RASPORED UTAKMICA ZA ŽUPANIJSKU LIGU U ELEKTRONIČKOM PIKADU

 

3. LIGA 501 O.I. SKUPINA A         SVI SE SUSRETI IGRAJU U 18 h

 

1. KOLO

 
 MIKROFON JUNIRS - ŠILJO                 4:12  Sri 14.10.2020
 POSEJDON 4-AS 3                              5:11  Sri 14.10.2020
 DIOKLECIJAN 3- FIESTA CAFE             16:0  Sri 14.10.2020 
 PINK - ROKO                                      9:8  Sri 14.10.2020
   

 

2. KOLO

 
 FIESTA CAFE-AS 3                       1:15 Sri 21.10.2020 
 DIOKLECIJAN 3 -PINK                  11:5 Sri 21.10.2020 
 ŠILJO - POSEJDON 4                   10:6 Sri 21.10.2020 
 ROKO - MIKROFON JUNIORS         9:7 Sri 21.10.2020 
   

 

3. KOLO

 
PINK - FIESTA CAFE                           14:2 Sri 28.10.2020 
ROKO - ŠILJO                                    3:13 Sri 28.10.2020 
AS 3 - DIOKLECIJAN 3                        10:6 Sri 28.10.2020 
MIKROFON JUNIORS - POSEJDON 4       9:8    Sri 28.10.2020 
   

 

4. KOLO

 
 POSEJDON 4 - PINK                         10:6  Sri 04.11.2020
 ŠILJO -DIOKLECIJAN 3                      9:8   Sri 04.11.2020
 AS 3 - ROKO                                    10:6  Sri 04.11.2020
 FIESTA CAFE - MIKROFON JUNIORS  4:12  Sri 04.11.2020
   

 

5. KOLO

 
PINK -ŠILJO                                   9:7  Sri 11.11.2020
MIKROFON JUNIORS -AS 3              4:12  Sri 11.11.2020
ROKO - FIESTA CAFE                      11:5  Sri 11.11.2020
DIOKLECIJAN 3 - POSEJDON 4        13:3  Sri 11.11.2020
   

 

6. KOLO

 
 AS 3 - PINK  odgođeno
 FIESTA CAFE - ŠILJO                            3:13  Sri 18.11.2020
 MIKROFON JUNIORS -DIOKLECIJAN 3   5:11  Sri 18.11.2020
 POSEJDON 4 - ROKO                            6:10  Sri 18.11.2020
   

 

7. KOLO

 
PINK - MIKROFON JUNIORS   odgođeno
POSEJDON 4 - FIESTA CAFE              13:3  Sri 25.11.2020
ŠILJO - AS 3                                    9:8  Sri 25.11.2020
DIOKLECIJAN 3 -ROKO                     9:7  Sri 25.11.2020
   

 

8. KOLO

 
 ŠILJO - MIKROFON JUNIORS  Sri 02.12.2020
 AS 3 -POSEJDON 4  Sri 02.12.2020
 FIESTA CAFE -DIOKLECIJAN 3  Sri 02.12.2020
 ROKO - PINK  Sri 02.12.2010
   

 

9. KOLO

 
AS 3 - FIESTA CAFE   Sri 09.12.2020
PINK-DIOKLECIJAN 3   Sri 09.12.2020
POSEJDON 4 - ŠILJO   Sri 09.12.2020
MIKROFON JUNIORS-ROKO   Sri 09.12.2020
   

 

10. KOLO

 
 FIESTA CAFE - PINK  16.12.2020
 ŠILJO - ROKO  16.12.2020
 DIOKLECIJAN 3-AS 3  16.12.2020
 POSEJDON 4 -MIKROFON JUNIORS  16.12.2020
   

 

11. KOLO

 
PINK - POSEJDON 4   13.01.2021
DIOKLECIJAN 3 - ŠILJO   13.01.2021
ROKO - AS 3   13.01.2021
MIKROFON JUNIORS - FIESTA CAFE  13.01.2021
   

 

12. KOLO

 
ŠILJO - PINK   20.01.2021
AS 3 -MIKROFON JUNIORS   20.01.2021
FIESTA CAFE - ROKO   20.01.2021
POSEJDON 4 -DIOKLECIJAN 3   20.01.2021
   

 

13. KOLO

 
PINK - AS 3  27.01.2021 
ŠILJO - FIESTA CAFE  27.01.2021 
DIOKLECIJAN 3 - MIKROFON JUNIORS  27.01.2021 
ROKO - POSEJDON 4  27.01.2021
   

 

14. KOLO

 
MIKROFON JUNIORS  - PINK  03.02.2021 
FIESTA CAFE - POSEJDON 4  03.02.2021 
AS 3 - ŠILJO  03.02.2021
ROKO - DIOKLECIJAN 3  03.02.2021 
   

 

 

SVI SUSRETI SE IGRAJU U 20 SATI

PRVE ČETIRI EKIPE PRENOSE MEĐUSOBNE BODOVE

TELEFONI EKIPA:

MIKROFON JUNIORS 091 3210006
PINK 095 554 1806
POSEJDON 4 098 792 408
ROKO 098 949 1576
AS 3 098 925 8600
ŠILJO 099 4645243
FIESTA CAFE 097 669 6212
DIOKLECIJAN 3 095 799 0381