Pikado savez Splitsko-dalmatinske županije

RASPORED KUPA SKUPINE FGHIJ

SKUPINA F

SVI SE SUSRETI IGRAJU U 20 SATI   

1 KOLO

 
AS 2-ROKO Sri.  06.04.2022.
GALERIJA - POSEJDON 3 Sri.  06.04.2022.

 

2 KOLO

 
POSEJDON 3 - AS 2 Sri. 13.04.2022.
ROKO - GALERIJA Sri. 13.04.2022.

 

3 KOLO

 
GALERIJA - AS 2 Sri. 20.04.2022.
ROKO - POSEJDON 3 Sri. 20.04.2022.

 

4 KOLO

 
AS 2 - GALERIJA Sri. 27.04.2022.
POSEJDON 3 - ROKO Sri. 27.04.2022.

 

5 KOLO

 
ROKO - AS 2 Sri. 04.05.2022.
POSEJDON 3-GALERIJA Sri. 04.05.2022.

 

6 KOLO

 
AS 2-POSEJDON 3 Sri. 11.05.2022.
GALERIJA - ROKO Sri. 11.05.2022.

 


 

SKUPINA G

SVI SE SUSRETI IGRAJU U 20 SATI   

1 KOLO

 
SOLIN RELAX - AS 3 Pet.08.04.2022
ŠILJO - DIOKLECIJAN 2 Uto.05.04.2022

 

2 KOLO

 
DIOKLECIJAN 2 - SOLIN RELAX Uto.12.04.2022
AS 3 - ŠILJO Uto.12.04.2022

 

3 KOLO

 
ŠILJO - SOLIN RELAX Pet.22.04.2022
AS 3- DIOKLECIJAN 2 Uto.19.04.2022

 

4 KOLO

 
SOLIN RELAX - ŠILJO Čet.28.04.2022
DIOKLECIJAN 2 - AS 3 Uto.26.04.2022

 

5 KOLO

 
 AS 3 - SOLIN RELAX Pet.06.05.2022.
DIOKLECIJAN 2 - ŠILJO Uto.03.05.2022

 

6 KOLO

 
SOLIN RELAX - DIOKLECIJAN 2 Uto.10.05.2022
ŠILJO-AS 3 Uto.10.05.2022

 


 

SKUPINA H

SVI SE SUSRETI IGRAJU U 20 SATI   

1 KOLO

 
ST DARTS - MEXICO Pet.08.04.2022
DIDOVINA-SPRINT 2 Pet.08.04.2022

 

2 KOLO

 
SPRINT 2 - ST DARTS Čet.14.04.2022
MEXICO - DIDOVINA Čet.14.04.2022

 

3 KOLO

 
MEXICO - SPRINT 2 Pet.22.04.2022
DIDOVINA - ST SARTS Pet.22.04.2022

 

4 KOLO

 
SPRINT 2 - MEXICO Pet.29.04.2022
ST DARTS - DIDOVINA Pet.29.04.2022

 

5 KOLO

 
MEXICO - ST DARTS Pet.06.05.2022
SPRINT 2 - DIDOVINA Pet.06.05.2022

 

6 KOLO

 
DIDOVINA  - MEXICO Pet.13.05.2022
ST DARTS - SPRINT 2 Pet.13.05.2022

 


 

SKUPINA I

SVI SE SUSRETI IGRAJU U 20 SATI   

1 KOLO

 
GLADIATOR - POSEJDON 4 Čet.07.04.2022
ZEUS - ISSA KAŠTELET Čet.07.04.2022

 

2 KOLO

 
ISSA KAŠTELET - GLADIATOR Čet.14.04.2022
POSEJDON 4 - ZEUS Čet.14.04.2022

 

3 KOLO

 
POSEJDON 4 - ISSA KAŠTELET Čet. 21.04.2022
ZEUS - GLADIATOR Čet. 21.04.2022

 

4 KOLO

 
ISSA KAŠTELET - POSEJDON 4 Čet.28.04.2022
GLADIATOR - ZEUS Čet.28.04.2022

 

5 KOLO

 
POSEJDON 4 - GLADIATOR Čet.05.05.2022
ISSA KAŠTELET - ZEUS Čet.05.05.2022

 

6 KOLO

 
GLADIATOR - ISSA KAŠTELET Čet.12.05.2022
ZEUS - POSEJDON 4 Čet.12.05.2022

 


 

SKUPINA J

SVI SE SUSRETI IGRAJU U 20 SATI   

1 KOLO

 
   
   

 

2 KOLO

 
   
   

 

3 KOLO

 
   
   

 

4 KOLO

 
   
   

 

5 KOLO

 
   
   

 

6 KOLO

 
   
   

 

Powered By Website Baker