RASPORED UTAKMICA ZA ŽUPANIJSKU LIGU U ELEKTRONIČKOM PIKADU

 

 

3. LIGA 501 O.I. SKUPINA C         SVI SE SUSRETI IGRAJU U 18 h

 

1. KOLO

 
 LONGFIELD - PAMI                          10:6 Pet 16.10.2020 
 PATRIK 2 -DIDOVINA                       9:7 Pet 16.10.2020 
 GALERIJA - BALUN                          13:3 Sri  14.10.2020 
 MEXICO - TITULA                           10:6   Pet 16.10.2020 
   

 

2. KOLO

 
 TITULA - DIDOVINA                   10:6 Sri 21.10.2020
 MEXICO - GALERIJA                   7:9 Pet 23.10.2020 
 BALUN - LONGFIELD                  6:10 Pet 23.10.2020
 PAMI - PATRIK                           0:16 Pet 23.10.2020 
   

 

3. KOLO

 
 DIDOVINA - MEXICO                   10:6  Pet 30.10.2020
 GALERIJA - TITULA                     12:4   Pet 30.10.2020
 LONGFIELD - PATRIK 2               12:4   Pet 30.10.2020
 BALUN - PAMI                            11:5  Pet 30.10.2020
   

 

4. KOLO

 
 PATRIK 2 -GALERIJA                     7:9  Pet 06.11.2020
 TITULA - LONGFIELD                    8:9  Sri 04.11.2020
 PAMI - MEXICO                            9:7  Pet 06.11.2020
 DIDOVINA - BALUN                      6:10  Pet 06.11.2020
   

 

5. KOLO

 
GALERIJA - PAMI                         13:3 Pet 13.11.2020 
LONGFIELD - DIDOVINA               10:6   Pet 13.11.2020 
MEXICO - PATRIK 2                      14:2    Pet 13.11.2020 
BALUN - TITULA                            9:8 Sri 11.11.2020 
   

 

6. KOLO

 
LONGFIELD - MEXICO                          9:8 Pet 20.11.2020 
TITULA - PAMI                                    9:7 Sri 18.11.2020 
DIDOVINA - GALERIJA                        6:10 Pet 20.11.2020 
PATRIK 2- BALUN                               5:11 Pet 20.11.2020 
   

 

7. KOLO

 
PAMI - DIDOVINA   odgođeno
PATRIK 2 - TITULA   odgođeno
 MEXICO - BALUN                           9:7  Pet 27.11.2020
GALERIJA - LONGFIELD                   7:9  Pet 27.11.2020
   

 

8. KOLO

 
 PAMI - LONGFIELD Pet 04.12.2020 
 DIDOVINA - PATRIK 2 Pet 04.12.2020 
 BALUN - GALERIJA Pet 04.12.2020 
 TITULA - MEKSIKO Sri 06.12.2020 
   

 

9. KOLO

 
 DIDOVINA - TITULA  Pet 11.12.2020
 GALERIJA  - MEXICO  Pet 11.12.2020
 LONGFIELD - BALUN  Pet 11.12.2020
 PATRIK 2 - PAMI  Pet 11.12.2020
   

 

10. KOLO

 
 MEXICO - DIDOVINA  Pet 18.12.2020
 TITULA  - GALERIJA  Pet 18.12.2020
 PATRIK 2 - LONGFIELD  Pet 18.12.2020
 PAMI - BALUN  Pet 18.12.2020
   

 

11. KOLO

 
 GALERIJA  - PATRIK 2  Pet 15.01.2021
 LONGFIELD - TITULA  Pet 15.01.2021  
 MEXICO -PAMI  Pet 15.01.2021
 BALUN  - DIDOVINA  Pet 15.01.2021
   

 

12. KOLO

 
 PAMI - GALERIJA Pet 22.01.2020 
 DIDOVINA - LONGFIELD Pet 22.01.2020 
 PATRIK 2 - MEXICO Pet 22.01.2020 
 TITULA - BALUN  Sri 20.01.2020
   

 

13. KOLO

 
 MEXICO - LONGFIELD  Pet 29.01.2021
 PAMI - TITULA  Pet 29.01.2021
 GALERIJA - DIDOVINA  Pet 29.01.2021
BALUN - PATRIK 2   Pet 29.01.2021
   

 

14. KOLO

 
 DIDOVINA - PAMI   Pet 05.02.2021.
 TITULA - PATRIK 2  Pet 05.02.2021
 BALUN -MEXICO  Pet 05.02.2021
 LONGFIELD - GALERIJA  Pet 05.02.2021
   

 

 

SVI SUSRETI SE IGRAJU U 20 SATI

TELEFONI KLUBOVA:

   
LONGFIELD 095 5113269
BALUN 099 6587426
TITULA   095 1963278
PAMI 091 9086929
GALERIJA 098 632 758
PATRIK 2 091 7896795
DIDOVINA 098 363 915
MEXICO 091 5060762