PIKADO SAVEZ SPLITSKO-DALMATINSKE ŽUPANIJE
 
SEZONA 2012/13.
 
 
KONAÄŒNE TABLICE LIGAŠKOG NATJECANJA
 
 
POREDAK LIGE ZA DAME NAKON 15. KOLA - KONAÄŒNI
 
POZ.
EKIPA
ODIG.UT.
POB.
NEOD.
PORAZI
SUSRETI
BODOVI
1.
BILA BOJA
15
14
0
1
165:75
42
2.
TUNING CAFFE
15
11
1
3
169:72
35
3.
VEDORA
15
8
2
5
136:104
27
4.
DOUBLE OUT 2009
15
7
1
7
135:106
22
5.
BARRAMUNDI
15
3
0
12
87:153
9
6.
FRIC
15
0
0
15
36:204
0
 
MVP ŽENSKE LIGE
 
POZ.
IGRAÄŒICA
EKIPA
SUSRETI
POSTOTAK+POB.
1.
OLJA PAVLOVIĆ
TUNING CAFFE
50:6
139,3
2.
ĐURĐICA DELIĆ
BILA BOJA
51:9
136,0
3.
JASNA ŠEGVIĆ
BILA BOJA
42:14
117,0
4.
IVANA TADIĆ
TUNING CAFFE
39:17
108,6
4.
ANA MAMUT
TUNING CAFFE
39:17
108,6
6.
DANIJELA MATIĆ
DOUBLE OUT 2009
38:22
101,3
7.
SNJEŽANA PERIŠIĆ
BILA BOJA
33:23
91,9
8.
ANA URLIĆ
DOUBLE OUT 2009
32:28
85,3
9.
MIA COKARIĆ
TUNING CAFFE
28:24
81,8
10.
IVANA DORČIĆ
VEDORA
26:25
76,9
 
REZULTATI 15. KOLA
BILA BOJA - TUNING CAFFE 11:5
VEDORA - DOUBLE OUT 2009
9:8
FRIC - BARRAMUNDI
6:10
        

 
 
 
MUŠKI
 
POREDAK 1. LIGE NAKON 6. KOLA PLAY-OFF-a - KONAÄŒNI
 
POZ.
EKIPA
ODIG.UT.
POB.
NEOD.
PORAZI
SUSRETI
BODOVI
1.
POSEJDON 2
20
18
1
1
231:90
56
2.
SPLIT LONDRA
20
13
2
5
201:121
42
3.
POSEJDON
20
12
3
5
198:125
39
4.
ST. LONDRA UNIQA
20
8
4
8
161:163
29 (-2)
 
POREDAK 1. LIGE NAKON 6. KOLA PLAY-OUT-a - KONAÄŒNI
 
POZ.
EKIPA
ODIG.UT.
POB.
NEOD.
PORAZI
SUSRETI
BODOVI
1.
PODGORA
20
8
2
10
165:157
28
2.
BILA BOJA
20
8
1
11
174:149
25
3.
BRELA
20
6
1
13
128:193
14
4.
BAMBOOCHA
20
0
0
20
32:298
-2
 
MVP       1. LIGE
 
POZ.
IGRAČ
EKIPA
SUSRETI
POST.+POBJ
1.
VLADIMIR LEŠIĆ
POSEJDON 2
56:8
143,5
2.
IVAN BILELA
POSEJDON 2
51:13
130,7
3.
FILIP GALOVIĆ
SPLIT LONDRA
49:16
121,6
4.
MIRO BUHA
POSEJDON 2
53:26
120,1
5.
ŠIME MRŠE
LONDRA UNIQA
47:27
110,5
6.
DANIJEL IVEZIĆ
SPLIT LONDRA
47:28
109,7
 
REZULTATI 6. KOLA
SPLIT LONDRA - POSEJDON 2       6:10
POSEJDON - LONDRA UNIQA        16:0
BRELA - BAMBOOCHA                   16:0
BILA BOJA - PODGORA                   8:9
 
 
 
