PIKADO SAVEZ SPLITSKO-DALMATINSKE ŽUPANIJE

 

POREDAK KUPA ZA DAME NAKON 7.KOLA-KONAČNI

  EKIPA ODIG.UT. POB. PORAZI  SUSRETI BODOVI
1. TUNING CAFFE 6 6 0 43:20 18
2. DIOKLECIJAN 6 6 4 2 42:28 12
3. VEDORA  6 4 2 41:39 12
4. VEDORA DOUBLE 6 3 3 38:42 9
5. BILA BOJA 6 3 3 50:30 9
6. BLUE MOON 6 1 5 23:45 3
7. VEGA 6 0 6 14:51 0

 

REZULTATI 7.KOLA 

BILA BOJA-DIOKLECIJAN 6 2:1  (4:1,2:3,4:1)
BLUE MOON-VEDORA  1:2  (4:1,2:3,1:4)
TUNING CAFFE-VEGA 2:0  (4:1,5:0)
VEDORA DOUBLE -slobodne

 


POREDAK KUPA NAKON 6.KOLA SKUPINA A

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. DIOKLECIJAN 2  6 4 2 0 42:18 10
2. PORTIOLI 6 4 2 0 45:15 10
3. VEDORA 6 2 0 4 26:34 4
4. DOUBLE OUT 3 6 0 0 6 7:54 0

 

REZULTATI 6.KOLA

DIOKLECIJAN 2-PORTIOLI 1:1  (2:3,3:2)
DOUBLE OUT 3-VEDORA 0:2  (1:4,0:5)

 

POREDAK KUPA NAKON 6.KOLA SKUPINA B

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. ARENA 6 5 1 0 50:10 11
2. VEDORA 2 6 4 1 1 48:12 9
3. STROŽANAC ODUSTALI          
4. SMART ODUSTALI          

 

REZULTATI 6.KOLA

VEDORA 2-ARENA 0:2  (2:3,0:5)
   

 

POREDAK KUPA NAKON 6.KOLA SKUPINA C

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. DOUBLE OUT 6 3 3 0 39:21 9
2. DIOKLECIJAN 3 6 2 2 2 37:23 6
3. MARINELLO 6 1 2 3 27:33 4
4. POSEJDON 3 ODUSTALI          

 

REZULTATI 6.KOLA

POSEJDON 3-DOUBLE OUT 0:2 (0:5,0:5)
DIOKLECIJAN 3-MARINELLO 2:0 (5:0,5:0)

 

POREDAK KUPA NAKON 6.KOLA SKUPINA D

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. LONDRA 6 6 0 0 49:11 12
2. AS LONDRA 6 3 1 2 33:27 7
3. DIOKLECIJAN 4 6 2 0 4 23:37 4
4. PARABOLA 6 0 1 5 15:45 1

 

REZULTATI  6.KOLA

PARABOLA-DIOKLECIJAN 4 0:2 (0:5,0:5)
LONDRA-AS LONDRA 2:0 (3:2,5:0)

 


POREDAK KUPA NAKON 6.KOLA SKUPINA E

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. BLUE MOON 6 5 0 1 44:16 10
2. BILA BOJA 6 3 2 1 36:24 8
3. LIGHT 6 2 1 3 27:33 5
4. SHPITZA 6 0 1 5 13:47 1

           

REZULTATI 6.KOLA

BILA BOJA-BLUE MOON 0:2  (1:4,2:3)
LIGHT-SHPITZA 2:0  (5:0,5:0)

 

POREDAK KUPA NAKON 6.KOLA SKUPINA F

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. POSEJDON 2 6 6 0 0 55:5 12
2. REKET 6 3 0 3 26:34 6
3. VEGA 6 3 0 3 26:34 6
4. MIKROFON 6 0 0 6 13:47 0

 

REZULTATI 6.KOLA

MIKROFON-REKET 0:2   (2:3,0:5)
POSEJDON 2-VEGA 2:0   (3:2,4:1)

 

POREDAK KUPA NAKON 6.KOLA SKUPINA G

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. VEDORA 4 6 5 1 0 47:13 11
2. DIOKLECIJAN 6 4 1 1 44:16 9
3. BLUE MOON 2 6 2 0 4 29:31 4
4. DIEGO cb OUT ODUSTALI          

 

