON 14.KOLA SKUPINA B

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. TROPICANA 12 11 1 0 127:66 35
2. APOLLO 3 12 6 2 4 109:85 21
3. GALERIJA 12 6 2 4 113:81 21
4. TRSTENIK 12 5 2 5 95:99 18
5. PODSTRANA 2 12 3 4 5 93:103 14
6. LIGHT 2 12 3 2 7 82:112 9
7. SYNODIUM 12 67:128 

 

MVP 3.LIGE SKUPINA B

  IGRAČ: EKIPA SUSRETI BODOVI
1. BRUNO MILKOVIĆ TROPICANA 44:4 135,7
2. GORAN VRKIĆ TROPICANA 37:11 114,1
3. MARKO KRALJIĆ APOLLO 3 31:13 101,5
4. NIKO TUTA APOLLO 3 29:12 99,7
5. MARKO BOŽIĆ JURAS APOLLO 3 29:14 96,4
6. TOMISLAV MILAKOVIĆ GALERIJA 30:16 95,2
7. SINIŠA ŠIMUNDIĆ GALERIJA 26:12 94,4
8.  VINKO BULJ SYNODIUM 26:14 91 
9. LUKA JAVORČIĆ PODSTRANA 2  26:17  86,6 
9.  MILAN MALENICA PODSTRANA 2  26:17  86,6 
11.  TONI ZEC  TRSTENIK  26:18  85,1 
         
         

 

REZULTATI 14. KOLA SKUPINA B

PODSTRANA 2-LIGHT 2 16:0
APOLLO 3-TROPICANA 4:12
SYNODIUM-GALERIJA 4:12
TRSTENIK SLOBODNI

 


 

POREDAK 3.LIGE NAKON 14.KOLA SKUPINA C

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. MIKROFON 12 12 0 0 151:41 36
2. DIOKLECIJAN 3 12 9 1 2 118:75 28
3. CHARLIE 12 5 2 5 96:98 19
4. MACAO 12 6 0 6 97:95 18
5. SEA WOLF 12 2 2 8 83:111 10
6. KARAKA 12 2 2 8 70:124 8
7. VEDORA 2 12 2 1 9 61:132 5

 

MVP 3.LIGE SKUPINA C

  IGRAČ: EKIPA SUSRETI BODOVI
1. FRANE MALENICA MIKROFON 39:5 127,6
2. DENIS ANIĆ MATIĆ MIKROFON 31:4 119,6
3. IVAN ŠIMAC DIOKLECIJAN 3 31:9 108,5
4. MATKO DELAŠ MIKROFON 27:7 106,4
5. JOSIP BARUN  KARAKA 32:15 100,1
6. ROBERO DURAN DIKLECIJAN 2 25:14 89,1
7. BRANKO KATUNARIĆ VEDORA 2 27:17 88,4
8.  MIRKO IVANDIĆ CHARLIE  24:18  81,1 
9.  IVAN ŠUĆUR  SEA WOLF   22:18  77 
         

 

REZULTATI 14. KOLA SKUPINA C

KARAKA-MIKROFON 3:13
CHARLIE-VEDORA 2 16:0
MACAO-SEA WOLF 11:5
DIOKLECIJAN 3 SLOBODNI

 


 

 POREDAK 3. LIGE NAKON 8.KOLA PLAY OFF-a-KONAČNI

  EKIPA ODIG. UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. TROPICANA 14 12 0 2 133:91 36
2. MIKROFON 14 9 1 3 143:82 32
3. BOOM BAR 2  14 9 3 2 135:92 32
4. MARINELLO 14 9 4 1 133:95 32
5. APOLLO 3 14 6 5 3 124:105 27
6. DIDOVINA 14 8 1 5 126:99 25
7. GALERIJA 14 5 1 8 104:121 16
8. DIOKLECIJAN 3 14 4 3 7 106:121 16
9. CHARLIE 14 4 2 8 91:135 15
10. MACAO 14 4 0 10 100:124 12
11. TRSTENIK 14 2 1 11 85:140 8
12. MON AMI 14 0 1 13 75:150 1

