Pikado savez Splitsko-dalmatinske županije

RASPORED KUPA SKUPINE ABCDE

SKUPINA A

SVI SE SUSRETI IGRAJU U 20 SATI   

1 KOLO

 
DIOKLECIJAN - MARINELLO 2 Pon. 04.04.2022.
SEA WOLF - PATRIK Pon. 04.04.2022.

 

2 KOLO

 
PATRIK -DIOKLECIJAN Pon. 11.04.2022.
MARINELLO 2 -SEA WOLF Pon. 11.04.2022.

 

3 KOLO

 
MARINELLO 2- PATRIK Uto. 19.04.2022.
SEA WOLF - DIOKLECIJAN Uto. 19.04.2022.

 

4 KOLO

 
PATRIK - MARINELLO 2 Pon. 25.04.2022.
DIOKLECIJAN - SEA WOLF Pon. 25.04.2022.

 

5 KOLO

 
MARINELLO 2-DIOKLECIJAN Pon. 02.05.2022.
PATRIK - SEA WOLF Pon. 02.05.2022.

 

6 KOLO

 
DIOKLECIJAN - PATRIK Pon. 09.05.2022.
SEA WOLF - MARINELLO 2 Pon. 09.05.2022.

 


 

SKUPINA B

SVI SE SUSRETI IGRAJU U 20 SATI   

1 KOLO

 
POSEJDON 2-MIKROFON Uto. 05.04.2022.
TITULA-SPLIT LONDRA Uto. 05.04.2022.

 

2 KOLO

 
MIKROFON-TITULA Uto. 12.04.2022.
SPLIT LONDRA - POSEJDON 2 Uto. 12.04.2022.

 

3 KOLO

 
SPLIT LONDRA - MIKROFON Uto. 19.04.2022.
POSEJDON 2 - TITULA Uto. 19.04.2022.

 

4 KOLO

 
MIKROFON - SPLIT LONDRA Uto. 26.04.2022.
TITULA - POSEJDON 2 Uto. 26.04.2022.

 

5. KOLO

 
MIKROFON -POSEJDON 2 Uto. 03.05.2022.
SPLIT LONDRA - TITULA Uto. 03.05.2022.

 

6 KOLO

 
TITULA-MIKROFON Uto. 10.05.2022.
POSEJDON 2-SPLIT LONDRA Uto. 10.05.2022.

 


 

SKUPINA C

SVI SE SUSRETI IGRAJU U 20 SATI   

1 KOLO

 
UVIK KONTRA-GABINE Uto. 05.04.2022.
FIESTA-PODGORA Uto. 05.04.2022.

 

2 KOLO

 
PODGORA - UVIK KONTRA Uto. 12.04.2022.
GABINE - FIESTA Uto. 12.04.2022.

 

3 KOLO

 
FIESTA  - UVIK KONTRA  Uto. 19.04.2022.
GABINE-PODGORA Uto. 19.04.2022.

 

4 KOLO

 
UVIK KONTRA  - FIESTA Uto. 26.04.2022.
PODGORA-GABINE Uto. 26.04.2022.

 

5 KOLO

 
GABINE - UVIK KONTRA  Uto. 03.05.2022.
PODGORA-FIESTA Uto. 03.05.2022.

 

6 KOLO

 
UVIK KONTRA - PODGORA Uto. 10.05.2022.
FIESTA - GABINE Uto. 10.05.2022.

 


 

SKUPINA D

SVI SE SUSRETI IGRAJU U 20 SATI   

1 KOLO

 
SPRINT- CAMEL Pon. 04.04.2022.
GALIOT - ZEUS 37 Čet. 07.04.2022.

 

2 KOLO

 
ZEUS 37 - SPRINT Pon. 11.04.2022.
CAMEL - GALIOT Pon. 11.04.2022.

 

3 KOLO

 
GALIOT - SPRINT Uto. 19.04.2022.
CAMEL - ZEUS 37 Uto. 19.04.2022.

 

4 KOLO

 
SPRINT - GALIOT Pon. 25.04.2022.
ZEUS 37 - CAMEL Pon. 25.04.2022.

 

5 KOLO

 
CAMEL - SPRINT Pon.  02.05.2022.
ZEUS 37 - GALIOT Pon.  02.05.2022.

 

6 KOLO

 
SPRINT-ZEUS 37 Pon. 09.05.2022.
GALIOT - CAMEL Pon. 09.05.2022.

 


 

SKUPINA E

SVI SE SUSRETI IGRAJU U 20 SATI   

1 KOLO

 
 AS - KARAKA Pon. 04.04.2022.
 BIG BEN -NEGRO Pon. 04.04.2022.

 

2 KOLO

 
NEGRO - AS Pon. 11.04.2022.
KARAKA - BIG BEN Pon. 11.04.2022.

 

3 KOLO

 
KARAKA - NEGRO Uto. 19.04.2022.
BIG BEN - AS Uto. 19.04.2022.

 

4 KOLO

 
NEGRO-KARAKA Pon. 25.04.2022.
AS-BIG BEN Pon. 25.04.2022.

 

5 KOLO

 
KARAKA - AS Pon. 02.05.2022.
NEGRO-BIG BEN Pon. 02.05.2022.

 

6 KOLO

 
AS-NEGRO Pon. 09.05.2022.
BIG BEN - KARAKA Pon. 09.05.2022.

 

Powered By Website Baker