PIKADO SAVEZ SPLITSKO-DALMATINSKE ŽUPANIJE

 

 

POREDAK KUPA NAKON 9.KOLA-SKUPINA A

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. POSEJDON 2 9 8 1 0 81:9 17
2. SPLIT LONDRA 4 9 5 3 1 62:28 13
3. VEDORA 3 9 4 3 2 47:43 11
4. SHPITZA 9 2 3 4 39:51 7
5. REKET 9 2 1 6 32:58 5
6. PETRA 3 9 0 1 8 9:81 1
               
               

 

                                                                    

         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         



REZULTATI 9.KOLA

POSEJDON2-VEDORA3 2:0(5:0,5:0)
ST.LONDRA4-PETRA3 2:0(5:0,5:0)
SHPITZA-REKET  0:2(0:5,0:5)
   

 

 


 

 

POREDAK KUPA NAKON 9.KOLA SKUPINA B

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD.  PORAZI SUSRETI BODOVI
1 SPLIT LONDRA 9 8 0 1 70:20 16
2 PETRA 9 6 2 1 62:28 14
3 BLUE MOON 9 3 3 3 50:40 9
4 KAŠTELET ISSA 9 3 2 4 38:52 8
5 VEDORA 9 2 3 4 44:46 7
6 FF BEREKIN                9 0 0 9 16:74 0
               

 

 


REZULTATI 9.KOLA

KAŠTELET ISSA-BLUE MOON 1:1 (3:2,1:4)            
SPLIT LONDRA-PETRA          2:0 (4:1,4:1)            
VEDORA-FF BEREKIN            2:0 (5:0,3:2)            
             
             
             
             

 


 

POREDAK KUPA NAKON 9.KOLA SKUPINA C

  EKIPA   ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1 SPLIT LONDRA 2 7 5 2 0 53:17 12
2 VEDORA 2 7 2 5 0 40:30 9
3 BILA BOJA 8 3 3 2 42:38 9
4 VEGA 7 2 2 3 30:40 6
5 MIKROFON 7 0 0 7 16:54 0
6 LIGHT ODUSTALI          
               
               
               
               

 

  REZULTATI 9.KOLA

  BILA BOJA-VEGA  2:0 (4:1,4:1)        
  SPLIT LONDRA 2-MIKROFON 2:0 (4:1,5:0)        
  VEDORA 2-SLOBODNI          
             
             
             
             
             
             
             
             

 


 

POREDAK KUPA ZA DAME NAKON 9.KOLA
 

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1 BILA BOJA 9 8 1 0 67:23 17
2 TUNING CAFFE 9 7 1 1 61:29 15
3 DOUBLE OUT 2009 9 2 5 2 43:47 9
4 VEDORA 9 2 2 5 40:50 6
5 SPLIT LONDRA 7 9 1 3 5 37:53 5
6 BLUE MOON 9 0 2 7 22:68 2
               

                    
 
 REZULTATI.9.KOLA

  BILA BOJA-BLUE MOON                2:0 (4:1,4:1)          
  TUNING CAFFE-DOUBLE OUT 2009 2:0 (4:1,4:1)          
  SPLIT LONDRA 7-VEDORA            2:0 (4:1,3:2)          
             
             
             
             

 

POREDAK 3. LIGE NAKON 13.KOLA SKUPINA B

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1 VEDORA 3 11 9 1 1 133:44 29
2 SPLIT LONDRA 5 11 8 2 1 121:57 27
3 DIEGO 2 11 7 0 4 106:70 21
4 PETRA 3 11 6 0 5 94:82 18
5 MLINICA 11 5 1 5 83:94 16
6 FF BEREKIN 11 2 0 9 55:121 6
7 SPLIT LONDRA 6 12 0 0 12 34:158 0


 
MVP 3.  LIGE  SKUPINA B   EKIPA          SUSRETI   POS+POB   REZ.13.KOLA

             
1 IVAN GLAVINIĆ ST.LONDRA 5 37:7 117,4 ST.LONDRA 6-VEDORA 3 0:16
2 TONI RUŠČIĆ VEDORA 3 32:7 114 MLINICA-ST.LONDRA 5 8:9
3 TONI MIŠE VEDORA 3 30:9 106,9 DIEGO 2-FF BEREKIN 11:5
4 ANTE DRAGUN PETRA 3 30:10 105 PETRA 3-slobodni  
5 ARMANDO BODULJAK DIEGO 2     29:10 103,4    
6 GABRIJEL FRANIČEVIĆ ST.LONDRA 5 27:17 91,3    
7 VESELJKO PIVAC VEDORA 3 23:12 88,7    