 

MVP 3.LIGE:

    EKIPA SUSRETI POST.+POB.
1. BRUNO MILKOVIĆ TROPICANA 69:11 111,3
2. FILIP GALOVIĆ DIDOVINA 64:8 110,9
3. LORIS MIHIĆ MARINELLO  71:17 105,6
4. FRANE MALENICA MIKROFON 60:16 99,9
4. MISLAV SVALINA BOOM BAR 2  67:19 99,9
6. NIKO TUTA APOLLO 3 53:19 97,6
7.  GORAN VRKIĆ TROPICANA 59:20 96,7
8.  DENIS ANIĆ MATIĆ MIKROFON 47:13 94,3
9. MARKO BOŽIĆ JURAS APOLLO 3 48:18 91,7
10. ANTE MATKOVIĆ DIDOVINA 58:25 85,9
11. SINIŠA ŠIMUNDIĆ GALERIJA 43:25 80,2
12. MARKO KRALJIĆ APOLLO 3 44:26 75,9

 

REZULATATI 8.KOLA

MIKROFON-BOOM BAR 2  9:7
APOLLO 3-MACAO  13:3
GALERIJA-MARINELLO  3:13
TROPICANA-CHARLIE  11:5
DIDOVINA-DIOKLECIJAN 3  9:7
MON AMI-TRSTENIK  5:11

 


 

LIGA DAME

 

POREDAK LIGE ZA DAME NAKON 20. KOLA-KONAČNI

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. TUNING 20 17 1 2 224:97 52
2. DIOKLECIJAN 20 15 3 2 215:108 51
3. UVIK KONTRA 20 9 1 10 156:165 29
4. AS 20 7 3 10 154:169 24
5. SOLIN RELAX 20 5 1 14 121:200 16
6. PEPPERS 20 2 1 17 95:226 8
               
               
               
               
               

 

 

MVP LIGE ZA DAME

 

  EKIPA SUSRETI POS. + POB.
1. JASNA JELAVIĆ ŠAKO TUNING 72:8 162
2. MAJA TEŠIJA DIOKLECIJAN 66:14 148,5
3. JOSIPA KRŽELJ DIOKLECIJAN 61:17 139,2
4. ANA MAMUT TUNING  53:23 122,7
5. OLJA PAVLOVIĆ TUNING 49:23 117,1
6. IVANA ŽUGO UVIK KONTRA 49:27 113,5
7. ANJA ANIĆ MATIĆ DIOKLECIJAN 47:32 106,5
8. ANAMARIA KARDUM AS 46:34 103,5
9. ANTONIJA ĆURAK AS 45:34  101,9
10.  MIA BALIJA  TUNING 43:37  96,8 
11.  MELITA BUBIĆ SOLIN RELAX 41:38  92,9 
           
         
         

 

 

REZULTATI 20. KOLA

AS-PEPPERS 8:9
UVIK KONTRA-DIOKLECIJAN 5:11
TUNING-SOLIN RELAX 11:5
   
   
   

 

POREDAK NAKON 5.TURNIRA MASTERS SERIJE ZA DAME

  TURNIRI
  IME I PREZIME UKUPNI BODOVI

1.

2.

3.

4.

5.

 

