1.LIGA

POREDAK 1. LIGE NAKON 14.KOLA

  EKIPA ODIG. UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. POSEJDON 2 12 10 1 1 137:56 32
2. DIOKLECIJAN 12 8 1 3 123:70 25
3. UVIK KONTRA 12 7 1 4 106:87 23
4. DIOKLECIJAN 2 12 6 1 5 103:90 20
5. SPLIT LONDRA 12 6 1 5 105:88 19
6. PODGORA 12 2 1 9 66:127 7
7. POSEJDON BALUN 12 0 0 12 36:156 0
8. BILA BOJA ODUSTALI          

 

MVP 1.LIGE:

    EKIPA SUSRETI POST. + POB.
1. IVAN BILELA POSEJDON 2 40:5 128,9
2. VLADIMIR LEŠIƆ POSEJDON 2  36:8 117,8
3. SLAVKO BRZIĆ DIOKLECIJAN  35:11 111,1
4. DANIJEL IVEZIĆ SPLIT LONDRA  36:12 111
5. TOMISLAV MARKIĆ POSEJDON 2 30:14 98,2
6. TONĆI RESTOVIĆ DIOKLECIJAN 24:12 90,7
7. MARIN VOLAREVIĆ UVIK KONTRA 27:17 88,4
8. MIRO BUHA POSEJDON 2 27:18 87
9. JURE KAPETANOVIĆ UVIK KONTRA 26:20 82,5
10.  JASMIN HODŽIĆ  UVIK KONTRA  25:19  81,8 
         
         
         
         

 

REZULTATI 14.KOLA

PODGORA-UVIK KONTRA 4:12
SPLIT LONDRA-DIOKLECIJAN 6:10
DIOKLECIJAN 2-POSEJDON BALUN 10:6
POSEJDON 2 SLOBODNI

 


 POREDAK 2. LIGE NAKON 22.KOLA-KONAČNI

  EKIPA ODIG. UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. LIGHT 22 19 1 2 227:126 59
2. ARENA 22 17 1 4 233:120 53
3. SPRINT 22 15 1 6 222:131 47
4. C.B.AS 22 13 3 6 193:162 42
5. SOLIN APOLLO 22 13 1 8 183:170 41
6. SPLIT LONDRA 2 22 10 3 9 193:162 35
7. DIOKLECIJAN 3 22 8 3 11 175:180 29
8. ISSA KAŠTELET 22 8 3 11 159:196 28
9. VEGA 22 8 2 12 155:183 27
10. VEDORA 22 6 2 14 155:199 20
11. RELAX 22 3 1 18 120:233 10
12. SMART 22 1 1 20 100:253 3(-2)

 

MVP 2.LIGE:

    EKIPA SUSRETI POST. + POB.
1. LOVRE BALIĆ ISSA KAŠTELET 64:21 139,3
2. MLADEN CARIĆ SPLIT LONDRA 2 61:19 137,3
3. JERKO ARAČIĆ DIOKLECIJAN 3 63:25 134,6
4. NIKŠA RADOŠEVIĆ ARENA 62:26 132,5
5. VINKO BUZOV ARENA 60:24 131,4
6. VLADE MILANOVIĆ C.B.AS 59:26 128,4
7. MARIO LISTEŠ VEGA 57:23 128,3
8. ZVONIMIR SESARTIĆ LIGHT 56:28 122,7
9. IVAN POLJAK LIGHT 55:29 120,5
10. DARIO GOLEŠ VEGA 53:26 120,1
11. ANTE GRUBIŠIĆ ARENA 51:23 119,9
12. ŠIME MRŠE SPRINT 46:17 119
13. VELIMIR BAGARIĆ SPLIT LONDRA 2 54:34 118,3
14. STIPE PELIVAN SOLIN APOLLO 53:31 116,1
15. VICE BOBAN LIGHT 51:28 115,6
         
         
         

 

REZULATATI 22.KOLA

VEDORA-LIGHT 3:13
SMART-RELAX 7:9
VEGA-SPLIT LONDRA 2 9:7
SOLIN APOLLO-ARENA 4:12
DIOKLECIJAN 3-C.B.AS 9:8
ISSA KAŠTELET-SPRINT 9:7

 


