RASPORED UTAKMICA ZA ŽUPANIJSKU LIGU U ELEKTRONIČKOM PIKADU

 

 

3. LIGA 501 O.I. SKUPINA C                 SVI SE SUSRETI IGRAJU U 20 h

 

1.KOLO

 
ARKA-DIDOVINA                          13:3 Pet 05.10.18.
PAMI-GABINE                               5:11 Sri. 03.10.18.
MALA KAVANA - APOLLO 3             2:14 Pet. 05.10.18.
KARAKA SLOBODNI

 

2.KOLO

 
ARKA-GABINE                         10:6 Sri.  10.10.18.
DIDOVINA-KARAKA                  8:9 Pet. 12.10.18.
APOLLO 3-PAMI                      16:0 Pet. 12.10.18.
MALA KAVANA SLOBODNI 

 

3.KOLO

 
PAMI-ARKA                             6:10 Sri.  17.10.18.
GABINE-APOLLO 3                   5:11 Pet. 19.10.18.
KARAKA-MALA KAVANA            9:7 Pet. 19.10.18.
DIDOVINA SLOBODNI 

 

4.KOLO

 
MALA KAVANA-ARKA                    7:9 Pet. 26.10.18.
PAMI-KARAKA                             6:10 Pet. 26.10.18.
APOLLO 3-DIDOVINA                   14:2 Sri. 24.10.10.
GABINE  SLOBODNI

 

5.KOLO

 
KARAKA-APOLLO 3                      5:11 Pet. 02.11.18.
DIDOVINA-PAMI                         11:5 Sri. 31.10.18.
GABINE-MALA KAVANA               12:4 Sri. 31.10.18.
ARKA  SLOBODNI

 

6.KOLO

 
APOLLO 3-ARKA                             16:0 Pet. 09.11.18.
KARAKA-GABINE                             8:9 Sri. 07.11.18.
DIDOVINA-MALA KAVANA               10:6 Pet. 09.11.18.
PAMI SLOBODNI 

 

7.KOLO

 
ARKA-KARAKA                           11:5 Sri. 14.11.18.
MALA KAVANA-PAMI                    9:7 Sri. 14.11.18.
GABINE-DIDOVINA                      9:7 Pet. 16.11.18.
APOLLO 3 SLOBODNI 

 

8.KOLO

 
DIDOVINA-ARKA                        9:7 Pet. 23.11.18. 
GABINE -PAMI                           14:2 Sri. 21.11.18. 
APOLLO 3-MALA KAVANA            15:1 Pet. 23.11.18. 
KARAKA SLOBODNI 

 

9.KOLO

 
GABINE -ARKA                           9:8 Sri. 28.11.18. 
KARAKA-DIDOVINA                    9:7 Pet. 30.11.18.
PAMI-APOLLO 3                          3:13 Sri. 28.11.18.
MALA KAVANA SLOBODNI 

 

10.KOLO

 
ARKA-PAMI                               14:2 Sri. 05.12.18.
APOLLO 3-GABINE                     16:0 Pet. 07.12.18.
MALA KAVANA-KARAKA              5:11 Pet. 07.12.18.
DIDOVINA SLOBODNI 

 

11.KOLO

 
ARKA-MALA KAVANA                    11:5 Sri. 12.12.18.
KARAKA-PAMI                             12:4 Sri. 12.12.18.
DIDOVINA-APOLLO 3                   4:12 Pet. 14.12.18.
GABINE SLOBODNI 

 

12.KOLO

 
APOLLO 3-KARAKA                        15:1 Sri. 19.12.18.
PAMI-DIDOVINA                            5:11 Sri. 19.12.18.
MALA KAVANA-GABINE                   1:15 Pet. 21.12.18.
ARKA SLOBODNI 

 

13.KOLO

 
ARKA-APOLLO 3                        5:11 Pet. 11.01.19.
GABINE-KARAKA                       9:8 Sri. 09.01.19.
MALA KAVANA-DIDOVINA          4:12 Pet. 11.01.19.
PAMI SLOBODNI 

 

14.KOLO

 
KARAKA-ARKA Sri. 16.01.19. 
PAMI-MALA KAVANA Sri. 16.01.19. 
DIDOVINA-GABINE Sri. 16.01.19. 
APOLLO 3 SLOBODNI 

 

SVI SUSRETI SE IGRAJU U 20 SATI

TELEFONI KLUBOVA:

   
KARAKA 091 3651151
ARKA 095 3662066
PAMI 095 8998118
MALA KAVANA 095 5214706
DIDOVINA 098 363915
GABINE 095 5687342
APOLLO 3 091 6223843