PIKADO SAVEZ SPLITSKO-DALMATINSKE ŽUPANIJE
 
SEZONA 2011/12.
 
POREDAK 1. LIGE NAKON 20. KOLA - KONAÄŒNI
 
POZ.
EKIPA
UT.
POB.
NEOD.
POR.
SUSRETI
BOD.
1.
POSEJDON 2
20
18
1
1
248:71
56
2.
SPLIT LONDRA
20
13
3
4
202:121
44
3.
KOPAÄŒKA
20
13
1
6
172:151
40
4.
PODGORA
20
6
2
12
140:185
20
5.
BILA BOJA
20
6
0
14
130:190
18
6.
PETRA*
20
0
1
19
81:240
0
* ekipa kažnjena oduzimanjem 2 boda zbog nedolaska na utakmicu
 
NAPOMENA: Za pobjedu 9:7 ili uvjerljivije pobjednička ekipa dobiva 3 boda, a poražena 1. Ako susret završi rezultatom 8:8 igra se odlučujući susret (parovi) nakon čega pobjednička ekipa dobiva 2 boda, a poražena 1.
 
MVP   LISTA
POZ.
IGRAČ
EKIPA
SUSRETI
%
1.
VLADIMIR LEŠIĆ
POSEJDON 2
65:7
90,5%
2.
IVAN BILELA
POSEJDON 2
60:11
84,5%
3.
FILIP GALOVIĆ
POSEJDON 2
57:14
80,3%
4.
DANIJEL IVEZIĆ
SPLIT LONDRA
55:23
70,5%
5.
DAMIR ŠKOKIĆ
KOPAÄŒKA
46:25
64,8%
6.
SLAVKO BRZIĆ
SPLIT LONDRA
42:27
60,9%
7.
JURE ŠIMUNOVIĆ
PODGORA
44:30
59,5%
NAPOMENA: Uvjet za uvrštenje na listu je mimimalno 80% odigranih susreta.
 
 
POREDAK 2. LIGE NAKON 18. KOLA - KONAÄŒNI
 
POZ.
EKIPA
UT.
POB.
NEOD.
POR.
SUSRETI
BOD.
1.
POSEJDON
18
17
0
1
202:86
51
2.
SPLIT LONDRA 2
18
13
4
1
193:99
45
3.
PETRA 2
18
9
3
6
163:128
33
4.
HIT
18
8
5
5
151:142
30
5.
TUSKOLO*
18
7
4
7
136:156
25
6.
KOPAÄŒKA 2
18
6
3
9
125:166
23
7.
UNIQA SPLIT
18
5
3
10
125:166
19
8.
TANA ISSA
18
4
2
12
130:160
16
9.
DIEGO*
18
4
3
11
115:176
15
10.
VEGA
18
2
3
13
123:168
9
* ekipe kažnjene oduzimanjem 2 boda zbog nedolaska na utakmicu
 
MVP   LISTA
POZ.
IGRAČ
EKIPA
SUSRETI
%
1.
MISLAV DOMAZET
SPLIT LONDRA2
51:11
82,3%
2.
NENAD PETROVIĆ
POSEJDON
59:13
81,9%
3.
DINO MARUŠIĆ
SPLIT LONDRA2
51:15
77,3%
4.
ANTE GRUBIŠIĆ
HIT
52:20
72,2%
5.
MARIO LISTEŠ
POSEJDON
46:19
70,8%
6.
IGOR ÄŒERINA
PETRA 2
49:22
69,0%
 
 
POREDAK 3. LIGE NAKON 8. KOLA PLAY-OFFA - KONAÄŒNI
 
POZ.
EKIPA
UT.
POB.
NEOD.
POR.
SUSRETI
BOD.
1.
LIGHT
14
12
0
2
146:79
36
2.
BILA BOJA 2
14
12
0
2
150:74
36
3.
SHPITZA
14
10
1
3
147:78
32
4.
ARENA
14
9
1
4
127:98
28
5.
TIFFANY
14
8
2
4
130:96
27
6.
BLUES BROTHER
14
7
2
5
123:103
25
7.
CAPPUCCIO
14
6
2
6
122:106
21
8.
BONACA
14
4
2
8
90:136
13
9.
KOCKA
14
1
3
10
79:148
7
10.
MONZA
14
1
3
10
84:143
7
11.
TUNING CAFFE
14
0
3
11
68:141
4
12.
MARINELLO
DISKV.
 