REZULTATI 6.KOLA

BLUE MOON 2-VEDORA 4 0:2 (2:3,2:3)
DIOKLECIJAN-DIEGO 2:0 (5:0,5:0)

 

POREDAK KUPA NAKON 6.KOLA SKUPINA H

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. VEDORA 3 6 3 2 1 36:24 8
2. PODGORA 6 3 2 1 33:27 8
3. ISSA KAŠTELET 6 2 3 1 32:28 7
4. DIOKLECIJAN 5 6 0 1 5 19:41 1

 

REZULTATI  6.KOLA

PODGORA-ISSA KAŠTELET 1:1 (3:2,1:4)
VEDORA 3-DIOKLECIJAN 5 2:0 (3:2,4:1)

 


POREDAK NAKON 5.TURNIRA MASTERS SERIJE ZA DAME

  IGRAČICA  1.TURN. 2.TURN. 3.TURN. 4.TURN. 5.TURN. UK.BODOVI
1. MAJA TEŠIJA 8 7 6 10 13 44
2. JASNA ŠEGVIĆ 9 0 12 12 11 44
3. JOSIPA KRŽELJ 12 6 9 7 8 42
4. ANA MAMUT 10 9 10 8 5 42
5. OLJA PAVLOVIĆ 6 11 7 6 10 40
6. IVANA CAR 6 8 5 5 4 28
7. MARTINA PAPAC 5 4 4 4 8 25
8. AFRODITA BANJAN 4 5 5 4 5 23
 
9. MARTINA MAGLICA 7 0 0 9 7 23
10. DORA JERONČIĆ 0 6 5 5 6 22
11. ANA SRŠEN 0 4 6 4 5 19
12. DOLORES PIVIĆ 0 0 5 7 7 19
13. SNJEŽANA PERIŠIĆ 0 0 8 5 5 18
14. MARIJA SRŠEN 0 4 4 4 5 17
15. NINA RAŠIĆ 0 0 7 5 5 17
16. DORA MIŠ 0 0 4 6 6 16
17. ĐURĐICA DELIĆ 0 0 0 0 9 9
18. RINA RADIĆ 7 0 0 0 0 7
19. IVANA GRBIĆ 5 0 0 0 0 5
19. DEA JERONČIĆ 0 5 0 0 0 5
19. JOSIPA VULETIĆ 5 0 0 0 0 5
19. DORA RADICA 5 0 0 0 0 5

 

NAPOMENA:ZAVRŠNI TURNIR IGRA OSAM IGRAČICA NA TURNIRSKU LISTU,A U SLUČAJU NEDOLASKA NEKE OD IGRAČICA NA NJENO MJESTO ULAZI ZAMJENA.

IGRAJU SLIDEĆI PAROVI PRVOG KOLA 1-8,2-7.3-6,4-5

TOP 8 DAME -02.05.2015. caffe bar BILA BOJA u 18 30 sati


POREDAK NAKON 6.TURNIRA MASTERS SERIJE U ELEKTRONIČKOM PIKADU SEZONA 2014-2015

 

1 KATEGORIJA BOD. 2 KATEGORIJA BOD. 3 KATEGORIJA BOD.
1. Vladimir Lešić 88 1. Marin Volarević 51 1. Denis Anić Matić 49
2. Miro Buha 73 2. Petar Jelavić Šako 48 2. Tomislav Gusić 40
3. Slavko Brzić 55 3. Jasmin Hodžić 42 3. Igor Šaban 36
4. Ivan Bilela 55 4. Ivan Glavinić 41 4. Luka Lončarević 35
5. Lovre Balić 54 5. Nikša Radošević 40 5. Toni Ruščić 34
6. Damir Petrušić 37 6. Zvonimir Sesartić 40 6. Luka Tešija 33
7. Nenad Petrović 24 7. Jure Kapetanović 38 7. Ivica Marić 31
8. Dino Marušić 22 8. Vinko Buzov 36 8. Siniša Stojan 31
9. Jurica Blažević 15 9. Ante Grubišić 36 9. Danijel Marušić 31
10. Željko Budiša 15 10. Hrvoje Tešija 34 10. Hrvoje Singolo 29
11. Jakša Jukica 12 11. Davor Bubić 33 11. Toni Miše              28
12. Tihomir Kustura 11 12. Josipa Krželj 31 12. Boris Gruica 27
13. Tonći Restović 10 13. Stipe Pelivan 31 13. Frane Malenica 26
14. Ivan Blažević 9 14. Neven Ćopić 28 14. Stipe Roščić 26
15. Hrvoje Mlakar 7 15. Ante Rakić 27 15. Matko Delaš 24
16.  Tomislav Klarić  16. Goran Milun 25 16. Antonio Milovac 23
      17. Hrvoje Šitum 19 17.  Igor Krivo            22 
      18. Olja Pavlović 17 18.  Dora Jerončić  17 
      18. Mihovil Janković 17 19.  Ante Ribičić 15 
      20. Zvonko Čerina 16 20.  Darko Cupać            13
      20. Slavko Milardović 16 21.  Jakov Rudan         12 
      22. Filip Lagator 14 21.  Roberto Brko           12 
                 
