RASPORED UTAKMICA ZA ŽUPANIJSKU LIGU U ELEKTRONIČKOM PIKADU

 

 

2. LIGA 501 M.O. SKUPINA A           SVI SE SUSRETI IGRAJU U 20 h

 

1.KOLO

 
SPRINT - APOLLO 4                          15:1 Pon. 01.10.2018.
SOLIN - ARENA ZEUS                        7:9 Pon. 01.10.2018.
TROPICANA - MARINELLO 2              4:12 Pon. 01.10.2018.
UVIK KONTRA 2 - PODSTRANA          9:8   Pon. 01.10.2018.

 

2.KOLO

 
PODSTRANA - ARENA ZEUS        5:11 Sri. 10.10.2018.
UVIK KONTRA 2 - TROPICANA     9:7 Sri. 10.10.2018.
MARINELLO 2 - SPRINT               8:9 Sri. 10.10.2018.
APOLLO 4 - SOLIN                      6:10  Sri. 10.10.2018.

 

3.KOLO

 
ARENA ZEUS- UVIK KONTRA 2    10:6   Pon. 15.10.2018.
TROPICANA - PODSTRANA           11:5 Pon. 15.10.2018.
MARINELLO 2 - APOLLO 4            9:8 Pon. 15.10.2018.
SPRINT - SOLIN                          12:4  Pon. 15.10.2018.

 

4.KOLO

 
 APOLLO 4-UVIK KONTRA 2                7:9 Pon. 22.10.2018.
SOLIN - TROPICANA                          7:9 Pon. 22.10.2018.
PODSTRANA - SPRINT                       2:14 Pon. 22.10.2018.
ARENA ZEUS- MARINELLO 2              11:5 Pon. 22.10.2018.

 

5.KOLO

 
TROPICANA - APOLLO 4               9:8                                                       Pon. 29.10.2018.
SPRINT - ARENA ZEUS                11:5 Pon. 29.10.2018.
UVIK KONTRA 2 - SOLIN              9:7 Pon. 29.10.2018.
MARINELLO 2 - PODSTRANA        11:5 Pon. 29.10.2018.

 

6.KOLO

 
PODSTRANA - APOLLO 4              9:7 Pon. 05.11.2018.
SPRINT - UVIK KONTRA 2             8:9 Pon. 05.11.2018.
ARENA ZEUS- TROPICANA            12:4 Pon. 05.11.2018.
SOLIN - MARINELLO 2                 4:12      Pon. 05.11.2018.

 

7.KOLO

 
TROPICANA - SPRINT                       0:16 Pon. 12.11.2018.
APOLLO 4 - ARENA ZEUS                  4:12 Pon. 12.11.2018.
SOLIN - PODSTRANA                        7:9 Pon. 12.11.2018.
UVIK KONTRA  2 - MARINELLO 2       9:7       Pon. 12.11.2018.

 

8.KOLO

 
APOLLO 4 - SPRINT                          3:13 Pon. 19.11.2018.
ARENA ZEUS- SOLIN                        12:4 Pon. 19.11.2018.
MARINELLO 2 - TROPICANA              12:4 Pon. 19.11.2018.
PODSTRANA - UVIK KONTRA 2           9:7  Pon. 19.11.2018.

 

9.KOLO

 
ARENA ZEUS- PODSTRANA                14:2 Pon. 26.11.2018.
TROPICANA - UVIK KONTRA 2            9:8 Pon. 26.11.2018.
SPRINT - MARINELLO 2                     10:6 Pon. 26.11.2018.
SOLIN - APOLLO 4                             7:9      Pon. 26.11.2018.

 

10.KOLO

 
UVIK KONTRA 2 - ARENA ZEUS           4:12 Pon. 03.12.2018.
PODSTRANA - TROPICANA                  9:7 Pon. 03.12.2018.
APOLLO 4 - MARINELLO 2                   8:9 Pon. 03.12.2018.
SOLIN - SPRINT                                 0:16  Pon. 03.12.2018.

 

11.KOLO

 
UVIK KONTRA 2 - APOLLO 4             11:5 Pon. 10.12.2018.
TROPICANA - SOLIN                        11:5 Pon. 10.12.2018.
SPRINT - PODSTRANA                     14:2 Pon. 10.12.2018.
MARINELLO 2 - ARENA ZEUS           4:12 Pon. 10.12.2018.

 

12.KOLO

 
APOLLO 4 - TROPICANA                  6:10 Pon. 17.12.2018.
ARENA ZEUS- SPRINT                    10:6 Pon. 17.12.2018.
SOLIN - UVIK KONTRA 2                1:15 Pon. 17.12.2018.
PODSTRANA - MARINELLO 2           6:10 Pon. 17.12.2018.

 

13.KOLO

 
APOLLO 4 - PODSTRANA              10:6 Pon. 07.01.2019.
UVIK KONTRA 2 - SPRINT             6:10   Pon. 07.01.2019.
TROPICANA - ARENA ZEUS           3:13 Pon. 07.01.2019.
MARINELLO 2 - SOLIN                 12:4 Pon. 07.01.2019.

 

14.KOLO

 
SPRINT - TROPICANA Pon. 14.01.2019.
ARENA ZEUS - APOLLO 4 Pon. 14.01.2019.
PODSTRANA - SOLIN Pon. 14.01.2019.
MARINELLO 2 - UVIK KONTRA 2 Pon. 14.01.2019.

 

 

SVI SUSRETI SE IGRAJU U 20 SATI

ČETIRI EKIPE PRENOSE MEĐUSOBNE BODOVE U PLAY OFF 

TELEFONI KLUBOVA:

SPRINT 098 1767099
MARINELLO 2 095 353 0333
APOLLO 4 098 9258600
SOLIN 098 9000990
ARENA 095 5979643
PODSTRANA 098 9417676
UVIK KONTRA 2 098 9560958
TROPICANA 091 6306196