1. JASNA JELAVIĆ ŠAKO 51 6  11  13      9     12  
2. JOSIPA KRŽELJ 48 8  13  9    12      6   
3. IVANA ŽUGO 41 7  8  11    10      5  
4. MAJA TEŠIJA 38 11  10  8     0       9  
5. ANTONIJA ĆURAK 36 9  8  6     6      7  
6. ANJA ANIĆ MATIĆ 32 4  7  10     5      6  
7. SNJEŽANA PERIŠIĆ 32 6  9  6     7      4  
8. AFRODITA BANJAN 30 5  6  6     5      8  
8. ANAMARIA KARDUM 30 7  5  8     0     10  
10. ANĐELA BRAOVIĆ 29 6  6  5     5      7  
11. OLJA PAVLOVIĆ 28 8  6  7     7       0  
12. NINA DELAŠ 24 5  6  5     8      0  
13. MELITA BUBIĆ 19 4  0  5     6      4  
14. ANTONIA BUBIĆ 18 5  4  4     5      0    
15. SARA RADANOVIĆ 17 4  4  4     0      5   
16. ANA MAMUT 17 6  0  6     0      5   
17. MIA TOKIĆ 15 0  5  5     0      5   
18. KATJA VUKOREPA 14 10  4  0     0      0   
19. TAMARA SKRAČIĆ 13 0  7  7     0      0   
20. MARTINA MAGLICA 13 13  0  0     0      0  
21. IVANA ŠERIĆ 12 4  4  0     4      0   
22.  DORA JERONČIĆ  9   5  0     0      0  
23.  IVANA BARIĆ  8   0  0     4      4  
24.  ANA LOVRIĆ  5   5  0     0      0  
24.  JOSIPA JOLIĆ   0  0     0      0  
26.  FILOMENA JURIČIĆ  4   0  0     4      0   
26.  MIA ĆUDINA  0  0  0     0      4  
                 
                 
                 
                       
                 
                 
                 
                 

 


 

MASTERS SEZONA 2017/2018

 

 

 


 

POREDAK NAKON 6. MASTERSA - 1. KATEGORIJA

  IME I PREZIME UKUPNO 1.TURNIR 2.TURNIR 3.TURNIR 4.TURNIR 5.TURNIR 6.TURNIR
      501 MO CRICKET 501 MO CRICKET 501 MO CRICKET 501 MO CRICKET 501 MO CRICKET 501 MO CRICKET
1. MIRO BUHA 200 18 13 24   8  24  13  21  13   21  13  24  8
2. VLADIMIR LEŠIĆ 180,5 0 0 19,5   13  21  15  24  16  24   12  21  15
3. VICE BOBAN 140,5 24 12 16,5  9   13,5  10  16,5  6  7,5  10  7,5  8
4. IVAN POLJAK 140,5 21 10 13,5   0  15  8  9  8  18  11  15  12
5. IVAN BILELA 133 12 5 10,5   7  6  12   13,5  14  19,5   7  13,5  13
6. TOMISLAV KLARIĆ 132 10,5 7 10,5   11  16,5  9  15  11  15   5  13,5  8
7. SLAVKO BRZIĆ 119 9 4 7,5  8  13,5  8  19,5  12  9  10  10,5  8
8. TINO BABIĆ 118 15 15 7,5   15  9  8  12   9  0   0  16,5  11
9. DINO MARUŠIĆ 117,5 15 11 7,5   12  0  0  10,5  9  16,5    8  18  10
10. NIKŠA RADOŠEVIĆ 116 13,5 7 10,5   7  10,5  6  15   8  13,5   7  12  6
11. ZVONIMIR SESARTIĆ 95 19,5 7 21   5   10,5  0  10,5  8  7,5    6  0    0
12. ZVONKO ČERINA 92 13,5 6 12   4   12  5  7,5  0  10,5   8  7,5  6
13. MARIN VOLAREVIĆ 66 10,5 4 7,5   10   6  0  12  5  0   0  6  5
14. IVAN RIBIČIĆ 57,5 13,5 8 10,5   8  7,5  10  0  0  0   0  0  0
15. DANIJEL IVEZIĆ 51 0 0  0   0  0  0  0  0  16,5   15  19,5  0
16.  ANTE GRUBIŠIĆ 50,5  9  7,5   7  0  0  0  0   6   6  6  9
17. NIKOLA BOROVČIĆ KURIR 27,5 7,5  4  0  0  0  0  0   0  0  0
18.  MIRO MILKOVIĆ  19,5  0 0  0  10,5  0  0  0  9   0  0  0
19.  JURE KAPETANOVIĆ   6  0  0  0  0  0  0  0   0  0  0
                             