3. LIGA 

POREDAK 3.LIGE NAKON 8.KOLA PLAY-OFF-a-KONAČNI

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. UVIK KONTRA 2 14 13 0 1 158:66 39
2. BOOM BAR 14 12 0 2 150:74 36
3. BLUE MOON 14 9 1 4 124:101 29
4. MARINELLO 2 14 8 3 3 137:90 28
5. C.B.AS 2 14 8 1 5 121:104 25
6. MIKROFON 14 6 3 5 119:108 21
7. DIDOVINA 14 6 1 7 109:116 20
8. TROPICANA 14 6 1 7 108:117 19
9. SPRINT 2 14 4 0 10 77:147 9
10. DIOKLECIJAN 4 14 2 1 11 89:136 8
11. MIKROFON 2 14 1 1 12 81:144 5
12. POSEJDON 3 ODUSTALI          

 

MVP 3.LIGE

  IGRAČ: EKIPA SUSRETI BODOVI
1. JOSIP ŠEGVIĆ UVIK KONTRA 2 60:4 116,8
2. PAVE ZOVKO MARINELLO 2 62:14 106,6
3. IGOR KRIVO BOOM BAR 62:14 102,6
4. SILVIO SKELIN UVIK KONTRA 2 46:7 101,8
5. ZVONIMIR JURIĆ PEŠIĆ BLUE MOON 55:20 97,3
6. NIKOLA BILOBRK C.B.AS 2 54:22 94,1
7. ANTE MATKOVIĆ DIDOVINA 62:21 93,7
8. IGOR ŠABAN BOOM BAR 54:17 92,1
9.  MIHOVIL KRANJAC BOOM BAR 46:20 83,7
10. DENIS ANIĆ MATIĆ MIKROFON 44:25 79,8
11. JOSIP BEKAVAC MARINELLO 2 49:27 79,5
12. ANTE JURĆEVIĆ MARINELLO 2 40:24 77,5

 

REZULTATI 8. KOLA

BLUE MOON-SPRINT 2  9:7
MARINELLO 2-BOOM BAR  10:6
UVIK KONTRA 2-MIKROFON  12:4
TROPICANA-DIOKLECIJAN 4  13:3
MIKROFON 2-POSEJDON 3  16:0
C.B.AS 2-DIDOVINA   9:7

                           


POREDAK 3.LIGE NAKON 14.KOLA SKUPINA A

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. BOOM BAR 14 14 0 0 178:46 42
2. DIDOVINA 14 11 0 3 145:79 33
3. MIKROFON 2 14 5 4 5 104:124 22
4. TROPICANA 14 6 3 5 112:115 21
5. MACAO 14 4 2 8 102:124 15
6. VEDORA 2 14 3 3 8 92:135 14
7. SYNODIUM 14 2 6 6 87:143 13
8. GREY BAR 14 0 4 10 84:144 8

 

MVP 3.LIGE SKUPINA A

  IGRAČ: EKIPA SUSRETI BODOVI
1. IGOR KRIVO BOOM BAR 41:7 126,4
2. ANTE MATKOVIĆ DIDOVINA 43:9 125,7
3. IGOR ŠABAN BOOM BAR 38:7 122,4
4. MIHOVIL KRANJAC BOOM BAR 32:8 112
5. GORAN VRKIĆ TROPICANA 36:19 101,5
6. VINKO BULJ SYNODIUM 33:21 94,1
7. ŠIME ZEBIĆ BOOM BAR 27:14 92,8
8. ANTONIO VLAIĆ DIDOVINA 30:16 92,5
9.  BRUNO MILKOVIĆ TROPICANA  32:23  90,2 
         
                
         

 

REZULTATI 14. KOLA SKUPINA A

MIKROFON 2-DIDOVINA 5:11
GREY BAR-TROPICANA 7:9
MACAO-SYNODIUM 12:4
BOOM BAR-VEDORA 2 13:3

 


 

POREDAK 3.LIGE NAKON 14.KOLA SKUPINA B

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. UVIK KONTRA 2 12 11 1 0 148:45 35
2. BLUE MOON 12 10 0 2 123:69 30
3. C.B.AS 2 12 7 1 4 126:67 25
4. DIOKLECIJAN 4 12 4 2 6 101:93 16
5. SEA WOLF 12 2 2 8 70:126 8
6. HULK VIS 12 1 1 10 57:136 5
7. MARINELLO ODUSTALI          

 

