RASPORED UTAKMICA ZA ŽUPANIJSKU LIGU U ELEKTRONIČKOM PIKADU

 

 

2. LIGA 501 M.O. SKUPINA A           SVI SE SUSRETI IGRAJU U 18 h

 

1.KOLO

 
MARINELLO 2 - VEGA             14:2 Pon. 12.10.2020.
APOLLO 3 - POSEJDON 3         5:11 Pon. 12.10.2020.
VEDORA -DIOKLECIJAN 2        3:13 Pon. 12.10.2020.
MEXICO 37 - PODGORA          10:6 Pon. 12.10.2020.

 

2.KOLO

 
APOLLO 3-VEDORA                   11:5 Pon. 19.10.2020.
PODGORA - DIOKLECIJAN 2      10:6 Pon. 19.10.2020.
POSEJDON 3 - MARINELLO 2     6:10 Pon. 19.10.2020.
VEGA - MEXICO 37                   0:16 Uto. 20.10.2020.

 

3.KOLO

 
VEDORA - PODGORA                   1:15 Pon. 26.10.2020.
MARINELLO 2 - MEXICO 37          6:10 Pon. 26.10.2020.
DIOKLECIJAN 2 - APOLLO 3         13:3 Pon. 26.10.2020.
POSEJDON 3 - VEGA         Pon. 26.10.2020.

 

4.KOLO

 
PODGORA - POSEJDON 3                6:10 Pon. 02.11.2020.
DIOKLECIJAN 2 - MARINELLO 2       9:7 Pon. 02.11.2020.
MEXICO 37 - APOLLO 3                  13:3 Pon. 02.11.2020.
VEGA - VEDORA                             6:10 Uto. 03.11.2020.

 

5.KOLO

 
MARINELLO 2-PODGORA                     7:9 Pon. 09.11.2020.
APOLLO 3-VEGA                                 16:0 Pon. 09.11.2020.
VEDORA-MEXICO 37                           3:13 Pon. 09.11.2020.
POSEJDON 3-DIOKLECIJAN 2               7:9 Pon. 09.11.2020.

 

6.KOLO

 
PODGORA - APOLLO 3                     12:4 Pon. 16.11.2020.
MARINELLO 2 - VEDORA                  14:2 Pon. 16.11.2020.
DIOKLECIJAN 2  slobodni
MEXICO 37 - POSEJDON 3              11:5 Pon. 16.11.2020.

 

7.KOLO

 
PODGORA slobodni
VEDORA - POSEJDON 3                  2:14 Pon. 23.11.2020.
APOLLO 3 - MARINELLO 2                6:10 Pon. 23.11.2020.
MEXICO 37-DIOKLECIJAN 2            12:4 Pon. 23.11.2020.

 

8.KOLO

 
MARINELLO 2 slobodni
POSEJDON 3 - APOLLO 3 Pon. 30.11.2020.
DIOKLECIJAN 2 - VEDORA Pon. 30.11.2020.
PODGORA - MEXICO 37 Pon. 30.11.2020.

 

9.KOLO

 
VEDORA - APOLLO 3                      Pon. 07.12.2020.
DIOKLECIJAN 2 -PODGORA Pon. 07.12.2020.
MARINELLO 2-POSEJDON 3        Pon. 07.12.2020.
MEXICO 37  slobodni

 

10.KOLO

 
PODGORA - VEDORA Pon. 14.12.2020.
MEXICO 37 - MARINELLO 2 Pon. 14.12.2020.
APOLLO 3 - DIOKLECIJAN 2 Pon. 14.12.2020.
POSEJDON 3 slobodni

 

11.KOLO

 
POSEJDON 3 - PODGORA Pon. 11.01.2021.
MARINELLO 2 - DIOKLECIJAN 2 Pon. 11.01.2021.
APOLLO 3 - MEXICO 37 Pon. 11.01.2021.
VEDORA  slobodni

 

12.KOLO

 
PODGORA - MARINELLO 2 Pon. 18.01.2020.
APOLLO 3 slobodni
MEXICO 37 - VEDORA Pon. 18.01.2020.
DIOKLECIJAN 2 - POSEJDON 3 Pon. 18.01.2020.

 

13.KOLO

 
APOLLO 3 - PODGORA Pon. 25.01.2020.
VEDORA-MARINELLO 2              Pon. 25.01.2020.
DIOKLECIJAN 2 slobodni
POSEJDON 3 -MEXICO 37 Pon. 25.01.2020.

 

14.KOLO

 
PODGORA  slobodni
POSEJDON 3-VEDORA Pon. 01.02.2020.
MARINELLO 2 - APOLLO 3 Pon. 01.02.2020.
DIOKLECIJAN 2 - MEXICO 37 Pon. 01.02.2020.

 

 

SVI SUSRETI SE IGRAJU U 20 SATI

ČETIRI EKIPE PRENOSE MEĐUSOBNE BODOVE U PLAY OFF 

TELEFONI KLUBOVA:

MEXICO 37 095 3535777
MARINELLO 2 098 1654804
APOLLO 3 091 6223843
POSEJDON 3 091 6019154
PODGORA 091 5391764
VEDORA 095 8891326
VEGA 098 335 507
DIOKLECIJAN 2 097 6621216