                              
                             
                             
                             
                             
                              
                             
                             

 

POREDAK NAKON 6. MASTERSA - 2. KATEGORIJA

  IME I PREZIME UKUPNO 1.TURNIR 2.TURNIR 3.TURNIR 4.TURNIR 5.TURNIR 6.TURNIR
      501 MO CRICKET 501 MO CRICKET 501 MO CRICKET 501 MO CRICKET 501 MO CRICKET 501 MO CRICKET
1. MLADEN CARIĆ 135,5 16,5  10  12  6  19,5  11 16,5   7 10,5   6 10,5   10
2. JOSIP ŠEGVIĆ 111,5 12  5  9    7  9  5 18   11 13,5    7 12   0
3. IGOR KRIVO 98,5 10,5  6  7,5  5  16,5  0 12   0 13,5   8 10,5   9
4. NIKOLA BILOBRK 98 15  9 16,5   5   7,5  6 10,5   9 7,5   0 12    0
5. DENIS ANIĆ MATIĆ 93 9  8 10,5   6  7,5  7 7,5    5 6  6 16,5   4 
6. JOŠKO BUDIMIR 92 12  6 13,5   4  13,5  4  7,5   7  5 7,5   6
7. VELIMIR BAGARIĆ 86 7,5  8 7,5   9  6  0  10,5  5 10,5   6 12   4
8. JAKOV ŽUGO 85,5 10,5  0 13,5    10  6  4  10,5  6 7,5   5 7,5   5
9. IVICA MARIĆ 83,5 7,5  6 7,5   5  7,5  5  9  6 10,5   5 10,5   4
10. DOMAGOJ VOLODER 83 0  8 10,5   0  15  5  10,5  10 15   9  0  0
11. BORIS GRUICA 80 16,5  7 18   8  0  7  0  0  6  4  7,5  6
12. MILAN MALENICA 68 10,5  0 7,5   6  0   0  10,5  6  10,5  4  9  4
13. FILIP LAGATOR  68 0  0 13,5   0  18   0   9  0  12  5  10,5  0
14. FRANE KRANJČEVIĆ BATALIĆ 66 6  5 7,5   4   10,5   4 9  7  0  0  9  4
15. JERKO ARAČIĆ 65,5 9  9 0  0  10,5  5  6  5  12  9  0  0
16. ANTE BUBIĆ 64 7,5  6 7,5  5  7,5  5  7,5  5  9  4  0  0
17. JOSIP BEKAVAC 63 0  0 10,5  6  7,5  7  9  10  9  4  0  0
18. IVICA DURDOV 43 6  0 12  0  0  0  0  0  10,5   0  13,5  0
19. DUJE VUKELJA 41 7,5  0 7,5   6  0  0  0  7  0   6  0  7
20. IGOR BUKŠA NJEGOVAN 38,5 6 4 0  0  12  4  7,5  5  0  0  0  0
21. DAVOR ZAGORAC 34,5 0 0 9  0  0  0  13,5  0  0  0  12  0
22.  HRVOJE TEŠIJA 31,5  7,5  0  10,5  0  0  0  7,5  0  0  0
23.  STIPE PELIVAN 31,5 0  12  0  0  0  0  0  12  0  7,5  0
24. IVAN ĆOLAK 28  0  7,5  4  0  0  7,5  0  9  0  0  0
25.  ANTE JURĆEVIĆ 27  0 0  0  0  0  0  0  6  9  7  0  5
26.  LUKA PISAC 23 9  0  4  0  0  0  5  0  0  0  0
27.  TOMISLAV GUSIĆ 21  6  6  0  9  0  0  0  0  0  0  0
27.  SERĐO ŠEKEROVIĆ 21 0  6  0  0  0  0  0  7,5  0  7,5  0
29.  DUJE BEČIĆ 19,5  12  0  0  0  0  0  0  0  0  7,5  0
30.  PAVE ZOVKO 18  0  0  0  12  6  0  0  0  0  0  0
31.  DANIJEL MARUŠIĆ  16,5  7,5   0  0  9  0  0  0  0  0  0  0
32.  MELITA BUBIĆ 16  0  0  0  0  0  6  4  0  0  6  0
33.  ŽELJKO PERIČIĆ 15  0  0  0  0  0  0  7,5  0  7,5  0
33.  GORAN MATIĆ 15 0  0  0  0  0  0  0  9  0  6  0
33.  MIHOVIL KRANJAC  15 0  9  0  6  0  0  0  0  0  0  0
36. SILVIO SKELIN 13,5 7,5 0  6  0  0  0  0  0  0  0  0  0
37.  HRVOJE MILAKOVIĆ 12  0  0  6  0  0  0  0  0
38.  VESELJKO PIVAC   9  0  0  0  0  0  0  0
38.  JOSIPA KRŽELJ   0  0  0  0  0  0  0  0
38. TONI MIŠE 9   9  0  0  0  0  0  0  0
38. SLAVKO GUNJAČA  9   0  0  9  0  0  0  0  0
42.  ZVONIMIR JURIĆ PEŠIĆ  7,5 7,5  0  0  0  0  0  0  0  0  0
42. TOMISLAV MILAKOVIĆ 7,5  7,5  0  0  0  0  0  0  0  0
42.  MIA ĆUDINA  7,5  0  0  0  0  0  0  0  7,5  0
45.  NINA DELAŠ  6  0  0  0  0  0  0  0  0  0
45.  MATE VIDIĆ  6   0  0  0  0  0  0  0  0 
45.  ANA LOVRIĆ  6   0  0  0  0  0  0  0  0
45.  ANJA ANIĆ MATIĆ  6   0  0  0  0  0  0  0  0
45.  JOSIPA JOLIĆ  6   0  0  0  0  0  0   0  0
                             

