RASPORED UTAKMICA ZA ŽUPANIJSKU LIGU U ELEKTRONIČKOM PIKADU

 

 

1. LIGA 501 D.O.                 SVI SE SUSRETI IGRAJU U 19 30 h

 

1.KOLO

 
PODGORA - ARENA                          7:9 Uto. 10.10.2017.
LIGHT - DITE SPLITA                      13:3 Uto. 10.10.2017.
UVIK KONTRA - DIOKLECIJAN          8:9 Uto. 10.10.2017.
ST LONDRA - POSEJDON 2               8:9 Uto. 10.10.2017.

 

2.KOLO

 
POSEJDON 2-DITE SPLITA           15:1 Uto. 17.10.2017.
ST LONDRA-UVIK KONTRA           10:6 Uto. 17.10.2017.
DIOKLECIJAN-PODGORA             15:1 Uto. 17.10.2017.
ARENA -LIGHT                            2:14 Uto. 17.10.2017.

 

3.KOLO

 
DITE SPLITA - ST LONDRA            4:12 Uto. 24.10.2017.
UVIK KONTRA - POSEJDON 2        3:13 Uto. 24.10.2017.
DIOKLECIJAN - ARENA                 13:3 Uto. 24.10.2017.
PODGORA - LIGHT                       2:14 Uto. 24.10.2017.

 

4.KOLO

 
ARENA - ST LONDRA                 1:15 Uto. 31.10.2017.
LIGHT-UVIK KONTRA                11:5 Uto. 31.10.2017.
POSEJDON 2-PODGORA            15:1 Uto. 31.10.2017.
DITE SPLITA-DIOKLECIJAN       1:15 Uto. 31.10.2017.

 

5.KOLO

 
UVIK KONTRA-ARENA                   9:7 Uto. 07.11.2017.
PODGORA-DITE SPLITA               12:4 Uto. 07.11.2017.
ST LONDRA-LIGHT                       9:7 Uto. 07.11.2017.
DIOKLECIJAN-POSEJDON 2          5:11 Uto. 07.11.2017.

 

6.KOLO

 
POSEJDON 2-ARENA                    11:5 Uto. 14.11.2017.
PODGORA-ST LONDRA                 3:13 Uto. 14.11.2017.
DITE SPLITA-UVIK KONTRA          5:11 Uto. 14.11.2017.
LIGHT-DIOKLECIJAN                     9:8 Uto. 14.11.2017.

 

7.KOLO

 
UVIK KONTRA - PODGORA                11:5 Uto. 21.11.2017.
ARENA - DITE SPLITA                       2:14 Uto. 21.11.2017.
LIGHT-POSEJDON 2                          8:9 Uto. 21.11.2017.
ST LONDRA-DIOKLECIJAN                 7:9 Uto. 21.11.2017.

 

8.KOLO

 
ARENA-PODGORA                            5:11 Uto. 28.11.2017.
DITE SPLITA-LIGHT                         6:10   Uto. 28.11.2017.
DIOKLECIJAN-UVIK KONTRA             9:7 Uto. 28.11.2017.
POSEJDON 2-ST LONDRA                15:1 Uto. 28.11.2017.

 

9.KOLO

 
DITE SPLITA-POSEJDON 2              4:12 Uto. 05.12.2017.
UVIK KONTRA-ST LONDRA              9:7 Uto. 05.12.2017.
PODGORA-DIOKLECIJAN                3:13 Uto. 05.12.2017.
LIGHT-ARENA                               10:6 Uto. 05.12.2017.

 

10.KOLO

 
ST LONDRA-DITE SPLITA               15:1 Uto. 12.12.2017.
POSEJDON 2-UVIK KONTRA           15:1 Uto. 12.12.2017.
ARENA-DIOKLECIJAN                    3:13 Uto. 12.12.2017.
LIGHT-PODGORA                          12:4 Uto. 12.12.2017.

 

11.KOLO

 
ST LONDRA-ARENA Uto. 19.12.2017.
UVIK KONTRA-LIGHT Uto. 19.12.2017.
PODGORA-POSEJDON 2  Uto. 19.12.2017.
DIOKLECIJAN-DITE SPLITA Uto. 19.12.2017.

 

12.KOLO

 
ARENA-UVIK KONTRA Uto. 09.01.2018.
DITE SPLITA-PODGORA Uto. 09.01.2018.
LIGHT-ST LONDRA Uto. 09.01.2018.
POSEJDON 2.DIOKLECIJAN Uto. 09.01.2018.

 

13.KOLO

 
ARENA-POSEJDON 2  Uto. 16.01.2018.
ST LONDRA-PODGORA  Uto. 16.01.2018.
UVIK KONTRA - DITE SPLITA Uto. 16.01.2018.
DIOKLECIJAN -LIGHT Uto. 16.01.2018.

 

14.KOLO

 
PODGORA-UVIK KONTRA Uto. 23.01.2018.
DITE SPLITA-ARENA                    Uto. 23.01.2018.
POSEJDON 2-LIGHT Uto. 23.01.2018.
DIOKLECIJAN-ST LONDRA    Uto. 23.01.2018.

 

 

SVI SUSRETI SE IGRAJU U 19.30 SATI

TELEFONI KLUBOVA:

LIGHT 091 5292925
UVIK KONTRA 091 505 0541
DITE SPLITA 095 8048778
PODGORA 091 539 1764
DIOKLECIJAN 099 210 2290
POSEJDON 2 091 447 0462
ARENA 095 597 9643
ST LONDRA 092 1962026