MVP 3.LIGE SKUPINA B

  IGRAČ: EKIPA SUSRETI BODOVI
1. JOSIP ŠEGVIĆ UVIK KONTRA 2 37:2 131,9
2. SILVIO SKELIN UVIK KONTRA 2 31:3 122,2
3. ZVONIMIR JURIĆ PEŠIĆ BLUE MOON 31:12 103,1
4. NIKOLA BILOBRK C.B.AS 2 31:13 101,5
5. TONI BEARA DIOKLECIJAN 4 29:15 94,9
6. IVAN RAĐA C.B.AS 2 26:13 92,7
7. JAKOV ŽUGO UVIK KONTRA 2 24:11 92,6
8.  IVAN BARTULOVIĆ  BLUE MOON  26:18  85,1 
9.  BORNA NOVAK  BLUE MOON  23:16  81,9 
         
         
         
         

 

REZULTATI 14. KOLA SKUPINA B

DIOKLECIJAN 4-BLUE MOON 7:9
C.B.AS 2-MARINELLO 16:0 
HULK VIS-UVIK KONTRA 2 2:14
SEA WOLF SLOBODNI

 


 

POREDAK 3.LIGE NAKON 13.KOLA SKUPINA C

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. MARINELLO 2 12 9 2 1 143:51 30
2. POSEJDON 3 12 8 2 2 125:69 28
3. MIKROFON 12 8 3 1 131:64 28
4. SPRINT 2 12 6 1 5 90:103 17 (-2)
5. BARUTANA 12 3 2 7 84:110 12
6. MON AMI 12 1 2 9 57:137 7
7. RELAX 2 12 0 2 10 49:145 2

 

MVP 3.LIGE SKUPINA C

  IGRAČ: EKIPA SUSRETI BODOVI
1. DAVOR BUBIĆ POSEJDON 3 30:2 123,8
2. PAVE ZOVKO MARINELLO 2 37:7 121,1
3. MATKO DELAŠ MIKROFON 36:12 111
3. SINIŠA STOJAN MIKROFON 36:12 111
5. JOSIP BEKAVAC MARINELLO 2 32:12 104,7
6. ANTE JURČEVIĆ MARINELLO 2 25:7 103,1
7. DENIS ANIĆ MATIĆ MIKROFON 28:13 96,3
8.  ANĐELKO KELAM  POSEJDON 3  28:16  91,6 
         
         

 

REZULTATI 14. KOLA SKUPINA C

RELAX 2-MIKROFON 2:14
MARINELLO 2-POSEJDON 3  9:7
SPRINT 2-BARUTANA  10:6
MON AMI SLOBODNI

 


LIGA DAME

 

POREDAK LIGE ZA DAME NAKON 17. KOLA-KONAČNI

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. TUNING CAFFE 15 12 1 2 173:68 37
2. DIOKLECIJAN 15 11 1 3 157:84 35
3. UVIK KONTRA 15 10 2 3 141:101 32
4. C.B.AS 15 5 1 9 98:143 17
5. SOLIN APOLLO 15 3 1 11 90:151 11
6. VEDORA MAX 15 1 0 14 64:176 3
7. BARRAMUNDI-ODUSTALI OD NATJECANJA            
               
               
               
               

 

 

MVP LIGE ZA DAME

 

  EKIPA SUSRETI POS. + POB.
1. IVANA TADIĆ TUNING CAFFE 54:6 144
2. JOSIPA KRŽELJ DIOKLECIJAN 44:13 121,2
3. NINA RAŠIĆ DIOKLECIJAN 43:15 117,1
4. RINA RADUN  TUNING CAFFE 42:18 112
5. ANA MAMUT TUNING CAFFE 40:19 107,8
6. IVANA ŽUGO UVIK KONTRA 39:21 104
7. TAMARA SKRAČIĆ SOLIN APOLLO 35:19 99,8
8. OLJA PAVLOVIĆ TUNING CAFFE 37:22 99,7
9. MAJA TEŠIJA DIOKLECIJAN 36:22 98,1
10.  SNJEŽANA PERIŠIĆ UVIK KONTRA  35:21  97,5 
         
           
         
         

 

 

REZULTATI 17. KOLA

SOLIN APOLLO-VEDORA MAX 7:9
UVIK KONTRA-C.B.AS 13:3
DIOKLECIJAN-TUNING CAFFE 6:10 
   
   
   

 

POREDAK NAKON 6.TURNIRA MASTERS SERIJE ZA DAME

  TURNIRI
  IME I PREZIME UKUPNI BODOVI

1.