                 
                             
                 
                          
                 

NAPOMENA:U tablici su samo igrači koji imaju teoretske šanse da se plasiraju u TOP 8

Na završnim turnirima igraju prvih 8 u

svakoj kategoriji (TOP 8)

Završni turniri se odigravaju na turnirskoj listi a parovi prvog kola su 1-8,4-5,2-7,3-6

U slućaju nedolaska nekog igrača zamjena ulazi na njegovo mjesto bez pomicanja poretka

SLIJEDEĆI TURNIRI:TOP 8 3.KATEGORIJE 11.04.2015 C.B MIKROFON u 19 sati

                          TOP 8 2.KATEGORIJE 25.04.2015. P.K.ARENA u 20 sati

                          TOP 8 1.KATEGORIJE 09.05.2015 C.B.KOPAČKA u 20 sati


POREDAK 1. LIGE NAKON 20.KOLA-KONAČNI

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD.  PORAZI SUSRETI BODOVI
1. POSEJDON 2 20 18 0 2 269:51 54
2. POSEJDON 3 20 11 2 7 172:150 36
3. DIOKLECIJAN  20 11 1 8 183:138 35
4. BILA BOJA       20 6 4 10 139:185 24
5. PODGORA  20 3 3 14 115:208 13
6. SPLIT LONDRA ODUSTALI          

 

MVP  1. LIGE:               EKIPA       SUSRETI   POST+POB.     REZULTATI 20.KOLA

             
1. MIRO BUHA POSEJDON 2 65:3 160,6 DIOKLECIJAN-POSEJDON 3 9:7
2. IVAN BILELA POSEJDON 2 51:5 145,4 PODGORA-POSEJDON 2  1:15
3. VLADIMIR LEŠIĆ POSEJDON 2 56:7 144,9 SPLIT LONDRA-BILA BOJA    0:16
4. SLAVKO BRZIĆ DIOKLECIJAN 45:27 107,5    
5. BOŠKO TADIN POSEJDON 3 37:28 93,9    
6.  MARIO RENIĆ POSEJDON 3  35:33  86,5     
7.  ZORAN ŠESTAN  PODGORA  32:34  80,5     

 

POREDAK 2. LIGE NAKON 22.KOLA-KONAČNI

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD.  PORAZI SUSRETI BODOVI
1. LONDRA 20 18 1 1 231:90 56
2. DIOKLECIJAN 2 20 16 2 2 227:95 50
3. VEDORA 2 20 15 2 3 206:116 48
4. ARENA 20 15 0 5 191:129 45
5. PORTIOLI 20 12 0 8 179:141 36   
6. AS LONDRA 20 7 1 12 132:189 22   
7. ISSA KAŠTELET 20 6 0 14 147:173 18
8. VEGA 20 6 0 14 140:180 18
9. DOUBLE OUT 20 4 1 15 126:195 11(-2)
10. DIEGO C.B. OUT 20 3 0 17 110:210 9
11. SPLIT LONDRA 2 ODUSTALI          
12. BULL EYE ODUSTALI          

 

