RASPORED UTAKMICA ZA ŽUPANIJSKU LIGU U ELEKTRONIČKOM PIKADU

 

 

 

SENIORKE 501 M.O.          SVI SE SUSRETI IGRAJU U 18 h

 

1.KOLO

 
DIOKLECIJAN-SOLIN RELAX             9:7 Čet. 22.10.20.
UVIK KONTRA-MEXICO                   11:5 Sri.  21.10.20.
KOPAČKA-APOLLO                          2:14 Čet. 22.10.20.
AS-SEA WOLF                                10:6 Čet. 22.10.20.
ŠILJO   SLOBODNI

 

2.KOLO

 
ŠILJO-UVIK KONTRA                   2:14 Čet. 29.10.20.
SEA WOLF - KOPAČKA                12:4 Čet. 29.10.20.
SOLIN RELAX-AS                         8:9 Čet. 29.10.20.
MEXICO-DIOKLECIJAN                 5:11 Čet. 29.10.20.
APOLLO  SLOBODNI 

 

3.KOLO

 
DIOKLECIJAN -ŠILJO                     12:4 Čet. 05.11.20.
KOPAČKA-SOLIN RELAX                  4:12 Pet. 06.11.20.
APOLLO -SEA WOLF                       15:1 Čet. 05.11.20.
AS  - MEXICO                                6:10 Čet. 05.11.20.
UVIK KONTRA  SLOBODNI 

 

4.KOLO

 
UVIK KONTRA-DIOKLECIJAN          4:12 Uto. 10.11.20.
SOLIN RELAX-APOLLO                   0:16 Čet. 12.11.20.
MEXICO-KOPAČKA                        12:4 Čet. 12.11.20.
ŠILJO - AS                                   3:13 Čet. 12.11.20.
SEA WOLF  SLOBODNI 

 

5.KOLO

 
AS-UVIK KONTRA                          9:7 Čet. 19.11.20.
APOLLO-MEXICO                          10:6 Čet. 19.11.20.
SEA WOLF - SOLIN RELAX            odgođeno
KOPAČKA-ŠILJO                          12:4 Čet. 19.11.20.
DIOKLECIJAN SLOBODNI 

 

6.KOLO

 
MEXICO-SEA WOLF odgođeno
UVIK KONTRA- KOPAČKA               16:0 Sri. 25.11.20.
ŠILJO-APOLLO                              1:15 Čet. 26.11.20.
DIOKLECIJAN -AS                         13:3 Uto. 24.11.20.
 SOLIN RELAX  SLOBODNI 

 

7.KOLO

 
KOPAČKA  - DIOKLECIJAN Čet.03.12.20. 
SEA WOLF - ŠILJO  Čet.03.12.20. 
SOLIN RELAX  -MEXICO Čet.03.12.20. 
APOLLO - UVIK KONTRA Čet.03.12.20 
AS   SLOBODNI

 

8.KOLO

 
 ŠILJO - SOLIN RELAX Čet. 10.12.20.
 DIOKLECIJAN  - APOLLO Čet. 10.12.20.
 UVIK KONTRA - SEA WOLF Čet. 10.12.20.
 AS  -KOPAČKA Čet. 10.12.20.
 MEXICO SLOBODNI

 

9.KOLO

 
 APOLLO -AS Čet. 17.12.20.
 SOLIN RELAX - UVIK KONTRA Uto. 15.12.20.
 MEXICO - ŠILJO Čet. 17.12.20.
 SEA WOLF - DIOKLECIJAN Čet. 17.12.20.
 KOPAČKA SLOBODNI

 

10.KOLO

 
  Čet. 05.03.20.
  Čet. 05.03.20.
  Čet. 05.03.20.
  Čet. 05.03.20.
  Čet. 05.03.20.

 

11.KOLO

 
  Čet. 05.03.20.
  Čet. 05.03.20.
  Čet. 05.03.20.
  Čet. 05.03.20.
  Čet. 05.03.20.

 

12.KOLO

 
  Čet. 05.03.20.
  Čet. 05.03.20.
  Čet. 05.03.20.
  Čet. 05.03.20.
  Čet. 05.03.20.

 

13.KOLO

 
  Čet. 05.03.20.
  Čet. 05.03.20.
  Čet. 05.03.20.
  Čet. 05.03.20.
  Čet. 05.03.20.

 

14.KOLO

 
  Čet. 05.03.20.
  Čet. 05.03.20.
  Čet. 05.03.20.
  Čet. 05.03.20.
  Čet. 05.03.20.

 

 


 

SVI SUSRETI SE IGRAJU U 20 SATI

 

TELEFONI EKIPA:

UVIK KONTRA 095 901 1163
DIOKLECIJAN  098 990 9860
AS 099 4256310
ŠILJO 092 388 6899 
MEXICO 092 121 2090
SOLIN RELAX 095 5061482
KOPAČKA 097 6432612
SEA WOLF 098 917 2215
APOLLO 098 976 8680