3. LIGA 


POREDAK 3.LIGE NAKON 2.KOLA SKUPINA A

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. ZEUS 2 2 0 0 28:4 6
2. SMART 2 2 0 0 27:5 6
3. ATRIUM 2 2 0 0 23:9 6
3. GALERIJA 2 2 0 0 23:9 6
5. ŠILJO 2 1 0 1 20:12 3
6. POSEJDON 4 2 1 0 1 14:18 3
7. SOLIN RELAX 2 2 0 0 2 13:19 0
8. MEXICO 1 3:13 
9. ST DARTS JUNIOR 1 1:15 
10. PAMI 2 6:26 
11. MAČAK B 2 2:30 

 

MVP 3.LIGE SKUPINA A

  IGRAČ: EKIPA SUSRETI BODOVI
1.  DRAGAN BOROZAN ZEUS  8:0  108 
1.  DAJAN BISO GALERIJA  8:0  108 
1.  VLADIMIR GODINOVIĆ SMART  8:0  108 
4.  DENIS MILIN ZEUS  6:0  106 
5.  MARKO JANJIĆ ATRIUM  7:1  94,5 
5.  HRVOJE SINGOLO SMART  7:1  94,5 
7.   ANTE DADIĆ ATRIUM 6:1  91,7 
8.   DAMIR MAREVIĆ ZEUS 5:1  88,3 
9.   JOSIP BRKIĆ GALERIJA 6:2  81 
10.  ANTE RAKIĆ SMART 5:2  76,4 
11.  MARIN BARIŠIĆ ZEUS  4:2  70,7 
11.  STJEPAN ŠIŠKO  ŠILJO 4:2  70,7 
13.  ANTE SVALINA SOLIN RELAX 2 5:3  67,5 
         
         
         

 

REZULTATI 2. KOLA SKUPINA A

ZEUS-ST DARTS JUNIOR 15:1
SOLIN RELAX 2-ATRIUM 6:10
MAČAK B-GALERIJA 2:14
ŠILJO-SMART 5:11
POSEJDON 4-PAMI  11:5
MEXICO slobodni 

 


 

POREDAK 3.LIGE NAKON 2.KOLA SKUPINA B

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. POSEJDON 3 2 2 0 0 31:1 6
2. CLEOPATRA 2 2 0 0 26:6 6
2. AS 3 2 2 0 0 26:6 6
4. CHARLIE 2 2 0 0 24:8 6
5. LONGFIELD 2 2 0 0 21:11 6
6. MARINELLO 3 2 1 0 1 18:14 3
7. MIKROFON JUNIORS 2 13:20
8. MACAO 13:20  1
9. SEA WOLF  10:22 
10. GLADIATOR ŠILJO  6:26 
11. PEPPERS  2 4:28 
12. KORNER  1:31 

 

MVP 3.LIGE SKUPINA B

  IGRAČ: EKIPA SUSRETI BODOVI
1.  MLADEN ZOVKO CHARLIE   8:0  108
1.  IVICA MUNIVRANA CLEOPATRA  8:0  108
1.  VINKO BULJ CLEOPATRA  8:0  108
4.  HRVOJE SMAJO CLEOPATRA  6:0  106
4.  ANĐELKO KELAM POSEJDON 3  6:0  106
4.  BARIŠA ŽARKO POSEJDON 3   6:0  106
4.  JOSIP LJUBAS POSEJDON 3   6:0  106
4.   MARKO BOŽIĆ POSEJDON 3  6:0  106
9.   TOMISLAV MILAKOVIĆ AS 3   7:1  94,5
9.   IVAN HRSTIĆ AS 3   7:1  94,5
9.   DRAGAN GULIĆ LONGFIELD  7:1  94,5
12.   MIRKO IVANDIĆ CHARLIE  5:1  88,3
13.   IVAN ERKAPIĆ CHARLIE  6:2  81
13.  ROBERTO DURAN LONGFIELD  6:2  81
13.   LOVRE ŠKARICA MARINELLO 3  6:2  81
         
         

 

REZULTATI 2. KOLA SKUPINA B

POSEJDON 3-PEPPERS 15:1
GLADIATOR ŠILJO-CLEOPATRA 3:13
MACAO-CHARLIE 5:11
SEA WOLF-LONGFIELD 5:11
MARINELLO 3-MIKROFON JUNIORS  12:4 
KORNER-AS 3  1:15 

 


 

POREDAK 3.LIGE NAKON 2.KOLA SKUPINA C

  EKIPA ODIG.UT. POB. NEOD. PORAZI SUSRETI BODOVI
1. APOLLO 4 2 2 0 0 29:3 6
2. UVIK KONTRA 2 2 2 0 0 19:13 6
2. ELLI 2 2 0 0 19:13 6
4. DIDOVINA 1 1 0 0 14:2 3
5. MAČAK 2 1 0 1 15:17 3
5. NEGRO 2 2 1 0 1 15:17 3
7. KARAKA 2 0 0 2 14:18 0
8. SOLIN RELAX 3  6:10 
9. GABINE  4:12 
10. ST DARTS 2  2:14 
11. KIKS  7:25 

 

MVP 3.LIGE SKUPINA C

  IGRAČ: EKIPA SUSRETI BODOVI
1.  JURE VULETIĆ ELLI   8:0  108
2.  HRVOJE MILAKOVIĆ APOLLO 4   7:0  107
3.  ZVONIMIR JURIĆ PEŠIĆ APOLLO 4  6:0  106
4.  ANTONIO VLAIĆ DIDOVINA   4:0  104
5.  IVAN DRAGUN DIDOVINA   3:0  103
5.  DANIJEL MARUŠIĆ DIDOVINA   3:0  103
7.  ANTE BUBIĆ APOLLO 4  7:1  94,5
7.   BORNA NINČEVIĆ NOVAK APOLLO 4   7:1  94,5
9.   TONI LORIS MARĐOKIĆ UVIK KONTRA 2   6:2  81
10.  SANDRO SUBOTIĆ DIDOVINA   3:1  78
11.   JAKOV ŽUGO UVIK KONTRA 2   5:3  67,5
11.   ZORAN VUKOREPA ELLI   5:3  67,5
11.   MATEO ŠKOKIĆ ELLI   5:3  67,5
11.   JOSIP BARUN KARAKA   5:3  67,5

 

REZULTATI 2. KOLA SKUPINA C

NEGRO 2-GABINE 12:4
SOLIN RELAX 3-ST DARTS 2 ODGOĐENO
KARAKA-ELLI 7:9
UVIK KONTRA 2-MAČAK 10:6
APOLLO 4-KIKS  16:0 
DIDOVINA  slobodni