 

POREDAK NAKON 6. MASTERSA - 3. KATEGORIJA

  IME I PREZIME UKUPNO 1.TURNIR 2.TURNIR 3.TURNIR 4.TURNIR 5.TURNIR 6.TURNIR
      501 MO CRICKET 501 MO CRICKET 501 MO CRICKET 501 MO CRICKET 501 MO CRICKET 501 MO CRICKET
1. MISLAV SVALINA 103 13,5 6  9  6 7,5    8  12  9 10,5   4 10,5   7
2. PAVE TOLIĆ 82,5 7,5 6  7,5  6 12   4  7,5  6 7,5        4 7,5   7
3. DUJE BILAĆ 79 10,5 0  9  5 7,5   4  13,5  7 7,5   4  5
4. IVAN JURIĆ PEŠIĆ 76 6 5  6  5 7,5  6  7,5  5 7,5   5 10,5   5
5. MATKO ŠANIĆ 75 0 0  0   0 7,5   9  13,5  7 13,5   8 10,5   6
6. FRANE MALENICA 74 6 6 6  4 7,5  4  10,5  6  6  4  9  5
7. LUKA JAVORČIĆ 74 10,5 0 10,5  0  9  5  7,5  5  7,5  4  9  6
8. ANTE BILELA 73 7,5 0  9  4  9  5  7,5  5  7,5   6  7,5  5
9. MAROJE JAKOVČEVIĆ 72 7,5 5  7.5  4  7,5  4  7,5  5  6  4  9  5
10. SANDRO JERKOVIĆ 67,5 6 0  6  5  6  6  7,5  8  7,5  4  7,5  4
11. LORIS MIHIĆ 66 10,5 0  15  0  0  0  7,5  6  12  5  6  4
12. DRAGO GRLJUŠIĆ 64,5 0 0  6  0  13,5   7  9   5  7,5  4  7,5  5
13. BRANKO KATUNARIĆ 60 0 0  6   0  10,5  4  6  5  7,5  6  9  6
14. DOMINKO BULJAN 39,5 0 0  0   0  7,5  6  6  7  0  0  6  7
15. PERO FIČIĆ 35,5 7,5 0  0   0  7,5  0  7,5  0  0  0  9  4
16. ANTE ĆAPIN 34 0 0  0   0  7,5  4  7,5  5  6  4   0  0
17. IVAN ŠIŠKO 32,5 0 0  0  0  0  0  6  5  6  4  7,5  4
18. IVICA MANDAKOVIĆ 31,5 6 0  0  0  6  0  6  0  0  0  13,5  0
19. MARIN BUBIĆ 30,5 0 0  0  0  10,5  6  9  5  0  0  0  0
20.  FRANE TEŠIJA 23   6  5  0  0  0   0  0  0  0  0
21. IVAN DRAGUN 17,5  0 0  0  0  0  0  7,5  0  6  4  0  0
22.  MIJO KALAJŽIĆ 15,5   0  0  0  0  0  0  10,5  5   0  0
23.  LJUBO KAPITANOVIĆ 15  0  0  0  0  0  6  0  9  0  0  0 
24.  MARIO VIDOVIĆ 13   0   0  0  0  0  7  0  0  0  0
25. ADI HATIĆ 11,5  0  0  0  7,5  4  0  0  0  0  0  0