2.

3.

4.

5.

6.

1. IVANA TADIĆ 58 10 11 11   4  9  13
2. NINA RAŠIĆ 52 11 8  7  7  11
3. MARTINA MAGLICA 52 0 13 13   13  13  0
4. JOSIPA KRŽELJ 43 8 4 10   11  10  0
5. IVANA ŽUGO 40 7 6  9  5  6
6. MAJA TEŠIJA 38 13 9  7  0  5
7. ANAMARIA KARDUM 38 7 7  8  8  0
8. JOSIPA JOLIĆ 36 6 6  6  4  5
8. MIA TOKIĆ 36 8 4  5  6  6
8. ANA MAMUT 36 0 8  6  11  7
8. OLJA PAVLOVIĆ 36 9 0  8  6  8
12. ANTONIA ĆURAK 35 5 6  4  5  9
13. MELITA BUBIĆ 35 0 6  10  5  10
14. AFRODITA BANJAN 34 5 10  4  4  6
15. ANJA ANIĆ MATIĆ 34 4 4  6  7  7
16. TAMARA SKRAČIĆ 31 0 7  5  8  5
17. ANDREA TOLJ 24 5 4  4  6  0
18. SNJEŽANA PERIŠIĆ 23 0 5  6  4  8
19. ANA KUSIĆ 21 5 5  5  0  0
20. ANDREA JELAČA 17 4 5  4  0  0
21. DORA JERONČIĆ 16 6 5  0  0  0
22. KATARINA SKORUP 15 6 0  5  0  4
23. ANĐELA DUJMOVIĆ 14 0 0  4  5  5
24. IVANA CAR  6  0  0  0
24.  JASNA ŠEGVIĆ 6  0  6  0
24.  MARTINA PAPAC  0  0  0
24.  ANTONIA BUBIĆ   0  0  6
28.  KAROLINA KONRAD   0  0  0
                 
                 
                       
                 
                 
                 
                 

 

POREDAK 3.LIGE NAKON 8.KOLA PLAY-OFF-a-KONAČNI

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. UVIK KONTRA 2 14 13 0 1 158:66 39
2. BOOM BAR 14 12 0 2 150:74 36
3. BLUE MOON 14 9 1 4 124:101 29
4. MARINELLO 2 14 8 3 3 137:90 28
5. C.B.AS 2 14 8 1 5 121:104 25
6. MIKROFON 14 6 3 5 119:108 21
7. DIDOVINA 14 6 1 7 109:116 20
8. TROPICANA 14 6 1 7 108:117 19
9. SPRINT 2 14 4 0 10 77:147 9
10. DIOKLECIJAN 4 14 2 1 11 89:136 8
11. MIKROFON 2 14 1 1 12 81:144 5
12. POSEJDON 3 ODUSTALI          

 

MVP 3.LIGE

  IGRAČ: EKIPA SUSRETI BODOVI
1. JOSIP ŠEGVIĆ UVIK KONTRA 2 60:4 116,8
2. PAVE ZOVKO MARINELLO 2 62:14 106,6
3. IGOR KRIVO BOOM BAR 62:14 102,6
4. SILVIO SKELIN UVIK KONTRA 2 46:7 101,8
5. ZVONIMIR JURIĆ PEŠIĆ BLUE MOON 55:20 97,3
6. NIKOLA BILOBRK C.B.AS 2 54:22 94,1
7. ANTE MATKOVIĆ DIDOVINA 62:21 93,7
8. IGOR ŠABAN BOOM BAR 54:17 92,1
9.  MIHOVIL KRANJAC BOOM BAR 46:20 83,7
10. DENIS ANIĆ MATIĆ MIKROFON 44:25 79,8
11. JOSIP BEKAVAC MARINELLO 2 49:27 79,5
12. ANTE JURĆEVIĆ MARINELLO 2 40:24 77,5

 

REZULTATI 8. KOLA

BLUE MOON-SPRINT 2  9:7
MARINELLO 2-BOOM BAR  10:6
UVIK KONTRA 2-MIKROFON  12:4
TROPICANA-DIOKLECIJAN 4  13:3
MIKROFON 2-POSEJDON 3  16:0
C.B.AS 2-DIDOVINA   9:7