RASPORED KUPA SKUPINE ABCDE

SKUPINA A

SVI SE SUSRETI IGRAJU U 20 SATI   

1 KOLO

 
DIOKLECIJAN - TROPICANA Sri. 20.03.2019.
KAŠTELET ISSA -KARAKA Sri. 20.03.2019.

 

2 KOLO

 
TROPICANA-KAŠTELET ISSA  Sri. 27.03.2019.
KARAKA - DIOKLECIJAN Sri. 27.03.2019.

 

3 KOLO

 
KARAKA- TROPICANA Sri. 03.04.2019.
DIOKLECIJAN - KAŠTELET ISSA Sri. 03.04.2019.

 

4 KOLO

 
TROPICANA - KARAKA Sri. 10.04.2019.
KAŠTELET ISSA-DIOKLECIJAN Sri. 10.04.2019.

 

5 KOLO

 
TROPICANA-DIOKLECIJAN Sri. 17.04.2019.
KARAKA - KAŠTELET ISSA Sri. 17.04.2019.

 

6 KOLO

 
KAŠTELET ISSA-TROPICANA Sri. 24.04.2019.
DIOKLECIJAN - KARAKA Sri. 24.04.2019.

 


 

SKUPINA B

SVI SE SUSRETI IGRAJU U 20 SATI   

1 KOLO

 
SPLIT LONDRA-PODSTRANA Sri. 20.03.2019.
SOLIN-SMART Sri. 20.03.2019.

 

2 KOLO

 
PODSTRANA - SOLIN Uto. 26.03.2019.
SMART-SPLIT LONDRA Uto. 26.03.2019.

 

3 KOLO

 
SMART - PODSTRANA Uto. 02.04.2019.
SPLIT LONDRA-SOLIN Uto. 02.04.2019.

 

4 KOLO

 
PODSTRANA - SMART Uto. 09.04.2019.
SOLIN-SPLIT LONDRA Uto. 09.04.2019.

 

5. KOLO

 
PODSTRANA - SPLIT LONDRA Uto. 16.04.2019.
SMART-SOLIN Uto. 16.04.2019.

 

6 KOLO

 
SOLIN-PODSTRANA Uto. 23.04.2019.
SPLIT LONDRA- SMART Uto. 23.04.2019.

 


 

SKUPINA C

SVI SE SUSRETI IGRAJU U 20 SATI   

1 KOLO

 
APOLLO -UVIK KONTRA 2 Pon. 18.03.2019.
POSEJDON 3-RELAX Pon. 18.03.2019.

 

2 KOLO

 
UVIK KONTRA 2 - POSEJDON 3 Pon. 25.03.2019.
RELAX  - APOLLO Pon. 25.03.2019.

 

3 KOLO

 
RELAX  - UVIK KONTRA 2 Pon. 01.04.2019.
APOLLO -POSEJDON 3 Pon. 01.04.2019.

 

4 KOLO

 
UVIK KONTRA 2 - RELAX  Pon. 08.04.2019.
POSEJDON 3- APOLLO Pon. 08.04.2019.

 

5 KOLO

 
UVIK KONTRA 2 - APOLLO Pon. 15.04.2019.
RELAX  - POSEJDON 3 Pon. 15.04.2019.

 

6 KOLO

 
POSEJDON 3- UVIK KONTRA 2 Uto. 23.04.2019.
APOLLO- RELAX  Uto. 23.04.2019.

 


 

SKUPINA D

SVI SE SUSRETI IGRAJU U 20 SATI   

1 KOLO

 
POSEJDON 2- MARINELLO Sri. 20.03.2019.
MACAO-SEA WOLF  Sri. 20.03.2019.

 

2 KOLO

 
MARINELLO-MACAO Sri. 27.03.2019.
SEA WOLF - POSEJDON 2 Sri. 27.03.2019.

 

3 KOLO

 
POSEJDON 2- MACAO Sri. 03.04.2019.
SEA WOLF - MARINELLO Sri. 03.04.2019.

 

4 KOLO

 
MARINELLO - SEA WOLF Sri. 10.04.2019.
MACAO- POSEJDON 2 Sri. 10.04.2019.

 

5 KOLO

 
MARINELLO - POSEJDON 2 Sri.  17.04.2019.
SEA WOLF-MACAO Sri.  17.04.2019.

 

6 KOLO

 
MACAO-MARINELLO Sri. 24.04.2019.
POSEJDON 2 - SEA WOLF Sri. 24.04.2019.

 


 

SKUPINA E

SVI SE SUSRETI IGRAJU U 20 SATI   

1 KOLO

 
 AS 2 - MIKROFON Pon. 18.03.2019.
 MARINELLO 3-LONGFIELD Pon. 18.03.2019.

 

2 KOLO

 
MIKROFON - MARINELLO 3  Uto. 26.03.2019.
LONGFIELD - AS 2  Uto. 26.03.2019.

 

3 KOLO

 
AS 2-MARINELLO 3  Uto. 02.04.2019.
LONGFIELD-MIKROFON  Uto. 02.04.2019.

 

4 KOLO

 
MARINELLO 3 -AS 2  Uto. 09.04.2019.
MIKROFON-LONGFIELD  Uto. 09.04.2019.

 

5 KOLO

 
MIKROFON-AS 2  Uto. 16.04.2019.
LONGFIELD-MARINELLO 3  Uto. 16.04.2019.

 

6 KOLO

 
MARINELLO 3-MIKROFON  Uto. 23.04.2019.
AS 2-LONGFIELD  Uto. 23.04.2019.