RASPORED UTAKMICA ZA ŽUPANIJSKU LIGU U ELEKTRONIČKOM PIKADU

 

 

3. LIGA 501 O.I. SKUPINA D                  SVI SE SUSRETI IGRAJU U 18 h

 

1. KOLO

 
MARINELLO - ELLI ARENA                 12:4  Pet 16.10.2020
PROVIDENCA  - ZEUS                       4:12  Pet 16.10.2020 
MONKEY BAR - MACAO                     2:14  Sri 14.10.2020
GABINE - KARAKA                           4:12  Sri 14.10.2020
   

 

2. KOLO

 
 MACAO - ZEUS                             9:8  Sri.21.10.2020
MONKEY BAR - GABINE                 9:8  Sri 21.10.2020
KARAKA - MARINELLO                  4:12  Pet 23.10.2020
ELLI ARENA - PROVIDENCA          13:3  Pet 23.10.2020
   

 

3. KOLO

 
 ZEUS - MONKEY BAR                    13:3  Sri 28.10.2020
 GABINE - MACAO                          4:12  Sri 28.10.2020
 MARINELLO - PROVIDENCA           12:4  Pet 30.10.2020
 KARAKA - ELLI ARENA                  10:6  Pet 30.10.2020
   

 

4. KOLO

 
 PROVIDENCA - GABINE                   5:11  Pet 06.11.2020
 MACAO - MARINELLO                      4:12  Pet 06.11.2020 
 ELLI ARENA - MONKEY BAR             13:3  Pet 06.11.2020
 ZEUS - KARAKA                             11:5  Pet 06.11.2020
   

 

5. KOLO

 
 GABINE -ELLI ARENA                      3:13 Pet 13.11.2020 
 MARINELLO  -ZEUS                         9:8 Pet 13.11.2020 
 MONKEY BAR - PROVIDENCA           13:3 Sri 11.11.2020
 KARAKA - MACAO                            6:10 Pet 13.11.2020 
   

 

6. KOLO

 
MARINELLO - MONKEY BAR                15:1  Pet 20.11.2020
MACAO - ELLI ARENA                         4:12  Pet 20.11.2020
ZEUS - GABINE                                 11:5  Pet 20.11.2020
KARAKA - PROVIDENCA                     15:1  Pet 20.11.2020
   

 

7. KOLO

 
ELLI ARENA - ZEUS                        9:7  Pet 27.11.2020
PROVIDENCA - MACAO   odgođeno
MONKEY BAR - KARAKA                  5:11  Sri 25.11.2020 
GABINE - MARINELLO                     1:15  Pet 27.11.2020
   

 

8. KOLO

 
 ELLI ARENA - MARINELLO  Pet 04.12.2020
 ZEUS - PROVIDENCA  Pet 04.12.2020
 KARAKA - GABINE  Pet 04.12.2020 
 MACAO - MONKEY BAR  Sri 02.12.2020
   

 

9. KOLO

 
 ZEUS - MACAO  Sri 09.12.2020
 GABINE  - MONKEY BAR  Sri 09.12.2020
 MARINELLO - KARAKA  Pet 11.12.2020
 PROVIDENCA - ELLI ARENA  Pet 11.12.2020
   

 

10. KOLO

 
 MONKEY BAR - ZEUS  Sri 16.12.2020
 MACAO - GABINE  Sri 16.12.2020
 PROVIDENCA - MARINELLO  Pet 18.12.2020
 ELLI ARENA - KARAKA  Pet 18.12.2020
   

 

11. KOLO

 
 GABINE - PROVIDENCA  Pet 15.01.2021
 MARINELLO -MACAO   Pet 15.01.2021 
 MONKEY BAR - ELLI ARENA  Sri 13.01.2021
 KARAKA - ZEUS  Pet 15.01.2021
   

 

12. KOLO

 
 ELLI ARENA - GABINE  Pet 22.01.2021
 ZEUS - MARINELLO  Pet 22.01.2021
 PROVIDENCA - MONKEY BAR  Sri 20.01.2021
 MACAO - KARAKA  Sri 20.01.2021
   

 

13. KOLO

 
 MONKEY BAR - MARINELLO  Sri 27.01.2021
 ELLI ARENA - MACAO  Pet 29.01.2021
 GABINE -ZEUS  Pet 29.01.2021
 PROVIDENCA -KARAKA  Pet 29.01.2021
   

 

14. KOLO

 
 ZEUS - ELLI ARENA Pet 05.02.2021 
 MACAO - PROVIDENCA Pet 05.02.2021 
 KARAKA -MONKEY BAR  Pet 05.02.2021 
 MARINELLO -GABINE Pet 05.02.2021 
   

 

SVI SUSRETI SE IGRAJU U 20 SATI

TELEFONI KLUBOVA:

PROVIDENCA  092 3909516 
MACAO 095 5520647
MARINELLO 095 5442232
ZEUS 091 6207206
GABINE 098 291629
MONKEY BAR 095 8216966
KARAKA 091 3651151
ELLI ARENA 095 3773905