 

NAPOMENA:IGRAČI KOJI NEMAJU 75% OD ODIGRANIH SUSRETA NE MOGU NA LISTU MVP


 

LIGA ZA DAME

POREDAK LIGE ZA DAME NAKON 15.KOLA-KONAČNI

  EKIPA ODIG UT. POB. NEOD. PORAZI SUS. BODOVI
1 BILA BOJA 15 12 2 1 157:85 38
2 TUNING CAFFE 15 11 2 2 166:76 37
3 DOUBLE OUT 2009 15 6 2 7 125:117 22
4 VEDORA 15 6 2 7 125:117 20
5 SPLIT LONDRA 7 15 5 0 10 104:136 15
6 BLUE MOON 15 1 0 14 57:183 3

 

  MVP LIGE EKIPA SUSRETI POSTOTAK+POB.
1 JASNA ŠEGVIĆ BILA BOJA 56:4 149,3
2 OLJA PAVLOVIĆ TUNING CAFFE 49:11 130,7
3 IVANA TADIĆ TUNING CAFFE 43:17 114,7
4 MAJA TEŠIJA SPLIT LONDRA 7 40:20 106,7
5 ANA MAMUT TUNING CAFFE 35:15 105
6 DOLORES PIVIĆ VEDORA 39:21 104
7 VESNA URLIĆ DOUBLE OUT 2009 35:25 93,3
8 SNJEŽANA PERIŠIĆ BILA BOJA 30:26 83,6
         
         
         
         



REZULTATI 15.KOLA

TUNING CAFFE-BILA BOJA 7:9 VEDORA-DOUBLE OUT 2009 6:10 BLUE MOON-SPLIT LONDRA 7 9:7

POREDAK 2. LIGE OTOKA HVARA NAKON 6.KOLA PLAY-OFF-a-KONAČNI

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1 JELSA 18 11 5 2 182:111 42
2 HAVA 18 11 2 5 170:120 36
3 RINGO 18 7 5 6 155:139 28
4 KOKOŠORA 18 8 4 6 152:140 28
               
               
               



REZULTATI 6.KOLA PLAY-OFF-a

JELSA-HAVA 10:6
RINGO-KOKOŠORA 8:9
   

 

 


 

POREDAK NAKON 6. TURNIRA MASTERS SERIJE U ELEKTRONIČKOM PIKADU SEZONA 2013-2014

 

 

  1 KATEGORIJA  . BODO   2 KATEGORIJA  BODO.   3 KATEGORIJA BODO
1 Vladimir Lešić 84 1 Nikša Radošević 49 1 Ivan Ribičić 48
2 Miro Buha 61 2 Hrvoje Šitum 43 2 Toni Miše 40
3 Ivan Bilela 57 3 Ivan Bulić 42 3 Toni Ruščić 39
4 Vinko Buzov 37 4 Marin Volarević 41 4 Tomislav Gusić 39
5 Jure Škokić 37 5 Stipe Pelivan 37 5 Luka Tešija 36
6 Davor Bubić 35 6 Ante Grubišić 36 6 Petar Jelavić Šako 34
7 Slavko Brzić 34 7 Igor Čerina 35 7 Nikola Borovčić Kurir 33
8 Stipe Malenica 28 8 Olja Pavlović 32 8 Hrvoje Tešija 32
                 
9 Damir Petrušić 17 9 Jasmin Hodžić 27 9 Veseljko Pivac 31
10 Miro Milković 17 10 Neven Ćopić 26 10 Antonio Režić 28
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                   
                 
                 
                 
                 
                 
  TOP 8 3.KATEGORIJE  SUBOTA  26.04. PIKADO KLUB VEDORA   20 SATI      
  TOP 8 2.KATEGORIJE  SUBOTA  03.05 CAFFE BAR NO LIMIT   20 SATI      
   TOP 8 1.KATEGORIJE SUBOTA  10.05. PIKADO KLUB SPLIT LONDRA   20 SATI      


NAPOMENA:                                                                                     
Na završnim turnirima igraju prvih 8 u                                               
svakoj kategoriji (TOP 8)                                         
Završni turniri se odigravaju na turnirskoj listi a parovi prvog kola su 1-8,4-5,2-7,3-6
U slućaju nedolaska nekog igrača zamjena ulazi na njegovo mjesto bez pomicanja poretka