MVP 2. LIGE                 EKIPA                  SUS.  POS.+POB      REZ.22.KOLA

             
1. IVAN RIBIČIĆ DIOKLECIJAN 2 61:11 145,7 ST.LONDRA2-ISSA KAŠTELET 0:16
2. FILIP GALOVIĆ LONDRA 59:10 144,5 DIEGO C.B.OUT-AS LONDRA 7:9
3. VINKO BUZOV ARENA 50:15 126,9 VEGA-DIOKLECIJAN 2 9:7
4. SINIŠA PERIČIĆ LONDRA 52:18 126,3 DOUBLE OUT-LONDRA 5:11
5. DENIS ZUKIĆ VEDORA 2  47:13 125,3 VEDORA 2-SLOBODNI  
6. NEVEN ĆOPIĆ LONDRA 50:19 122,5 PORTIOLI-ARENA  6:10 
7. JURE KAPETANOVIĆ VEDORA 2 48:20 118,6    
8. PETAR JELAVIĆ ŠAKO DIOKLECIJAN 2 50:24 117,6    
9. JASMIN HODŽIĆ   VEDORA 2 42:21 108,7    
             

 

 


 

POREDAK 3. LIGE NAKON 17.KOLA SKUPINA A-KONAČNI

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD.  PORAZI SUSRETI BODOVI
1. DIOKLECIJAN 5 18 14 2 2 197:93 45
2. REKET  18 13 2 3 184:106 42
3. VEDORA 18 13 2 3 186:104 41
4. LIGHT 18 12 1 5 175:114 37
5. SMART 18 8 3 7 154:157 29
6. DIOKLECIJAN 3 18 8 2 8 165:125 28
7. MIKROFON 18 4 3 11 126:165 17
8. BLUE MOON 2 18 4 2 12 131:159 14
9. STROŽANAC 18 4 1 13 103:186 10(-2)
10. PROVIDENCA ODUSTALI          

 

MVP 3. LIGE              EKIPA                  SUS.  POS.+POB      REZ.18.KOLA

             
             
1. BORIS GRUICA DIOKLECIJAN 3 54:13 134,6 DIOKLECIJAN 3-VEDORA 5:11
2. VELIMIR BAGARIĆ REKET 49:17 123,2 STROŽANAC-MIKROFON 10:6
3. ROBERTO BRKO LIGHT 46:14 122,7 DIOKLECIJAN 5-BL.MOON 2 13:3
4. JAKOV ŽUGO VEDORA 46:17 119 SMART-PROVIDENCA 16:0
5. ANTONIO MILOVAC DIOKLECIJAN 5 42:12 117 LIGHT-REKET 4:12
6. MARIO STUPALO LIGHT 47:21 116,1    
6. IGOR ŠABAN REKET 47:21 116,1    
8. HRVOJE SINGOLO SMART 46:20 115,7    
9. SILVIO SKELIN VEDORA 43:17  114,7     

 


POREDAK 3.LIGE NAKON 14.KOLA SKUPINA B-KONAČNI

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD.  PORAZI SUSRETI BODOVI
1. BLUE MOON 14 13 0 1 156:72 39
2. DIOKLECIJAN 4 14 10 2 2 151:75 32
3. VEDORA 3 14 9 2 3 147:79 31
4. VEDORA 4 14 9 2 3 127:99 30
5. MARINELLO 14 4 1 9 93:132 13
6. PARABOLA 14 3 1 10 90:135 11
7. SHPITZA 14 2 2 10 76:150 9
8. DOUBLE OUT 3 14 1 0 13 72:152 3
9. LEGGIERO ODUSTALI          

 

MVP 3.LIGE SKUPINA B     EKIPA         SUS  POST+POB   REZULTATI 14.KOLA

             
1. DANIJEL MARUŠIĆ BLUE MOON 41:11 119,8 SHPITZA-BLUE MOON 4:12
1. IVAN JUROŠ DIOKLECIJAN 4 43:13 119,8 VEDORA 3-DOUBLE OUT 3 12:4
3. JERKO ARAČIĆ DIOKLECIJAN 4 40:16 111,4 PARABOLA-VEDORA 4 7:9
4. LUKA LONČAREVIĆ VEDORA 3 35:14 106,4 DIOKLECIJAN 4-MARINELLO  16:0 
5. ADI HATIĆ  VEDORA 4 35:15 105    
6. TOMISLAV GUSIĆ VEDORA 3 36:17 103,9    
7.  TONI MIŠE  VEDORA 3  35:20  98,6     
8.  ALEN BUBIĆ MARINELLO 35:21  97,5     

 

POREDAK LIGE ZA DAME NAKON 14.KOLA-KONAČNI

 