 
 
 
 
 
MVP   LISTA
POZ.
IGRAČ
EKIPA
SUSRETI
%
1.
MIRO BUHA
BILA BOJA 2
69:9
88,5%
2.
MARIO LJUBAS
LIGHT
55:9
85,9%
3.
STIPE PELIVAN
SHPITZA
55:11
83,3%
4.
JOSIP ŠEGVIĆ
BLUES BROTHER
59:16
78,7%
5.
NIKŠA RADOŠEVIĆ
SHPITZA
47:13
78,3%
6.
ANTE VRVILO
BILA BOJA 2
56:19
74,7%
7.
ZVONIMIR SESARTIĆ
TIFFANY
41:14
74,5%
8.
DAVOR BUBIĆ
ARENA
45:16
73,8%
9.
IVAN BULIĆ
BILA BOJA 2
53:19
73,6%
10.
ANTONIO VLAIĆ
LIGHT
53:21
71,6%
11.
ANTE BUZOV
ARENA
47:21
69,1%
12.
HRVOJE TEŠIJA
BONACA
39:22
63,9%
 
 
 
POREDAK LIGE ZA DAME NAKON 14. KOLA - KONAÄŒNI
 
POZ.
EKIPA
UT.
POB.
NEOD.
POR.
SUSRETI
BOD.
1.
BILA BOJA
14
11
2
1
154:72
36
2.
TUNING CAFFE
14
11
1
2
148:77
35
3.
VEDORA
14
7
4
3
135:103
28
4.
DANI
14
6
4
4
116:112
24
5.
DOUBLE OUT 2009
14
5
3
6
112:115
19
6.
BARRAMUNDI
14
5
2
7
109:117
18
7.
OSCAR*
14
1
2
11
86:140
3
8.
VEGA
14
1
0
13
58:166
3
* ekipa kažnjena oduzimanjem 2 boda zbog nedolaska na utakmicu
 
MVP   LISTA
POZ.
IGRAÄŒICA
EKIPA
SUSRETI
%
1.
ĐURĐICA DELIĆ
BILA BOJA
49:7
87,5%
2.
ANA MAMUT
TUNING CAFFE
47:7
87,0%
3.
IVANA TADIĆ
TUNING CAFFE
36:12
75,0%
4.
JASNA ŠEGVIĆ
BILA BOJA
40:16
71,4%
5.
MARTINA MAGLICA
VEDORA
37:15
71,1%
6.
GORANA CVITKOVIĆ
DANI
36:16
69,2%
7.
VESNA URLIĆ
D.OUT 2009
38:18
67,9%
8.
RINA RADUN
BILA BOJA
37:19
66,1%
8.
MARIJA DOMAZET
VEDORA
37:19
66,1%
10.
IVANA PINJUŠIĆ
TUNING CAFFE
33:23
58,9%
11.
ANA BRZIĆ
BARRAMUNDI
30:22
57,7%
 

 

MASTERS SERIJA PS SPLITSKO-DALMATINSKE ŽUPANIJE 2011/12.
 
POREDAK U POJEDINAÄŒNIM DISCIPLINAMA
 
TOP 8 - DAME                                           
1. JASNA ŠEGVIĆ                                    
2. RINA RADUN                                       
3. ĐURĐICA DELIĆ                                 
4. OLJA PAVLOVIĆ                                 
5. ANA MAMUT                                        
5. JOSIPA VULETIĆ                                  
7. ANA BRZIĆ                                            
7. MARIJA DOMAZET                              
 
TOP 8 - 1. KATEGORIJA                 
1. VLADIMIR LEŠIĆ                             
2. IVAN BILELA                                    
3. DAMIR PETRUŠIĆ                            
4. TOMISLAV KLARIĆ                         
5. DANIJEL IVEZIĆ                               
5. MISLAV DOMAZET                          
7. SLAVKO BRZIĆ                                 
7. NENAD PETROVIĆ                            
 
TOP 8 - 2. KATEGORIJA
1. ZVONKO ÄŒERINA
2. IVAN BLAŽEVIĆ
3. MIRO MILKOVIĆ
4. ANTE GRUBIŠIĆ
5. JOSIP LJUBAS
5. STIPE PELIVAN
7. JURE MUSLIM
7. ANTE URLIĆ
 
TOP 8 - 3. KATEGORIJA
1. MIRO BUHA
2. MARIO LJUBAS
3. ANTONIO VLAIĆ
4. TONI MILAKOVIĆ
5. DAVOR BUBIĆ
5. ANTE VRVILO
7. ANTE BUZOV
7. TOMISLAV MILAKOVIĆ