25.  FRANE TIĆINOVIĆ  11,5   0  0  0  0  0  0  7,5  4  0  0
27.  IVAN JUKIĆ   9  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0
27.  KARLO DOMAZET   9  0  0  0  0  7,5  0  0   0  0  0
27.  JOSIP ĆORIĆ  9  9  0  0  0  0  0  0  0  0  0
27.  ZVONIMIR IVKOVIĆ    0  0  0  0  0  0  0  0  9  0
31.  NINO BAKIĆ  7,5  7,5  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0
31.  IVAN RUDEŽ   7,5   7,5  0  0  0  0  0  0  0  0  0
31. BRUNO RADANOVIĆ  7,5 7,5   0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0
34.  ZVONIMIR VIDIĆ   6  0  6  0  0  0  0  0  0  0  0  0
34.  TONI MARĐOKIĆ   6  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0
34. JOSIP RADOŠ   6   0  0  0  0  0  0  0   0  0   0  0
34.  DUJE SIMIĆ  6  0  0  0  0  0  6  0  0  0  0  0
34.   FRANE CARIĆ  6  0  0  0  6  0  0  0   0  0  0  0
34.   VINKO BUZOV  6  0  6  0  0  0  0  0  0  0  0  0

 


 

Hvarska liga

 

Poredak nakon 10. kola

  EKIPA ODIG. UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. HAVA 10 9 0 1 115:45 27
2. VATIKAN 10 6 1 3 80:81 20
3. SVIRČE 10 3 2 5 85:77 12
4. CASABLANKA 10 0 1 9 42:119 1

 


 

Imotska 3. liga 2017 /2018

 

Rezultati 10. kola

RETRO BAR 2 HAVANA     
GONDOLA RETRO BAR  
CARPE DIEM slobodni  

 

TABLICA NAKON 10. KOLA-konačna

   EKIPA UTAKMICE  POB.  NEO.   POR.  DOB.SUS.  IZG.SUS. BODOVI 
1. RETRO BAR 8 8 0 0 101 28 24
2. HAVANA 8 5 0 3 79 49 15
3. RETRO BAR 2 8 3 1 4 58 71 10
4. GONDOLA 8 2 0 6 47 91 6
5. CARPE DIEM 8 1 1 6 47 92 5
                 

 

 MVP LIGE

1. MATKO ŠANIĆ RETRO BAR 26:2   118,8
1. MARKO ŠIMIĆ RETRO BAR 26:2   118,8
3. IVAN KRALJEVIĆ RETRO BAR  24:4   109,7
4. KRUNO KRALJEVIĆ HAVANA 22:6   100,5
5.  KREŠO PERIĆ GONDOLA 19:9   86,8
6.  IVAN MATKOVIĆ  CARPE DIEM  18:10   82,2