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD.  PORAZI SUSRETI BODOVI
1. TUNING CAFFE 14 13 0 1 150:74 39
2. BILA BOJA 14 12 0 2 168:56 36
3. VEDORA 14 10 1 3 144:81 32
4. VEDORA DOUBLE 14 6 2 6 111:115 21
5. BLUE MOON 14 4 2 8 105:121 15
6. DIOKLECIJAN 6 14 4 2 8 107:119 15
7. VEGA 14 2 1 11 78:147 8
8. DANI ODUSTALI          

 

  MVP LIGE EKIPA SUSRETI POSTOTAK+POB
         
1. JASNA ŠEGVIĆ BILA BOJA 43:9 125,7
2. MARTINA MAGLICA VEDORA 40:8 123,3
2. ĐURĐICA DELIĆ BILA BOJA 40:8 123,3
4. IVANA TADIĆ TUNING CAFFE 40:12 116,9
5. DOLORES PIVIĆ VEDORA 36:16 105,2
5. JOSIPA KRŽELJ DIOKLECIJAN 6 36:16 105,2
7.  ANA MAMUT TUNING CAFFE 35:17 102,3
8. MAJA TEŠIJA DIOKLECIJAN 6 29:15 94,9
9. VESNA URLIĆ VEDORA DOUBLE 32:20 93,5

 

REZULTATI 14.KOLA

VEDORA-TUNING CAFFE 5:11
BILA BOJA-VEDORA DOUBLE 11:5
DIOKLECIJN 6-VEGA 14:2
BLUE MOON-DANI 16:0

 


 Makarska liga

PIKADO LIGA MAKARSKA RIVIJERA 2014 / 2015 EKIPNO NATJECANJE
Poredak EKIPA Utakmice Setovi Pobjeda Remi Poraz Bodovi
1. ROYAL 20 219-103(+116) 16 2(2:0) 2 52
2. BRELA 20 179-142 (+37) 12 1(1:0) 7 38
3. VELIKO BRDO 20 183-140 (+43) 11 3(1:2) 6 37
4. ROYAL II ABACUS 20 183-141 (+42) 9 4(2:2) 7 33
5. OZ 20 129-191 (-62) 6 2(0:2) 12 20
6. DRVENIK 20 73-247 (-174) 0 0 20 0

 

19. Kolo     20. Kolo  
VEL. BRDO-DRVENIK  13:3   DRVENIK -ROYAL II ABACUS  3:13
BRELA-ROYAL  6:10   OZ-BRELA  5:11
ROYAL II ABACUS-OZ 14:2   ROYAL- VEL. BRDO  13:3

 

NATJECANJE ZA NAJKORISNIJEG IGRAČA PIKADO LIGE "MAKARSKA RIVIJERA" 2014 / 2015
PR. Ime i prezime Klub Pobjede Porazi Mečevi Utakmice Bodovi Postotak
1. STANKO KALEB ROYAL II ABACUS  71 9 80 20 222 89%
2. JURE ŠIMUNOVIĆ ROYAL  67 11 78 20 212 86%
3. MATKO VEKIĆ ROYAL  55 20 75 20 185 73%
4. IVAN ROSO ROYAL II ABACUS 52 28 80 20 184 65%
5. MICHAEL LUKIN ROYAL  51 25 76 20 178 67%
6. DALIBOR MEDIĆ BRELA 45 35 80 20 170 56%
7. EMILIO ZUBANOVIĆ BRELA 43 31 74 19 160 58%
8. MATE VITASOVIĆ OZ 41 33 74 19 156 55%
9. KARLO MEDIĆ BRELA 46 16 62 16 154 74%
10. DANIEL VLADIĆ VELIKO BRDO 39 23 62 17 140 63%

 


POREDAK 2. LIGE OTOKA HVARA NAKON 16.KOLA

  EKIPA ODIG.UT.  POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. HAVA 16 13 3 0 167:92 42
2. KOKOŠORA 16 11 3 2 162:97 39
3. FOR 16 10 2 4 137:121 33
4. HVAR 16 4 0 12 107:149 12
5. C'EST LA VIE 16 4 0 12 98:158 12
6. BUFET 16 2 0 14 101:155 6

 

REZULTATI 16.KOLA

KOKOŠORA-C'EST LA VIE 11:5
HAVA-HVAR 11:5
FOR-BUFET 11:5