RASPORED KUPA SKUPINE FGHIJ

SKUPINA F

SVI SE SUSRETI IGRAJU U 20 SATI   

1 KOLO

 
AS -ARENA Pet. 22.03.2019.
APOLLO 3 - VEDORA Pet. 22.03.2019.

 

2 KOLO

 
VEDORA - AS  Čet. 28.03.2019.
ARENA - APOLLO 3 Pon. 25.03.2019.

 

3 KOLO

 
ARENA - VEDORA Pet. 05.04.2019.
APOLLO 3 - AS  Pet. 05.04.2019.

 

4 KOLO

 
VEDORA -ARENA  Pet. 12.04.2019.
AS  - APOLLO 3 Pet. 12.04.2019.

 

5 KOLO

 
ARENA - AS  Čet. 18.04.2019.
VEDORA - APOLLO 3 Čet. 18.04.2019.

 

6 KOLO

 
APOLLO 3 -ARENA Sri. 24.04.2019.
AS - VEDORA Sri. 24.04.2019.

 


 

SKUPINA G

SVI SE SUSRETI IGRAJU U 20 SATI   

1 KOLO

 
PODGORA - DIOKLECIJAN 2 Pet.22.03.19.
SOLIN 2 - DIDOVINA Pet.22.03.19.

 

2 KOLO

 
DIOKLECIJAN 2 - SOLIN 2 Čet.28.03.19.
DIDOVINA-PODGORA Čet.28.03.19.

 

3 KOLO

 
DIDOVINA - DIOKLECIJAN 2 Pet.05.04.19.
PODGORA - SOLIN 2 Pet.05.04.19.

 

4 KOLO

 
DIOKLECIJAN 2 - DIDOVINA Pet. 12.04.19.
SOLIN 2 - PODGORA Pet. 12.04.19.

 

5 KOLO

 
DIOKLECIJAN 2 - PODGORA Čet. 18.04.2019.
DIDOVINA-SOLIN 2  Čet. 18.04.2019.

 

6 KOLO

 
SOLIN 2 - DIOKLECIJAN 2 Čet. 25.04.2019.
PODGORA-DIDOVINA Čet. 25.04.2019.

 


 

SKUPINA H

SVI SE SUSRETI IGRAJU U 20 SATI   

1 KOLO

 
SPRINT- MOZART Pon 18.03.19.
GLADIATOR - DIOKLECIJAN 3 Pon 18.03.19.

 

2 KOLO

 
MOZART - GLADIATOR Uto 26.03.19.
DIOKLECIJAN 3 - SPRINT Uto 26.03.19.

 

3 KOLO

 
DIOKLECIJAN 3 - MOZART Uto 02.04.19.
SPRINT - GLADIATOR Uto 02.04.19.

 

4 KOLO

 
MOZART - DIOKLECIJAN 3 Uto 09.04.19.
GLADATOR - SPRINT Uto 09.04.19.

 

5 KOLO

 
MOZART - SPRINT Uto 16.04.19.
DIOKLECIJAN 3  - GLADIATOR Uto 16.04.19.

 

6 KOLO

 
GLADIATOR - MOZART Uto 23.04.19.
SPRINT - DIOKLECIJAN 3 Uto 23.04.19.

 


 

SKUPINA I

SVI SE SUSRETI IGRAJU U 20 SATI   

1 KOLO

 
 UVIK KONTRA - APOLLO 4 Sri. 20.03.19.
 SPRINT 2-ZEUS Sri. 20.03.19.

 

2 KOLO

 
 ZEUS - UVIK KONTRA Sri. 27.03.19. 
 APOLLO 4-SPRINT 2 Sri. 27.03.19. 

 

3 KOLO

 
 ZEUS - APOLLO 4 Sri. 03.04.19.
 UVIK KONTRA-SPRINT 2 Sri. 03.04.19.

 

4 KOLO

 
 SPRINT 2 - UVIK KONTRA Sri. 10.04.19.
 APOLLO 4-ZEUS Sri. 10.04.19.

 

5 KOLO

 
 APOLLO 4-UVIK KONTRA Sri. 17.04.19.
 ZEUS - SPRINT 2 Sri. 17.04.19.

 

6 KOLO

 
 SPRINT 2- APOLLO 4  Sri. 24.04.19.
 UVIK KONTRA-ZEUS Sri. 24.04.19.

 


 

SKUPINA J

SVI SE SUSRETI IGRAJU U 20 SATI   

1 KOLO

 
 DITE SPLITA-MARINELLO 2 Pon. 18.03.2019.
 VEDORA 2 - MAČAK Pon. 18.03.2019.

 

2 KOLO

 
 MARINELLO 2-VEDORA 2 Pon. 25.03.2019.
 MAČAK - DITE SPLITA Pon. 25.03.2019.

 

3 KOLO

 
 MAČAK-MARINELLO 2 Pon. 01.04.2019.
 DITE SPLITA - VEDORA 2 Pon. 01.04.2019.

 

4 KOLO

 
MARINELLO 2-MAČAK  Pon. 08.04.2019.
VEDORA 2-DITE SPLITA  Pon. 08.04.2019.

 

5 KOLO

 
MARINELLO 2-DITE SPLITA  Pon. 15.04.2019.
MAČAK - VEDORA 2  Pon. 15.04.2019.

 

6 KOLO

 
 VEDORA 2-MARINELLO 2 Sri. 24.04.2019.
 DITE SPLITA-MAČAK Sri. 24.04.2019.