 
POREDAK 2. LIGE NAKON 22. KOLA - KONAÄŒNI
 
POZ.
EKIPA
ODIG.UT.
POB.
NEOD.
PORAZI
SUSRETI
BODOVI
1.
ARENA
22
17
2
3
230:123
54
2.
SHPITZA
22
16
3
3
210:145
51
3.
PETRA
22
14
4
4
210:146
50
4.
HIT
22
15
2
5
210:144
48
5.
TIFFANY
22
10
4
8
181:175
35
6.
UNIQA OSIGURANJE
22
10
3
9
181:174
34 (-2)
7.
BILA BOJA 2
22
9
4
9
193:163
32
8.
DIEGO
22
8
4
10
180:176
31
9.
TANA ISSA
22
6
5
11
175:182
25
10.
VEGA
22
5
3
14
152:203
20
11.
MONZA
22
2
3
17
118:237
9 (-2)
12.
LIGHT
22
0
3
19
92:263
1 (-2)
 
MVP 2. LIGE
 
POZ.
IGRAČ
EKIPA
SUSRETI
POST.+POB
1.
ANTE GRUBIŠIĆ
HIT
75:11
162,2
2.
IGOR ÄŒERINA
SHPITZA
69:19
147,4
3.
JURE ŠKOKIĆ
ARENA
67:17
146,7
4.
MILIVOJ PAVIĆ
DIEGO
57:19
132,0
5.
NIKŠA RADOŠEVIĆ
SHPITZA
59:25
129,2
6.
STIPE PELIVAN
SHPITZA
56:30
121,1
7.
STIPE GUDELJ
PETRA
53:25
120,9
8.
MARIN VOLAREVIĆ
PETRA
52:27
117,8
9.
IVAN BULIĆ
UNIQA OSIGUR.
52:31
114,6
10.
IVICA VIDEKA
HIT
45:36
100,6
 
REZULTATI 22. KOLA
VEGA - PETRA                                   7:9
TANA ISSA - UNIQA OIGUR.          16:0
LIGHT - ARENA                                2:14
TIFFANY - BILA BOJA 2                   6:10
HIT – SHPITZA                                    9:7
DIEGO - MONZA                                               12:4
 
 
 
 
 
POREDAK 3. LIGE NAKON 8. KOLA PLAY-OFF-a - KONAÄŒNI
 
POZ.       EKIPA   ODIG.UT.             POB.       NEOD.   PORAZI                SUSRETI              BODOVI
1.             DIDOVINA           14            12            1              1              138:87     38
2.             POSEJDON 3        14            11            1              2              146:79     34
3.             SOLIN                    14            9              2              3              130:96     29
4.             VEDORA              14            6              2              6              113:113   21
5.             DIDOVINA 2        14            5              3              6              125:101   20
6.             ARENA 2              14            3              2              9              100:126   11
7.             UNIQA SOLIN     14            1              1              12            67:158     1
8.             HAVANA 97        - ODUSTALI OD NATJECANJA
 
MVP 3. LIGE       EKIPA   SUSRETI              POST.
1.             JOSIP LJUBAS     POSEJDON 3                        65:10       86,7%
2.             ANTONIO VLAIĆ               SOLIN                    64:10       86,5%
3.             MARIO RENIĆ     POSEJDON 3                        55:15       78,6%
4.             SANDRO SUBOTIĆ            DIDOVINA           54:18       75,0%
5.             TONI RUŠÄŒIĆ      DIDOVINA 2                        48:17       73,8%
6.             HRVOJE ŠITUM DIDOVINA                           64:24       72,7%    
7.             JOSIP ŠEGVIĆ     DIDOVINA                           59:23       71,9%
8.             MARIO LJUBAS POSEJDON 3                        45:18       71,4%
9.             JASMIN HODŽIĆ                VEDORA                              48:21       69,6%
10.           LUCIANO NIKOLANCI     DIDOVINA 2        44:20       68,8%
11.           IVAN JUKIĆ         VEDORA                              44:25       63,8%
 
REZULTATI 8. KOLA
HAVANA 97 - ARENA 2                    0:16
SOLIN - VEDORA                               8:9                                         
DIDOVINA - POSEJDON 3                               10:6        
UNIQA OSIGUR. - DIDOVINA 2     9:8

Kup PS Splitsko-dalmatinske županije 2012.

 

MUŠKI

1. SPLIT LONDRA

2. POSEJDON 2

3. POSEJDON

4. KOPAÄŒKA

5. SPLIT LONDRA 2

5. DIDOVINA

5. BILA BOJA

5. PETRA 2

 

DAME

1. BILA BOJA

2. DOUBLE OUT 2009

3. TUNING CAFFE

4. DANI

5. BARRAMUNDI

5. OSCAR

7. VEDORA